Rīgā: Asaras un neizpratne. Bērnu neielaiž Rīgas Zooloģiskajā dārzā. Kāpēc? 41 komentāri
 
Rīgā

Asaras un neizpratne. Bērnu neielaiž Rīgas Zooloģiskajā dārzā. Kāpēc?

 

Mārtiņš Ķibilds facebook neslēpj savu sarūgtinājumu par nesen notikušo - kādām bērnam tika liegta iespēja apmeklēt Rīgas Zoo, jo viņš bija ieradies ar dipdip ritenīti.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [41]
#
Sanita 3.oktobris 2017 12:30 atbildēt
Noteikumi ir un paliek, lai tos ievērotu. BET, kam īsti tie tiek radīti un vai veiksmīgi? Šoreiz noteikums labs, bet cilvēks tiek strupceļā, jo nav alternatīvas, kur novietot droši mazo balansa riteni. Noteikums šajā gadījumā ir PRET tā ievērošanu. Skumji.... ka atkal tā notiek.
 
#
nemaz 3.oktobris 2017 10:07 atbildēt
nemaz nav tik slikti radināt bērnu pie noteikumu ievērošanas, tad neizaugs pusaudži, kam nospļauties par visu un visiem
 
#
Yes 3.oktobris 2017 9:28 atbildēt
Noteikumi ir noteikumi, bet 4. Maija Latvija ir kļuvusi par ierēdņu valsti. Ierēdņi sacer arvien jaunus noteikumus, lai attaisnotu savu eksistenci, katru gadu ierēdņu un noteikumu skaits aug, un te nu mēs esam - noteikumu burts un papīrs ir pāri cilvēcībai. Valsti var glābt tikai ierēdņu skaita samazināšana vismaz par pusi.
 
#
Vineta 2.oktobris 2017 13:28 atbildēt
Manu mazdēliņu šogad arī neielaida Zoodārzā šī paša iemesla dēļ....mums nācās mērot 2km attālo ceļu atpakaļ uz mašīnu,un tad vēl tikpat atkal atpakaļ uz Zoodārzu.....jo nevēlējāmies dip dap ritenīti atstāt nepieskatītu!!!Rezultātā pazaudējām daudz laika,un bērns jau bija piekusis pirms Zooparka apmeklējuma....:(
 
#
Baiba 2.oktobris 2017 12:47 atbildēt
Likums ir likums. Ok , bet būtu jauki un civilizēti, ja uztaisītu kur riteņus atstāt. Pašreiz izskatās, ka tiek domāts tikai par to, kā iekasēt naudu. Zoodārza vadībai vajadzētu nokaunēties, jo viņu un dzīvnieku interesēs ir tas, lai apmeklētāju būtu vairāk.
 
#
Pē būtības 2.oktobris 2017 12:03 atbildēt
Noteikumi ir jāievēro,jo tikko mazo ar to dipdipu ielaidīs, kā citi ar līdzīgiem mēģinās arī tikt iekšā,tādejādi apdraudot mazos kājāmgājējus,jo bērni neuzmanīgi brauc ar riteņiem .Piedzīvots,ka lielie riteņbraucēji ir agresīvi,bet mazie vienkārši neuzmanīgi. Šoreiz apsardzei ir taisnība,jo mamma savu mazo skrituļotāju nevar kontrolēt. Tomēr, šādiem maziem braucamrīkiem ir jānodala sava vietiņa ,kur tos var droši atstāt.
 
#
oi,oi 2.oktobris 2017 11:53 atbildēt
Klau klau!!!....bet tak bērnu ratiņi ir tik reizes lielāki par to mazo dip dapu... varbūt tad tos ar jāatstāj aiz vārtiem un bēbīšus padusē stiepsim.... ( tas tā- ar sarkasmu, ja kāds nesaprata!)
 
#
Ilga. 2.oktobris 2017 11:19 atbildēt
Tām tantêm vajadzētu strādāt gestāpo,tā ir rotaļlieta-nevis ritenis.Tām sievietēm acīm redzot nau bērnu.
 
#
goro 2.oktobris 2017 11:13 atbildēt
Kaut kāds marasms,viņi ko ir pavisam aptrakuši!!!
 
#
zaj 2.oktobris 2017 11:13 atbildēt
Paga ! Noteikums ir noteikums. Strīdēties varētu par to, ka nav kur atstāt. Tad varētu nepūst no mušas ziloni. Sevišķi tie skaļie virsraksti par "bērnu asarām".
 
#
Stulbi 2.oktobris 2017 10:46 atbildēt
Stulbi, aprobežoti, neelastīgi un nemūsdienīgi. Tiešām atgādina tālos padumjos laikus, kad arī kāda viedoklis bija augstāk par visu. Vēlreiz, stulbi, pat ļauni. Droši vien iekšālaidējas padomju laiku apaļās bezdzimuma tantes.
 
#
Jerums 2.oktobris 2017 10:16 atbildēt
Mammu, rekur pērtiķis
Nē, dēliņ, mēs vèl pie kases
 
#
kamene 2.oktobris 2017 10:07 atbildēt
Tantukiem jau laikam savu mazbērnu nav? Nu nevajag otram darīt to,ko negribētu saņemt pats.Lai tiem tantukiem jaukas vecumdienas!
 
#
Agnese 2.oktobris 2017 10:05 atbildēt
Varbūt drīz pateiks ka nevarēs arī ar bērnu ratiņiem ieiet
 
#
Doma 2.oktobris 2017 9:51 atbildēt
Tipiska postpadomju attieksme. Nevar un viss!!! Indes pilnas tantes, fui...
 
#
Dzintra 2.oktobris 2017 9:43 atbildēt
Kārtējo reizi nostrādāja..cilvēciskais..faktors
 
#
Skubis 2.oktobris 2017 9:18 atbildēt
Bija līdzīga situācija jo uzzinot ka viņi nenes nekādu atbildību par atstāto riteni dabūju nest uz mašīnu kura atradās labu gabalu,bet tad jau nevar turp doties ar bērnu ratiem arī jo viņi tak lielāki par dipdip ritenīti,tas ir vnk murgs tad vajag pie ieejas uzlikt zīmi IEEJA TIKAI VALSTS AMATPERSONĀM UN PARASTAJIEM CILVĒKIEM IEEJA LIEGTA....Visur var pārvietoties ar ritenīti un pat aicina piekopt sportisku dzīvi,Tērvetes parks ieskaitot....tie kas izdomā šādus noteikumus lai pasēž kādā būrī jo cik ievēroju bija brīvi būri :D
 
#
ilze 2.oktobris 2017 9:16 atbildēt
Jā piekrītu ,ir noteikumi,bet kur paliek cilvēcība????mamma taču lūdza vai nevar kaut kur nolikt,vai tas bija tik grūti.....nākošreiz viņa točna neņems.Stulbums....
 
#
ome 2.oktobris 2017 9:14 atbildēt
Laikam kaut kas ir mainījies ZOO apmeklējuma noteikumos. Pagājušajā gadā biju tur kopā ar mazdēlu un DIPDAPu - nekas netika liegts, visu mierīgi izstaigājām (izbraukajām). Protams, tropu mājā un citās telpās, to godīgi stūmām.
 
#
Senators 2.oktobris 2017 9:11 atbildēt
Varēja vēl govi saitē paņemt līdzi, un un mēģināt tik zodārzā. Pilnīgi normāli kad nelaiž eikšā ar velosipēdiem, jo ta snav nekāds skeitparks, vai velo tusiņa vieta. Mierīgi ej un apskateis dzīvniekus, nevis bruakā.
 
1 2
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers