Rīgā: Dārgās ielu flīzes - jau saplēstas, izdangātas un ielauztas 4 komentāri
 
Rīgā

Dārgās ielu flīzes - jau saplēstas, izdangātas un ielauztas

 
nra.lv

Šķiet, Rīgas ielu dārgais, taču neveiksmīgais un ilgstošais remonts atstāj vienaldzīgu tikai reto. Ikvienam rīdziniekam tomēr ir savs - vairumā gadījumos, kritisks- viedoklis par to, kā tiek veikti remontdarbi. Un šoreiz atkal ar nožēlu jāsaka - redzētais galīgi neiepriecina!

Kopš ielu remontiem ir pievērsta pastiprināta sabiedrības uzmanība, bet tūlīgākajiem remontniekiem - arī uzlikti sodi par darbu kavēšanu, daudzviet uz ielām notiekošais atgādina drudžainu haosu. Steidzoties pabeigt darbus, celtnieki rosās pavirši, bruģis tiek ieklāts uz ātru roku, pa galvu, pa kaklu. Un, lūk, pirmie, neiepriecinošie rezultāti.

Uz Valdemāra ielas, iepretim Lāčplēša ielai bruģis jau ir salauzts un iesprēgājis. Visticamāk, par to gan nebūtu jābrīnās. Kā nra.lv šorīt novēroja uz Stabu ielas, tad tikko ieklātajām bruģa flīzītēm pa virsu bez žēlastības braukā mazie traktori, kas ar blīkšķi izber uz jaunajām flīzēm bruģa akmeņus, kuru svars noteikti ir vairākas tonnas.

nra.lv

Kā jau ziņots, par neiekļaušanos termiņos remontdarbu veicēji sākuši saņemt naudas sodus.

Komentāri [4]
#
Yox 25.septembris 2017 15:01 atbildēt
Ušakova vārdā nosauktā Komjaunatnes triecienceltne - Rīgas ielu remonts.
 
#
otkats.... 25.septembris 2017 14:45 atbildēt
otkats
 
#
Miicha 25.septembris 2017 13:33 atbildēt
Ja tas flizes tik neizturigas- tad taas nekad nevaretu but dargas bet gan leetas un kads varetu but atkal tai lietaa " nokludijies"
 
#
Feiks 25.septembris 2017 13:27 atbildēt
"Ceplis".
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers