Rīgā: "Ušakova kepka" atzīta par reģistrējamu preču zīmi 5 komentāri
 
Rīgā

"Ušakova kepka" atzīta par reģistrējamu preču zīmi

 
Twitter.com/ @Nils Ušakovs

Patentu valde ir atzinusi Rīgas mēra Nila Ušakova (S) iesniegto preču zīmi "Ušakova Kepka" par reģistrējamu, informēja Patentu valdē.

Ušakovs ir pieteicis preču zīmi "Ušakova kepka" trīs valodās - latviešu, krievu un angļu. Krievu valodā zīme ir pieteikta gan ar latīņu burtiem, gan kirilicā. Pieteikums par preču zīmju reģistrēšanu tika iesniegts šī gada 17.maijā, bet 24.jūlijā Patentu valde atzina šo zīmi par reģistrējamu. Ušakovam ir laiks līdz šī gada 24.oktobrim samaksāt valsts nodevu 3620 eiro apmērā, lai reģistrētu preču zīmi.

LETA jau ziņojusi, ka par "Ušakova kepku" rīdzinieki mēdz saukt mākslīgo kalnu Pļavniekos, un arī no Rīgas mēra vēstījumiem sociālajos tīklos secināms, ka viņš atbalsta šāda vārda salikuma izmantošanu, jo pats regulāri to lieto. Arī "Saskaņas" priekšvēlēšanu kampaņā pamanāms elements bija jaunieši zilās naģenēs ar uzrakstu "Ušakova kepka".

Kā vēstīja raidījums "de facto", maija vidū Ušakovs kā privātpersona iesniedza Patentu valdē pieteikumu šo vārdu salikumu trijās valodās - latviešu, krievu un angļu - reģistrēt kā vārdisku preču zīmi. Kā Ušakova pārstāvis darbojies Rīgas domes deputāts Vadims Baraņņiks (S).

Visi četri pieteikumi iesniegti par šādām preču un pakalpojumu klasēm saskaņā ar Nicas klasifikāciju: iespiedprodukcija, fotogrāfijas, rakstāmlietas, iespiedburti, klišejas; ceļasomas un čemodāni, lietussargi un saulessargi, maisiņi; teltis un maisi; apģērbi, apavi, galvassegas; vingrošanas un sporta preces, spēles, rotaļlietas; reklāma; sporta un kultūras pasākumi.

Rīgas mērs raidījumam skaidroja, ka minētās vārdu kombinācijas viņš pieteicis Patentu valdē tikai tāpēc, ka nevēlas, lai kāds, izmantojot vārdu salikumu "Ušakova kepka", sāktu ražot kaut ko "ar ļoti neviennozīmīgu saturu". Pilsētas galva arī uzsvēra, ka viņam nav nekādu plānu mākslīgo kalnu Pļavniekos oficiāli nodēvēt par "Ušakova kepku". "Man daudz ko var pārmest, bet es neesmu ne traks, ne stulbs. Un nevar būt tāds nosaukums pat ļoti jaukam kalnam," "de facto" sacīja Ušakovs.

Komentāri [5]
#
rs 13.augusts 2017 11:43 atbildēt
Ušis specs pa miskastēm.
 
#
vw 13.augusts 2017 10:34 atbildēt
Augšā puļķīts,
Apakšā muļķīts,
Puļķītī utīm
Sarkanais stūrīts.
 
#
Ods 13.augusts 2017 10:26 atbildēt
Lemberga hute un ušakova kepka dzivos vel simts gadus pec lemberga un ušakova dzives šai saule ,varbut ilgak ,ja nenotiks latvijas islamizācija !
 
#
! » Ods 13.augusts 2017 10:54 atbildēt
Laba doma,tas kas aiziet tautas mutēs un apziņā,tur arī paliek,neatkarīgi kurai partijai ''piekabinājies''
 
#
Maskackas bomze 13.augusts 2017 9:22 atbildēt
Es ari tadu gribu..vai usakov nevelies apciemot mani
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers