Rīgā: SIEVIETE BRĪDINA CITUS: Pēc peldes Dambjapurva ezerā bērna ķermeni klāj pumpas 18 komentāri
 
Rīgā

SIEVIETE BRĪDINA CITUS: Pēc peldes Dambjapurva ezerā bērna ķermeni klāj pumpas

 
Oksana Shkodich

Oksana Shkodich sociālajā vietnē facebook aicina nepeldēties Dambjapurva ezerā (Rīgā).

Viņa raksta, ka viņas bērnam pēc peldes Mežciemā, Dambjapurva ezerā "uzmetušās" pumpas. Viņa aicina citus tur nepeldēties, jo šādas pumpas esot paradījušās arī citiem peldētājiem. Arī aptiekā esot sacīts, ka daudzi vērsušies pēc palīdzības, lai atbrīvotos no šīm pumpām. Oksana arī norāda, ka bērns ezerā peldējies arī citus gadus, bet tad viss esot bijis kārtībā.

Komentāri [18]
#
ārsti šmarsti 20.jūnijs 2017 16:35 atbildēt
Atvērtiet Google un paskataties, kāda bija seja ukraiņu prezidentam Juščenko pēc noindēšanās ar dioksīnu - vai nav līdzība? Vai ir arī sakritība, ka 18.jūnijā Slokā notika Eiropas mēroga dioksīna katastrofa, kad plastmasas ugunsgrēka gaisā tika izlaists milzīgs toksisko vielu daudzums? Tādi "ārsti" kas šeit raksta, arī Černobilas laikā mēnešiem ilgi mierināja tautu tā vietā lai celtu trauksmi. Vismaz vajag pārbaudīt vai bērniem nav dioksīns asinī
 
#
Skolnieciņš » ārsti šmarsti 20.jūnijs 2017 18:23 atbildēt
Štrunts. Izdzīvo spēcīgākais. Mūsdienu cilvēkam dzīve ir laba, ja salīdzina ar senčiem pirms industrializācijas. Tāpèc cilvēki vairojas kā truši. Nu, es saku par Eiropu. Nezinu, kā ir citur. Latvijā šie laiki ir super, jo latvju etnosam pieder šī teritorija bez konkurentiem un modernās tehnoloģijas padara lielisku dzīvi.
Nevajag uztraukties. Dzīves līmenis musu ir augsts, ja atskaita sociālo šķiru padarīšanu. Dzīvnieki dabā dzīvo daudz sliktāk, tur ir liela mirstība. Dabā visu laiku notiek karš par izdzīvošanu. Taču cilvēce ir uzvarējusi.
 
#
Skolnieciņš 20.jūnijs 2017 16:11 atbildēt
Pubertitāte. Ej, nāc izpeldēties Dambjapurva ezerā, un kļūsti par pusaudzi!
 
#
ssss 20.jūnijs 2017 12:47 atbildēt
Ja pumpas no ūdens, tad galva mazāk cietusi. Ja vējbakas vai knišļi vainīgi, tad citādi.
 
#
D 20.jūnijs 2017 11:48 atbildēt
Starpcitu šobrīd pa Rīgu klejo gan vējbakas, gan skarlatīna...tā kā nav teikts, ka tas no ezera. Iespējams kāda infekcijas slimība.
 
#
Jerums 20.jūnijs 2017 7:45 atbildēt
Uz Rīgas apvedceļa starp Mārupi un Jelgavas šoseju arī puskilometru no lielās izgāztuves ir kautkāds mazs notekūdeņu dīķis, kur nenormālie peldas
 
Skatīt visus 18 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers