Rīgā: Garāmgājēji izglābj meiteni, kura vēlējusies nolēkt no Vanšu tilta 10 komentāri
 
Rīgā

Garāmgājēji izglābj meiteni, kura vēlējusies nolēkt no Vanšu tilta

 
Ekrānšāviņš no raidījuma "Degpunktā" sižeta

Agrā trešdienas pēcpusdienā uz Vanšu tilta video kamera fiksējusi dramatiskus notikumus. Pateicoties garāmgājējiem, izglābta meitene, kura vēlējusies veikt pašnāvību.

Raidījums "Degpunktā" vēsta, ka kamera uz Vanšu tilta fiksējusi kādu sievieti, kura sastrēgumu laikā vēlējusies izdarīt pašnāvību. Par laimi pirms liktenīgā soļa speršanas sievieti satvēris kāds nejaušs garāmgājējis. Piesteigušies arī citi autovadītāji, kuri tobrīd braukuši pa tiltu un pamanījuši notiekošo.

Raidījums sarunā ar operatīvā dienesta darbiniekiem noskaidrojis, ka meitene pēc notikušā raudājusi un nav varējusi paskaidrot savas rīcības iemeslus.

Komentāri [10]
#
uyi 29.maijs 2017 20:15 atbildēt
Tikai un vienīgi debīlā pajolīšu Latvija vainīga ne viens cits , uz nāvi dzen bads bezdarbs un slimie latviešu iedzīvotāji kuri debīli visi kā viens
Te tikai karu un steidzīgu ātomu lai visus nolīdzina gar zemi
 
#
kā tad... 28.aprīlis 2017 23:51 atbildēt
... tad ,kas galu galā viņa bija meitene vai sieviete??? raksta ,kā analfabēti....
Redz cik tālu Tauta ir novesta,ka ik dienu cik daudzi aiziet bojā... un uz kurieni Valsts Tautu dzen.... SECINĀJUMS.... uz NĀVI....
 
#
Sandis » kā tad... 29.aprīlis 2017 0:52 atbildēt
Nu nevar visā vainot Valsti.. Pie šādām rīcībām tomēr vaina jāuzņemas meitenes draugiem, radiem, kaimiņiem, kas nav atbalstījuši, mīlējuši..
 
#
ARNOLDS 28.aprīlis 2017 12:28 atbildēt
Nu vai nabv par daudz navejosos. Jauna meitene lec, Lec viriesi Daugava utt. Par traku. Latvija kur tu ej. Lec jau lec visur pasaule, bet ne tik traki ka mazaja Latvija.
 
#
Fakts 28.aprīlis 2017 11:16 atbildēt
Ja gribētu nolēkt, tad nolēktu!
 
#
Ina » Fakts 28.aprīlis 2017 12:55 atbildēt
Nolektu ja neizglabtu. jabut lielai drosmei lai atnemtu sev dzivibu. Es to nevaru kaut gan cik reizes esmu domajusi ko un kaa. Meitenei novelu tureties jo ir dota iespeja atkal dzivot.
 
#
mazā. 28.aprīlis 2017 9:19 atbildēt
Es arī gribu nolekt .
 
Skatīt visus 10 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers