Rīgā: Nepilngadīga grūtniece ar nazi spiesta aizstāvēties no mātes 22 komentāri
 
Rīgā

Nepilngadīga grūtniece ar nazi spiesta aizstāvēties no mātes

 
Kaspars Krafts/F64 Photo Agency

16.aprīļa vakarā Rīgas pašvaldības policijas darbinieki saņēma informāciju par kādu ģimenes konfliktu, kurā iesaistīta nepilngadīga meitene.

Ierodoties notikuma vietā, sastapta 16 gadus veca meitene, kura policistus ielaida dzīvoklī un pastāstīja, ka viņai ar māti izcēlies pamatīgs strīds. Konflikts sācies, jo meitene mātei atklājusi, ka palikusi stāvoklī. Māte sākusi kliegt un likusi veikt abortu, bet pēc brīža metusies meitenei virsū. Meita paķērusi netālu esošo nazi, lai aizstāvētos.

Konfliktā iejaukusies vecmāmiņa, kura mēģinājusi abas personas nomierināt. Policistu ierašanās brīdī visi uzvedās mierīgi, taču ik pa laikam uzvirmoja savstarpēji pārmetumi. Māte pauda neizpratni par notikušo un meitu aicināja pašai turpināt pieaugušo dzīvi, bet ne uz viņas rēķina.

Policisti secināja, ka, paliekot abām personām dzīvoklī, strīds var pāraugt fiziskā vardarbībā. Sarunas laikā ar likumsargiem jaunā meitene izteica bažas par savu drošību, ja viņa paliks dzīvoklī ar māti. Meitene nogādāta krīzes centrā, kur viņa nodota speciālistu uzraudzībā.

Rīgas pašvaldības policijas rīcībā ir informācija, ka meitene krīzes centrā saņēmusi gan psihologa, gan mediķu konsultācijas. Nākošajā dienā meitenei pakaļ ieradusies māte, un notikušais pārrunāts ar vēsu prātu. Sarunas laikā viņas salaba un kopīgi devās mājup.

Komentāri [22]
#
Mareksis 23.aprīlis 2017 13:04 atbildēt
Ir debīlas, no profenēm izlīdušas vientuļās mātes un ir gudras - augstskolu beigušas mātes, kas arī audzina bērnus vienas. Gudrām mammām parasti ir gudri bērni, muļķēm -dumji. Arī muļķi mums vajadzīgi,jo ko gan gudrie komandēs.
 
#
Gaidiet 21.aprīlis 2017 9:08 atbildēt
Driizi buus aicinaajums ziedot putras un pamperus ,dreebiites un ratinjus u.t.t.
 
#
nra lasītājs 20.aprīlis 2017 23:31 atbildēt
Uz dzemdību laiku policijai derētu atņemt viņām visus nažus!
 
#
Aivars 20.aprīlis 2017 18:02 atbildēt
Neko darit!Atom laikmets.Tadas diemzel tas sievietes ir.Tikko piedzimusas,Ta jau pasas paliek stavokli.Uz prieksu nemaz nedoma.Un vienmer tikai viriesi vainigi.Un tad mes brinamies,kur ronas tik daudz vientulas maminas.
 
#
Sieviete » Aivars 20.aprīlis 2017 20:44 atbildēt
Tieši tā. Tam vīrietim ir ne mazāka atbildība un ja vēl bijis pilngadīgs tad kriminālatbildība. Nepilngadīgs bērns nespēj būt tik ļoti gudrs un zinošs kā pieaudzis cilvēks. Un meitenes nevada tieksme pēc seksa. Visa pamatā ir dabas dots iemīlēšanās instinkts. Ja pilngadīgs vīrietis to izmanto, tā ir nekrietnība. Pēc psihopātiskās mātes uzvedības redzams ka meitene nemaz nav sagatavota dzīvei. Nav saņemta vecāku mīlestība un uzmanība, jo savādāk māte būtu zinājusi kur, kad, kādos apstākļos un ar ko meita satiekas. Būtu savstarpēja uzticēšanās bijusi. Nepietiek bērnu tikai piedzemdēt un pabarot. Tas ir jāmīl, jāievada dzīvē, jāiedod izglītība un jāsargā no paklupieniem visu mātes mūžu.
Tāpat vecāku ģimenē labi audzināts un mīlēts zēns sapratīs par savu atbildību šādos gadījumos.
 
#
botofago! » Sieviete 23.aprīlis 2017 22:48 atbildēt
Nezinu kas tur viņas vada, bet drāzties viņas grib kā trakas. Un uzmācas un uzmācas! Uz klubu vairs viens nevaru mierīgi aiziet. Un ja ,lai atšūtu, pateiksi,ka pie manis drīksti nākt tikai plika - nāks arī! un noģērbjas jau 1 stāvā un trešajā jau ir plika! Tas ir neiedomājami,uz ko viņas savā stulbumā ir gatavas!
 
#
Pilnìgi » Aivars 20.aprīlis 2017 22:36 atbildēt
piekrìtu. Diez kur ir tèvs tam bèrnam un kur ir meitenes tèvs.? Varbùt skatàs un nepiedalàs, lai neciestu, ko?
 
#
Vīrietis » Aivars 20.aprīlis 2017 20:56 atbildēt
Šīs 'meitenītes' ar mates domām vispār nereķinās. Gulstas zem un vēlāk savstarpēji lielās,cik katra čaļus savakusi un kad iekrīt,tad vainīgas mātes.
Vientuļajam matēm jāsaka skaidrs Fui un tad sāks saprast, ka jaunas meitenes skaistākā īpašība ir atturība.
 
#
Un » Aivars 20.aprīlis 2017 22:34 atbildēt
kur ir tava vientuĺà màte, ko? Ibio
 
#
Ja nav precēta , nekādus pabalstus » Aivars 20.aprīlis 2017 20:57 atbildēt
Es ar pret tām vientuļajām, kas neprot zēnus izaudzināt.Ja nav precēta-nekādus pabalstus.
 
#
ieva 20.aprīlis 2017 17:49 atbildēt
nu re , latvietim atkal tika saldaisēdiens !
 
Skatīt visus 22 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers