Reģionos: Latvieši nolemj, ka mazos ronēnus Ventspilī mierā neliks un labāk pakļaus drošai nāvei 54 komentāri
 
Reģionos

Latvieši nolemj, ka mazos ronēnus Ventspilī mierā neliks un labāk pakļaus drošai nāvei

 
Aivars Ķesteris

Par spīti lūgumiem Ventspils pludmalē esošos ronēnus netraucēt, sociālajos tīklos iedzīvotāji atrādījuši, ka masveidā rīkojas pilnīgi pretēji.

Atgādināsim, ka vakardien tika izplatīta sekojošā informācija: ''Roņu mazuļiem, kas pāragri atdalījušies no mātes un kuriem pašiem, jāspēj sameklēt barību, iespējas izdzīvot ir nelielas. Viņi nav paspējuši ar mātes pienu uzņemt nepieciešamās uzturvielas pienācīga taukādas slāņa uzaudzēšanai, kas palīdz aukstajā ūdenī izdzīvot. Tādēļ vēl jo būtiskāk, ieraugot pludmalē mazu ronēnu ar pūkas atliekām, to nedzīt atpakaļ ūdenī - visticamāk tas piekrastē sildās un uzkrāj spēkus.''

Par spīti lūgumiem, iedzīvotāji ceturtdienu pavadījuši rīkojoties tieši pretēji - nākot tiem klāt pavisam tuvu, iemūžinot ar zibspuldzes palīdzību un pat līdzi uz to visu ņemot savus četrkājainos mājas mīluļus...

Sociālajos tīklos, zem publikācijām, kur viss notiekošais redzams, domas arī dalās - vieni priecājās par iespēju tik tuvu aplūkot roņus, bet citi dusmojas, ka dzīvnieki tiek pakļauti briesmām.

''Es paskatoties video nodomāju - kāds tūlīt uzrakstīs, ka ronītim auksti,'' Facebook ironizē Inga, kura visus ''dabas draugus'', kas traucē ronēnus, dēvē par liekuļiem.

Tikmēr kāds Jānis turpat komentāros pārskaities, ka citi iebilst roņu tuvai apskatei: ''Vemt gribas no jums!''

Komentāri [54]
#
Sie 26.marts 2018 15:07 atbildēt
Un ki dara dabas inspektori?! Sēž un nevar palīdzēt?!
 
#
Zvejnieks 23.marts 2018 23:44 atbildēt
Ventspils atbildīgie dienesti steidzami jāsauc pie atbildības!
 
#
Ļuba. 23.marts 2018 23:16 atbildēt
Lūdzu izdarīt kaut ko laj saglabāt dzīves dzīvniekus, es vairs nevaru, man zhel ka mūsu pludmalē apmeklēju tik daudz cilvēku..un nedomāt par Roņu! Es negribu domāt ka vinjas mamma pamet mazuli !lūdzu es ceru ka jus vini neatstāt uz nāvi!
 
#
ome 23.marts 2018 22:55 atbildēt
Vai tiešām policija nevar nožogot roņu apmetni un patrulēt? Prātiņ, nāc mājās!!!
 
#
dusmas 23.marts 2018 19:24 atbildēt
man tiesaam ir lielas dusmas uz ventplniekiem
 
Skatīt visus 54 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers