Reģionos: PIEDALIES! Aicina uz talku pie nodegušās Carnikavas baznīcas Siguļos 3 komentāri
 
Reģionos

PIEDALIES! Aicina uz talku pie nodegušās Carnikavas baznīcas Siguļos

 
Ekrānšāviņš no facebook/ Daiga Jurevica

Šodien no pulksten 10:00 plānota talka pie Carnikavas baznīcas Siguļos, lai novāktu baznīcas ugunsgrēkā radušos izdedžus un gružus, kā arī sakoptu baznīcas apkārtni, informēja Ādažu evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājs Ivars Jēkabsons.

Talkotājus aicina ņemt līdzi cimdus, grābekļus, lāpstas, ķerras, zāģus un ģērbties apģērbā, ko nav žēl nosmērēt, jo jānovāc sadeguši materiāli. Talkas organizatori spēkam paredzējuši vārīt uz ugunskura lielu zupas katlu.

Talka tiek organizēta sadarbībā ar pašvaldības aģentūru "Carnikavas Komunālserviss". Jau palīdzēt atsaukušies Carnikavas iedzīvotāji, draudzes locekļi, vietējās skolas skolēni un brīvprātīgie no Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem.

Mācītājs Ivars Jēkabsons aicina atsaukties ik vienu, kurš šajās Adventa laika noskaņās vēlas dāvināt laiku un rūpes nelaimē nonākušai vietai.

Šobrīd policija ir veikusi visus nepieciešamos vietas apskates darbus un devusi atļauju krāsmatu sakopšanai. Par negadījumu ir ierosināta krimināllieta, un izmeklēšanu vada Latvijas Valsts policijas Saulkrastu iecirknis.

Ekrānšāviņš no facebook/ Daiga Jurevica

Pēc izdedžu novākšanas speciālisti varēs novērtēt pamatu un betona grīdas stāvokli, lai varētu uzsākt jauna dievnama celtniecības projektēšanu un plānošanu.

Tāpat ir uzsākta ziedojumu vākšanas kampaņa jauna dievnama celtniecībai. Ziedot Carnikavas baznīcas celšanai iespējams, veicot pārskaitījumu uz Ādažu draudzes bankas kontu ar norādi "Carnikavas baznīcas celtniecībai”:

Ādažu evaņģēliski luteriskā draudze

Baltezera baznīca, Ādažu novads, LV 2164

Reģ. Nr. 90000345040

EUR: LV39UNLA0002000701636

Ādažu evaņģēliski luteriskajai draudzei ir piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss, līdz ar to ziedotājiem ir pieejami nodokļu atvieglojumi.

Draudze arī aicina šo svētdien, 17.decembrī, uz trešas Adventes piemiņas dievkalpojumu Carnikavas Tautas namā "Ozolaine" ar dalīšanos atmiņās un cerībās par dievnama nākotni.

Carnikavas dievnams atradās rekonstrukcijā un bija plānots 2018. gadā, Latvijas simtgadē to atvērt dievkalpojumiem. Šis gads draudzē tika īpaši veltīts ziedojumu vākšanai dievnama atjaunošanas pabeigšanai.

Ādažu evaņģēliski luteriskai draudzei ir divi dievnami - Baltezera baznīca un Carnikavas baznīca.

Komentāri [3]
#
xxx> 16.decembris 2017 17:14 atbildēt
Ja tas būtu Dieva nams tad arī Dievs to būtu pasargājis ...
Bet Bībelē rakstīts, ka Dievs nemājo rokām celtos namos; Dieva mājoklis ir ticīga cilvēka sirds...
nevajag sagrozīt Bībeli un lietas.. kā ari Dievkalpojums-Bībele saka , lai visa jūsu dzīve ir Dievam kalpojums.. ja tur 2 stundas kalpo Dievam tad atlikušo laiku kam....?
 
#
ivars 16.decembris 2017 11:52 atbildēt
Talkotu,ja aicinātu nolīdzināt līdz ar zemi.
 
#
Paritāte 16.decembris 2017 8:22 atbildēt
Valdība jau talko.1/3 iedzīvotāju Latvijai jau pazudusi. Puse. Salīdzinājumā ar 12. gadsimtu, centīsies pazudinat vēl 1/3.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers