Reģionos: Produkcija, kas simtprocentīgi augusi Latvijā 8 komentāri
 
Reģionos

Produkcija, kas simtprocentīgi augusi Latvijā

 

SIA Lielzeltiņi un AS Putnu fabrika «Ķekava» šis gads bijis veiksmīgs: palielinājušies apjomi, radīti jauni produkti, paplašinājies noieta tirgus.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [8]
#
Sarmīte 19.janvāris 2018 23:29 atbildēt
Nav saprotams ar ko viņi baro tās vistas.
šis Jaunais gads man sākās ar lenteņu tārpiem, kas atradās slavenajās ķekavas vistu mugurās...Tās tika nopirktas Krimuldas novada veikalā "Spārīte" 31.12.17. Raganā. Milzīgs paldies par sabojāto Jauno gadu....
 
#
gf 13.janvāris 2018 16:36 atbildēt
...ā...tie ir tie, kas savējiem algu negribēja maksāt un piedāvāja imigrantiem darbu...

...principiāli nepērku neko no viņu produkcijas...
...kaut arī tā nospiedoši dominē un bojājas veikalu plauktos :)
 
#
Austris Grasis 5.janvāris 2018 2:27 atbildēt
Vai nebūtu, beidzot laiks tikt vaļā no briesmīgā padomisma Putnu fabrika, te tomēr ir darīšana ar Dieva dzīvo radību un nevis mašīnu ,vai robotu, bez tam vārds produkcija nozīmē to pašu kā ražošana to nepārdod,pārdod ražotos produktus, vai labākā gadījumā produktu kopumu
 
#
z 3.janvāris 2018 20:44 atbildēt
Ar hormoniem uzpumpē pa 31 dienu vista vai cālis ir gatavs,tad uz akciju piepumpē ar ūdeni labi,tur jau rakstīts ka atvēsināta ar aukstā ūdens izsmidzināšanas metodi.
 
#
dx 21.decembris 2017 13:12 atbildēt
Audzēts Latvijā - labi, bet kāpēc šai gaļai ir tik nepatīkama garša un smaka, kas neizbēgami parādās gatavojot - svaigai, protams? No īstas, dabīgas gaļas garšas un smaržas tur nav pat atmiņu.
 
#
Gunča » dx 30.decembris 2017 23:21 atbildēt
Tāpēc ,ka tur nav ne smakas no latviešu uzņēmuma ! Vārds lietuvietis ,izsaka visu ,tālāk jau nav vērts lasīt tās pasakas .
 
#
Silva 16.decembris 2017 20:42 atbildēt
Tas, ka audzēts Latvijā, jau vēl neko nedod. Arī latvieši ir iemācījušies saķēzīt itin visu - gan gaļu, gan dārzeņus un augļus. Vēl jau bez antibiotikām (ja vispār arī tā ir taisnība) ir arī svarīgi, ar ko baro. Jau sen aizmirsusies, kā vispār garšo īsta, dabīga gaļa. Tie dažu nedēļu laikā ar visādu ķīmiju uzpūstie broileri jau sen vairs nav dabīga gaļa, vienalga, kurā valstī tas nebūtu.
 
#
lapa 13.decembris 2017 15:06 atbildēt
agrak vistas uzreiz noperkot cepu , tagad sakuma novaru , jo tas smards un varot putas ir vienkarsi sausmigas . ko vinam tur dod est...
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers