Reģionos: Robežsargi Zilupē notver bēguļojošu vīrieti 2 komentāri
 
Reģionos

Robežsargi Zilupē notver bēguļojošu vīrieti

 
Mārtiņš Zilgalvis/ F64 Photo Agency

Trešdien, 18.oktobrī robežsargi Zilupes novadā novērsa kāda policijas meklēšanā esoša Latvijas pilsoņa mēģinājumu nelikumīgi atstāt Latvijas Republiku.

1990.gadā dzimušais vīrietis tika aizturēts Pasienes pagastā apmēram 200 metri no valsts robežas, atrodamies pierobežas joslā bez speciālās caurlaides.

Veicot vīrieša personības pārbaudi, robežsargi noskaidroja, ka viņš jau kopš 2005.gada neskaitāmas reizes nonācis likumsargu redzeslokā, vairrākkārtīgi pieķerts zādzību un laupīšanu izdarīšanā, krimināli sodīts un vien šī gada martā pēc kārtējā soda izciešanas atbrīvots no cietumsoda izciešanas iestādes.

Turklāt, ņemot vērā, ka kopš šī gada augusta par kārtējā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu vīrietis atrodas policijas meklēšanā, viņš mēģināja atstāt valsti, nelikumīgi šķērsojot Latvijas - Krievijas robežu.

Aizturēto vīrieti robežsargi nodeva personas meklēšanas iniciatoriem - Valsts policijas amatpersonām.

Komentāri [2]
#
jk 20.oktobris 2017 8:14 atbildēt
jā, latvieši ļoti rūpējas par savējiem. Cik gan pūļu bija jāpieliek Maizītim, lai dabūtu uz Latviju Krievijas cietumā iespundēto Lindermanu, izcils darbs un rezultāts, Maizītis pamatoti ar to lepojas.
 
#
janis 20.oktobris 2017 8:09 atbildēt
Trump's sūta noziedzniekus ārā no valsts, latvieši šos velk atpakaļ, lai kuplinātu savas valsts simtgades svinības. Diez tam robežsargu pirms pāris gadiem sašautajam uz Krieviju bēgošajam krievam būs iemācījuši kādu pantiņu latviski vai tikai apārstējuši? Tad varētu salīdzināt, uz ko latviešiem lielāks ķēriens - uz apārstēšanu vai pantiņu mācīšanu.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers