Reģionos: Lūdz palīdzību: Vētras laikā sagrauta vecāku māja 7 komentāri
 
Reģionos

Lūdz palīdzību: Vētras laikā sagrauta vecāku māja

 
Facebook.com/ Linda Purvina

Sociālās vietnes Facebook lietotāja Linda Purvina raksta, ka vakardien Vecpiebalgas novadā postošā vētra sagrāvusi viņas vecāku māju un tagad tiek meklēta palīdzība.

"Sakarā ar postošo vētru vakar, mani vecāki palika bez mājām, jo viesulis norāva visu jumtu. Ir atrasta jauna dzīvesvieta - pagaidu. Ja ir kādam pārdošanā virtuves skapīši, kur traukus salikt, kumode un visa cita veida mēbeles (gulta, skapis ir saglābts), lūdzu rakstiet man uz profilu privātā ziņā ar bildēm un cenām. Izskatīšu visus piedāvājumus. Ja nav mēbeles pārdošanā, varbūt ir iespēja palīdzēt finansiāli, katrs eiro palīdzētu nostāties uz kājām pēc šīs nelaimes," raksta Linda.

Komentāri [7]
#
Vārna 14.augusts 2017 16:05 atbildēt
Nu man šitā maja izskatās sen ,kaa pamesta,vai tad tādā mājā dzīvo cilvēki,ne viena puķite pašā vasaras vidū,,,,man arii māja nav no biezo gala ,pavisam parasta buudiņa,bet mājīgi sakopta,,puķites zied katrā stūrītī :)
 
#
Es 14.augusts 2017 12:29 atbildēt
Kāpēc nevar no šīs mājas paņemt mēbeles? Vai tās vējš aizpūta? Tas ir traki, kad šādi notiek. Saprastu, ja lūgtu palīdzību mājas atjaunošanai, bet mēbelēm priekš pagaidu mājvietas...
 
#
vējš 14.augusts 2017 7:14 atbildēt
māju vajag apdrošināt pret visādām tādām nelaimēm,tad gan jau kādu kapeiku varētu dabūt.
 
#
lindiņ 13.augusts 2017 23:15 atbildēt
būs vien kkā pašiem tas jumts jālabo jo diemžēl naudiņasa nav pašiem. un arī skapīšu nav. bet māja izskatās jau sen kā cietusi un pēc palīdzības sauc.
 
#
??? 13.augusts 2017 21:10 atbildēt
Nu pat aizliedza komenteet Kas jauns!Tad jau maajai kas bija avaarijas staavoklii neko nevajag.
 
Skatīt visus 7 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers