Reģionos: Saulkrastos sagāzts liels daudzums koku; cilvēki nav cietuši 1 komentāri
 
Reģionos

Saulkrastos sagāzts liels daudzums koku; cilvēki nav cietuši

 
Dmitrijs Suļžics/ F64 Photo Agency

Saulkrastos visā pilsētā sestdien negaisa laikā sagāzts liels daudzums koku, bet cilvēki nav cietuši, pastāstīja Saulkrastu pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks Guntis Vinteris.

Daudz nogāztu koku ir gan uz ielām, gan kāpās. Vairāki koki uzkrituši arī mājām un automašīnām, tomēr cietušo īpašumu skaits neesot ļoti liels. "Manās atmiņās gan tik traki vēl nav bijis," piebilda Vinteris.

Patlaban visā pilsēta turpinās nolauzto koku novākšana. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) pa nakti esot attīrījis galvenās ielas, taču arī mazākās ielas esot pilnas ar lūzušiem kokiem, un darba vēl būs daudz.

Vinteris norādīja, ka ielu un citu vietu attīrīšanā iesaistīti komunālā servisa strādnieki.

Ņemot vērā, ka lūzušu koku un lielu zaru ir tika daudz, pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks pauda prieku par to, ka pagaidām nav ziņu, ka negaisa dēļ Saulkrastos būtu cietis kāds cilvēks.

Saulkrastu domes pārstāve Marika Grasmane informēja, ka pilsētā attīrīšanas darbi tiek organizēti, un tajos piedalās arī iedzīvotāji. Pirmdien, 14.augustā, paredzēta domes sapulce, kad tiks pārrunāts viss saistībā ar negaisa radītajiem postījumiem.

Kā ziņots, sestdien negaisa dēļ visbūtiskāk vilcienu satiksme bija traucēta tieši Saulkrastos. VAS "Latvijas Dzelzceļš" (LDz) pārstāve Ieva Kustova aģentūru LETA informēja, ka sestdienas vakarā negaisa dēļ Saulkrastu dzelzceļa līnijā nogāzti vairāki koki, kas nobloķēja satiksmi abos virzienos - gan uz Saulkrastiem, gan uz Rīgu.

Šī iemesla dēļ satiksme bija apturēta un uzņēmuma brigādes notikuma vietā attīrīja sliedes. Darbi prasījuši krietni vairāk laika nekā sākotnēji tika paredzēts, un satiksmi izdevās atjaunot tikai krietni pirms pusnakts.

Komentāri [1]
#
Adel 13.augusts 2017 13:51 atbildēt
Raksti tadi it ka butu pastardiena.negaiss ir dabigs process un ari koku lusana.cilveku upuru jav un viss ir ok.sadales tikli lai pastrada sie noladetie rijeeji
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers