Reģionos: LĪVĀNOS: "Zvaigznes ABC" grāmatnīca patrauc savu darbību; grāmatas par puscenu 15 komentāri
 
Reģionos

LĪVĀNOS: "Zvaigznes ABC" grāmatnīca patrauc savu darbību; grāmatas par puscenu

 
Vija Kilbloka

Izdevniecības "Zvaigzne ABC" vadītāja Vija Kilbloka facebook informē, ka Līvānos tiek slēgta grāmatnīca.

"No 10.augusta Zvaigznes grāmatnīcā Līvānos sākas SLĒGŠANAS izpārdošana. Visas Zvaigznes grāmatas par puscenu, pārējām precēm atlaide trīsdesmit procenti. Māju pārdodam, un ir jau pircējs. Mīlējām Līvānus un pirms vairāk kā desmit gadiem saglābām un skaisti sakopām veco grāmatnīcas ēku, kura neapkurināta bija stāvējusi ilgu laiku. Bet tā bija neatbildēta mīlestība. Diemžēl! Joprojām esam Krustpilī un Preiļos, - ja nu kāds līvānietis tomēr sailgojas pēc Zvaigznes grāmatnīcu piedāvājuma. (Šī ziņa var noderēt visiem, kas brauc pa Daugavpils šoseju. Priecāšos, ja ar to dalīsietie. Mazāk mums būs, ko krāmēt un vest uz Rīgu)," raksta Vija Kilbloka.

Komentāri [15]
#
zilais brīnums 13.augusts 2017 19:07 atbildēt
Kā var kļūt par miljonāru, ja preci nepērk? Grāmatu - tonnām, tonnām. Grāmatnīcas pilnas līdz griestiem. Bet nopērk - retais. Un arī - kad drusku lētāk. Var kāds apskaidrot?
 
#
janka 12.augusts 2017 14:50 atbildēt
padomju varas gados labu grāmatu varēja par dažām kapeikām nopirkt ,šodien burržuji grib iedzīvoties ,cenas debesīs ,lai izput spekulanti ,iztiksim bez grāmatām ,nav jau maize . Šodien Latvijā ir tūkstošiem ,kuri neprot pat lasīt ,kapitālisma augļi
 
#
uu 12.augusts 2017 9:25 atbildēt
saka ,ka bērnu grāmatas nevar būt mīkstos vākos,man ir vairāk kā 60 gadu veca Stārastes grāmata,gan sašūta ar vilnas diedziņu,bet mīļa 3 paaudzēs
 
#
miljonārs 12.augusts 2017 1:47 atbildēt
Ja jau Rīgā grāmatām nav noiets, tad kas tās var atļauties vietā, kur palikuši tikai nespējīgi pensionāri un bezdarbnieki? Tagad pēc veikala slēgšanas bezdarbnieku rindiņas vēl papildināsies.
Turklāt, cenas kā priekš miljonāriem.
 
#
Zālamans 12.augusts 2017 1:15 atbildēt
Ja īpašnieki būtu bijuši gudrāki, viņi būtu skatījušies ko vēl var pārdot — nevis tikai grāmatas.
 
Skatīt visus 15 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers