Reģionos: Aculiecinieks neizpratnē: Ātrās ēstuves darbinieki smēķē turpat, kur gatavo 9 komentāri
 
Reģionos

Aculiecinieks neizpratnē: Ātrās ēstuves darbinieki smēķē turpat, kur gatavo

 
F64 Photo Agency

Maija beigās kāds sociālā tīkla facebook lietotājs ievietojis ierakstu, kurā paudis sašutumu par redzēto kādā ātrās apkalpošanas restorānā Jelgavā.

Portāls "Jelgavniekiem.lv" vēsta, ka jelgavnieks iemūžinājis, kā divi ātrajā ēstuvē "McDonald`s" strādājoši puiši ēdnīcas virtuvē smēķē. Kā pievienotajā tekstā norādījis video autors, darbinieki viņam paskaidrojuši, ka doties ārpus telpām smēķēt nav iespējams.

Aģentūras, kā pārziņā ir „McDonald`s” - „MM&A|Hill+Knowlton Strategies” projektu vadītāja Ieva Erta portālam "Jelgavniekiem.lv" norādījusi, ka „McDonald's” vienmēr nodrošina tīru un drošu vidi restorānu viesiem, tādēļ konkrētā darbinieka rīcība bijusi absolūti nepieņemama. "Mums ir ļoti žēl, kas šāds atgadījums noticis, taču saviem viesiem varam apliecināt, ka esam nekavējoties reaģējuši un rīkojušies, lai šāda situācija vairs nekad neatkārtotos. "McDonald`s" restorānos tiek ievēroti visstingrākie higiēnas noteikumi un tie attiecas uz visiem uzņēmuma darbiniekiem," uzsver uzņēmuma pārstāve.

Komentāri [9]
#
to >>>tevs 19.jūnijs 2017 12:21 atbildēt
laikam esi vatnika atkritums,cita varianta nav,jo zaarku vari dabuut pats shaadi lamajoties un apsaukajoties.
 
#
to >>>teevs>>>mate 19.jūnijs 2017 12:13 atbildēt
kas tu par teevu,ja tev taada leksika? Tu esi vienkarshi sabiedribas atkritums cilveka izskata,ja vari apsaukaat cilvekus ar visbriesmigakajiem vaardiem. Cik esi sabojis aiz resteem un cik tev gadi,nozhelojamais cilveecinj?
 
#
Anks 18.jūnijs 2017 12:45 atbildēt
Cik daudz gan ir stulbeņu ar mazvērtības kompleksiem un vēlmi sūdzēties...!
 
#
Hotentots 18.jūnijs 2017 11:40 atbildēt
Un visticamak ,turpat ari nokarto savas dabiskās vajadzibas !
 
#
Māte » Hotentots 18.jūnijs 2017 12:35 atbildēt
Tik traki jau nav, bet laikam viss ir ar tabakas smaku. Nēesi slinks, gatavo mājās. Kas nu tādās ieskrietuvēs var būt kvalitatīvs?
 
#
Teevs » Māte 18.jūnijs 2017 12:52 atbildēt
Vot dura,stulbene,idiotene.....tu kaadreiz ar savaam vistas smadzeneem mauka vari saprast ka kaadreiz nu tiesaam ir jaanopeerk taa sviestmaize,ir vasaras laiks,citi celo,nu nevar taas sviesmaizes vai rasolu sataisiit nedeelu uz prieksu.Un ja esi tik gudra tad meebeles taisi pati,zaales pagatavo pati un sev zaarku arii,zini ka buus kvalitatiivs darbs,
 
#
Zamboza » Hotentots 27.jūlijs 2017 8:40 atbildēt
Traki nav?Vot es iepūtīšu dūmus tev sejā.Tad arī nebūs traki?Un vēl savas cigaretes pelnus uzbirdināšu uz tavas maizes novēlot labu apetīti.Ne vienmēr sanāk mājās pagatavot jo citiem ir daudz jāstrādā un,atnākot mājās,nav spēka pie plīts stāvēt.
 
#
Viks 18.jūnijs 2017 11:33 atbildēt
Bet ko var uztraukties, te pat vecs rasols visiem ir pofig, vainiigos sievietes,nav ko iet riit uz aatraam eestuveem, taisiet pasi idioti.
Ja es tur straadaatu es veel taadiem kaa jums uzplautu uz eediena un zinu ka to arii dara.Labu apetiiti slinki.
 
Skatīt visus 9 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers