Reģionos: Ventspils brīvostā būs jaunas darba vietas 12 komentāri
 
Reģionos

Ventspils brīvostā būs jaunas darba vietas

 

Viena no Ventspils pašvaldības prioritātēm ir jaunu darba vietu radīšana, attīstot ražošanas nozari pilsētā. Šobrīd rūpniecībā Ventspilī strādā ap 2200 cilvēku, taču pašvaldība pie šiem skaitļiem apstāties neplāno. Līdz 2020. gadam Ventspils brīvostas teritorijā paredzēts uzbūvēt vēl vismaz trīs jaunas ražošanas ēkas.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [12]
#
Einārs 5.jūlijs 2017 13:30 atbildēt
Pirmkārt 90%jaunās darba vietas ventspilī ir domātas cilvēkiem ar speciālo izglītību,IT speciālistiem un tt..ventspilī netiek radītas darbavietas,lai ''nespeciālisti'' varētu strādāt,visur prasa pieredzi šajos darbos,kaut gan cilvēks savu darbu var apgūt tur pat uz vietas strādājot,bet tā redz nevarot,vajadzīgi jau gatavi speciālisti.Lembergs vienā intervijā teica''zemeņu lasītāji ventspilī nav vajadzīgi''..tāpēc jau visi ''nespeciālisti'' brauc prom no ventspils,un strādā citās LV pilsētās vai brauc uz ārzemēm..ventspils tā ir liela ''pakazuha'',lai tik varētu izrādīties citu priekšā,bet reāli par parastajiem cilvēciņiem šeit netiek domāts!
 
#
LKP CK instruktors 3.jūlijs 2017 15:35 atbildēt
Lembergs: Ainār, tu esi kādreiz bijis iesaistīts kādā dzīvā ražošanas biznesā, vot, kur ražo?

Šlesers: Nē, ražošanā es neesmu... Nē, es biju! Es esmu strādājis VEFā.

Lembergs: Nē, biznesā - ieguldījis naudu un kaut ko ražojis, bļaģ?

Šlesers: Nē.

Lembergs: Vot, es pateikšu. Tas, kas var nopelnīt naudu uz ražošanu, tikai tas ir uzņēmējs vārda pilnasinīgajā nozīmē. Vot, mēs tur Ventspilī mēģinājām kurpes ražot. Bļaģ, nu cik cilvēku... katram kurpes, nu vismaz divi pāri, pareizi? Ahujennaja konkurence... Bļaģ, visas modes, liestes. Tu dabū pasūtījumu, a tev tā strādniece nevar sašūt. Viņš atbrauc, un bļaģ, tev nav te... Viņai nav kompetences, tai šuvējai, bļaģ. Ventspilī ir komunālā mašīnu ražošana - kamēr tie strādnieki iemācījās metināt, ņihuja... a tur ir tādas prasības tai šuvējai!

Šlesers: Ko tu domā, ka viņi nevar pavilkt?
 
#
Haris 1.jūlijs 2017 0:01 atbildēt
Skaisti ! Būs darba vietas ....bet vai ta ko maksās ar ? Vairāk par 400 eiro mēnesī noteikti nespīd! Pilna Ventspils ar nabagiem ! Pilsēta bez nākotnes ! Viss piķis pie blēžiem ! Tādai pilsētai noteikti nav nākotnes ! Tās mērs tagadiņ kaut kā mēģina spodrināt savas noķēzītās spalvas . Plānprātiņi ir tie kas tic šī blēža melu propagandai !
 
#
Aizcelojusii Saulcerite 16.jūnijs 2017 22:02 atbildēt
Tie 7000 ventspilnieku, kuri sabalsoja par Lembergu, acimredzot, sez pie saviem skivjiem un talak par taa malu neredz.
 
#
Vizbulīte.. 15.jūnijs 2017 14:09 atbildēt
"Radīt jaunas darba vietas",kāda nodeldēta frāze.Cik tad darba vietu -5-6?
 
#
Kliņģerīte » Vizbulīte.. 27.jūnijs 2017 18:43 atbildēt
Daudz vairāk - 19!
 
#
vecaki. 13.jūnijs 2017 20:32 atbildēt
Jaunatne,Ventspili ar minimalo 380eiro nevar izdzivot tadel aizbrauc un cinas eiropa,bet Ventspils paliek ar pensionariem invalidiem un pabalst nemejiem.
 
#
Kendjuks 11.jūnijs 2017 9:33 atbildēt
Venstspilī visi cītīgi strādā. Par 240-400 eiro "uz rokas". Pat brīvdienās ir maz cilvēku uz ielām. Visi strādā. Drīz tā strādās, kā Latgales pamestajos ciematos.
 
#
Ansis 10.jūnijs 2017 10:21 atbildēt
"Viena no Ventspils pašvaldības prioritātēm ir jaunu darba vietu radīšana" nezinu- tas skan vairāk smieklīgi vai nožēlojami. Pareizāk būtu rakstīt, ka vienīgā prioritāte ir izdabāt lembim un piebāzt kabatas.
 
#
Kendjuks 3.jūnijs 2017 17:45 atbildēt
Da.
 
#
oskars 30.maijs 2017 17:56 atbildēt
Lai dzivo Lembergs !!!!!
 
#
Vilis » oskars 30.jūnijs 2017 23:53 atbildēt
Vot šitas osītis ir prātiņu izkūkojis !
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers