Reģionos: Šengenas zonas dalībvalstu ministri tiekas Daugavpilī 1 komentāri
 
Reģionos

Šengenas zonas dalībvalstu ministri tiekas Daugavpilī

 
Attēlam ir ilustratīva nozīme / Lauris Vīksne/ f64 photo agency

Daugavpilī šodien un rīt notiks Šengenas zonas dalībvalstu ar ārējām sauszemes robežām ministru forums, kurā piedalīsies iekšlietu ministri, ministru vietnieki un eksperti no deviņām dalībvalstīm, informēja Iekšlietu ministrija.

Sanāksmē piedalīsies Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Norvēģijas, Polijas, Rumānijas, Slovākijas un Ungārijas iekšlietu ministri vai viņu vietnieki.

Foruma mērķis ir veicināt daudzpusējo sadarbību, dialogu, kā arī apmainīties ar labāko praksi, reaģējot uz aktuālajiem izaicinājumiem iekšlietu jomā, lai nodrošinātu Šengenas zonas ārējās robežas un līdz ar to visas Šengenas telpas drošību.

Foruma darba kārtībā būs jautājumi, kas skar migrāciju, efektīvu informācijas un tehnoloģiju ieviešanu robežpārvaldībā, Eiropas Robežu un krasta apsardzes aģentūras (Frontex) paplašinātā mandāta ieviešanu, kas stājās spēkā 2016.gada 6.oktobrī un ievērojami stiprināja ārējās robežās pārvaldības un atgriešanas mehānismus.

Komentāri [1]
#
Raimonds 11.maijs 2017 8:22 atbildēt
Latvijas valsts apdraudējumu pamatā veido te ievestie ASV karavīri un viņu tanki ... nevis kaut kādi daži desmiti bēgļu ...
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers