Reģionos: LAU: Par ceļu stāvokli ir atbildīgi visi 14 komentāri
 
Reģionos

LAU: Par ceļu stāvokli ir atbildīgi visi

 

VAS Latvijas autoceļu uzturētājs Daugavpils ceļu rajons apvieno Dagdas, Preiļu un Daugavpils nodaļas. Kopējais ceļu garums sasniedz 2300 kilometru, no tiem 1365 kilometri ir grants ceļi. Vairāk par ceļu uzturēšanu un arī sabiedrības atbildību par ceļu stāvokli un finansējuma lietderīgu izmantošanu stāsta Daugavpils ceļu rajona vadītājs Vjačeslavs Akentjevs.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [14]
#
lauķis 22.aprīlis 2017 22:16 atbildēt
Ja es maksāju zvērīgus nodokļus, lai Akentjevs un Kononovs varētu saņemt zvērīgas algas, bet atbildību novelt uz mani, tad kaut kas ar valsti nav kārtībā! Varbūt tā varza tomēr reiz būtu jāizpurina, lai neaizmirst, kurš ir tas, kas maksā un vēlas arī saņemt pretī vismaz kaut ko?
 
#
Jāzeps 22.aprīlis 2017 10:39 atbildēt
VIŅŠ TIEM IECĒLA Dāvidu par ķēniņu; -un tautai Viņš liecinādams sacīja: Es esmu atradis Dāvidu,Isaja dēlu,vīru pēc Sava prāta,kurš izpildīs visus MANUS nodomus.(Ap. darbi 13-22).
(Dievs skanējot Dāvida sirdi, redzēja,ka Dāvids mīlestībā uz Dievu,mīlēs,rūpēsies par savu tautu,turēs Dieva svētuma un taisnīguma principus,=nekā Obama ar Švarcnēgeru iegāja vēsturē, =skolās aizliedzot Bībeli,,legalizējot visu iespējamo koprofiliju un netilkību, geju laulības,visu nesškīstību nostiprinot Konstitūcijā,=noliekot ASV- lielvalsti zem iznīkšanas lāsta,bet sēv nogarantējot vietu ellē. Dievs gatavojot Dāvidu Kēniņa postenim,-nevērtēja bicepsus,vai Dāvids prot gērbties,vai roku žesti ir pareizi,cik augstskolu diplomus ir nopircis un t.t.?,==Dievs testējot Dāvida sirdi vērtēja,= ,vai skolās bērniem būs obligāta Bībeles mācība,vai būs taisnīga tiesa, pacelta rūpnīca, darbavietas,regulāra pensiju indeksācia, pieejama medicīniskā aprūpe.==J. STRĪĶES UZVĀRDS+AMATS, ==ir kā suņu baram pamests kauls,tas norāda uz Strīķes pozitīvo, Dieva taisnīguma principu turēšanas potenciālu,ko sātans grib steidzīgi nomelnot un aprakt. ,(pēc aicinājuma esmu Evangēlija izplatītājs,bet Sv.Gars paskubināja šos faktus nopublicēt,=sāksies Strīķes un Bordāna partijas totuāla nomelnošana,tas norāda ka patiesībā no viņiem ļoti baidās.=Progresīvi dom.tautas daļa kopā ar Dievu Strīķes k=dzi redz LV-prezidenta amatā)==Jums jātur drošs prāts, mafijai neizdosies nobremzēt partijas augšupeju,atraisīt virzību, ieņemt visas vadošās pozīcijas,-to man atklāja Sv.Gars. Dievs meklē cilvēku ar redzējumu,kurš atrodoties vadītāja amatā,nāciju virzītu uz Dieva taisnīguma,principu turēšanas sliedēm. Juta ar savu intelektu drīz pacelsies vajadzīgos augstumos, atradīs slāni, kur pati atmosfēras plūsma stundām vizinās kā ērgli bez sparnu pielietojuma,lai no augšas visu labi redzētu, arī kā vistas rakņājās pa savu mēslu čupu.(uzrakstītais ir saskaņā ar Sv. Garu) Unikāls,šokējošs,dokumentāls trilleris,(reklāmu nedaudz jānogaida)=filmix.me/play/26929

.
 
#
Es es 21.aprīlis 2017 15:19 atbildēt
Es nesaprotu ka es esmu atbildigs par ceļu stavokli ? Vai ir psihiatru sledziens vai sis gudrinieks ir pieskaitāms ? Manuprāt vinam jumts aizbraucis ,un nekavejoties vajag sutit sanitarus kamer nav ko sastrādājis !
 
#
kresiite 21.aprīlis 2017 8:57 atbildēt
Es braucu es maksāju, gan ceļa nodokli, gan tehnisko apskati, gan par degvielu? Kurā kabatā paliek nauda ES fondiem Latvijas ceļiem es nevaru atbildēt!
 
#
sētnieks 19.aprīlis 2017 21:32 atbildēt
Es arī neesmu par tiem atbildīgs, jo tos tikai tīru, bet par labošanu man nemaksā.
 
#
tikai tie idioti 19.aprīlis 2017 14:30 atbildēt
kas ceļus veido kā grāvjus, arī jaunos par ES naudu. Ceļa malām jābūt zemākām
 
#
Armands 18.aprīlis 2017 9:39 atbildēt
Jā protams visi , bet visatbildīgākie ir tie kuri papildina savu nevis Valsts kasi
 
#
kresiite » Armands 21.aprīlis 2017 8:55 atbildēt
Pilnībā piekrītu!
 
#
kājāmgājējs 16.aprīlis 2017 22:30 atbildēt
es ne
 
#
Čureks 15.aprīlis 2017 13:36 atbildēt
Kraupens kaķs, nevis lau.
 
#
labrīt 13.aprīlis 2017 22:14 atbildēt
paskataties konkursos vinnētās summas par ceļu remontiem un salīdziniet ar faktiskām izmaksām, tad sapratīsiet cik brīnišķīgi būt VAS latvijas valsts autoceļi akcionāram tik pārkrāme naudu no valsts budžeta savā kabatā un lai neviens neiteresējas daļu atmet kādai partijai
 
#
Valdis. 13.aprīlis 2017 13:18 atbildēt
Pie tam vēl - kamēr tie nav sabrukuši pavisam un jāglābj nekavējoties!
 
#
Latvietis. 13.aprīlis 2017 13:13 atbildēt
Latvijas ceļiem obligāti jāatvēl - no auto un traktoriem iegūtie transporta nodokļi, pie tam visu 100% apmērā!
 
#
oho hoo » Latvietis. 25.aprīlis 2017 10:30 atbildēt
sagaidīsi gan...
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers