Reģionos: CILVĒKI PIKTOJAS: Skolas direktore pieņem darbā kuplu radinieku saimi 10 komentāri
 
Reģionos

CILVĒKI PIKTOJAS: Skolas direktore pieņem darbā kuplu radinieku saimi

 
F64/attēlam ir ilustratīva nozīme

Raidījums „BezTabu” nesen viesojās Aleksandrovas internātpamatskolā – izrādās skolas direktore nodarbina daudz savu radinieku, ko vietējie uzskata par ļoti neētisku rīcību.

Skolas direktore ir Anita Malinovska, kas šo amatu ieņem jau 15 gadus. Direktore darbā pieņēmusi vīru, dēlu, brālēnu, brālēna sievu, vedeklu un vedeklas vecākus.

Izglītības iestādē viesojušies Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja pārstāvji un interešu konflikts neesot konstatēts. Par ģimenes locekļiem (laulāto un dēlu) dokumentus parakstot citas personas, uz pārējiem interešu konflikta risks neattiecoties, raidījumam skaidro direktore.

Vietējie gan uzskata, ka radinieku nodarbināšana nav ētiska.

Bijušie un esošie anonīmie skolas darbinieki norāda, ka, viņuprāt, aizdomīgi bieži skolā mainoties A. Malinovskai nepietuvinātie darbinieki, kamēr viņas radinieku vietas mācību iestādē nav satricināmas. Skolas direktore stāsta, ka citkārt nu jau bijušie darbinieki neesot bijuši piemēroti darbam skolā, kā arī atlaisti, piemēram, par alkohola lietošanu. Taču skolai pietuvinātās personas gan ziņo, ka ar alkohola lietošanu, tai skaitā darba vietā, aizraujas arī direktores vīrs, kas ir skolas tehniskais darbinieks. Taču viņš nav atlaists.

Pirms vairākiem gadiem skolas vajadzībām par pašvaldības līdzekļiem iegādāts lietots Volkswagen Touareg apvidus auto. Kā skaidro direktore, automašīna noder skolēnu nogādāšanai mājās un gadījumos, kad skolas autobuss iestidzis - to iespējams izvilkt. Taujāta par to, vai ar automašīnu brauc vīrs, direktore skaidro, ka “ir bijis”. Tiesa, jāatzīmē, ka viņam nav autovadītāja tiesību, vien tā saucamās baltās.

Komentāri [10]
#
Konsjeržs 8.aprīlis 2017 16:35 atbildēt
Valsts pārvērsta par " pirmā tēva dēla" ģimeņu uzņēmumiem. Okupanta Vatikāna kungu "pirmās nakts tiesību" pēcteču uzņēmumiem.
 
#
Pušmucāns » Konsjeržs 8.aprīlis 2017 17:20 atbildēt
Vatikāns ? Tas ir labs latgaliešu uzvārds !
 
#
Konsjeržs 8.aprīlis 2017 16:33 atbildēt
Ja pie varas ir diktatori, tad ta notiekas visur. Atspoguļojas.
 
#
jānis 8.aprīlis 2017 15:05 atbildēt
Tā taču ir visur!
 
#
annina 8.aprīlis 2017 11:50 atbildēt
tas tacu jau ir visur ja nav pazisanas vai radu busana vari pakot koferi
 
#
Vilkmuizas ezers 8.aprīlis 2017 10:36 atbildēt
Kur tad tā nav? Pansionātu sistēmā identiski. Sieva vadītāja, vīrs saimnieciskās daļas vadītājs, dēli - šoferi. Tie ir lielākoties ğimenes uzņēmumi, balsts izzadzēji. Pohuj, neviens to neredz un kādam tas netraucē. Darbinieki, kuri nav no ğimenes baidās par savu viedokli. Ko vēl tizlāku valsts sistēma var izveidot?
 
Skatīt visus 10 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers