Reģionos: Suns ar īpašām vajadzībām meklē jaunas mājas 10 komentāri
 
Reģionos

Suns ar īpašām vajadzībām meklē jaunas mājas

 
facebook/ Tukuma dzīvnieku patversme

Tukuma dzīvnieku patversme sociālajā medijā facebook ir ievietojusi informāciju par nelielā auguma suni Digīti, kuram ir kustību traucējumi, bet viņš ļoti gaida savus jaunos saimniekus.

Parversme raksta:

Par labāku dzīvi, par gaišu nākotni... Atbalstiet, lūdzu, piezvanot 90006089!
Kā uz burvju mājienu bangojošā jūra izlīdzina savas dusmu rievas un viļņi, kuri ar ieskrējienu gribēja krastā izkāpt, tagad mierīgi sagulst viens otram līdzās. Sunīša skatam paveras milzīgs dūmakaini pelēks spogulis. Arī nerātnais vēja dēls, kurš Jūras māti kaitināja ar viļņiem sunīšus skriedams, tagad sakaunējies, veikli paslēpjas kāpu priežu kuplajos zaros un, liegi zarus šūpodams, gaida, kas nu tālāk notiks... Sunītis ilgi raugās uz apvāršņa pusi - diez’ kas ir tur, aiz tās vietas, kur jūra ar debesīm tiekas? Vai arī tur ir pamesti dzīvnieki tādi, kā es? Bet varbūt tur aiz horizonta suņi un kaķi tiek augstā godā turēti? Sunītis stāv un domā, deguntiņu gaisā pacēlis, cenšas kādu smaržu uztvert, kas pavēstītu par to dzīvi, kas pelēkajā dūmakā tīta... Tad sunītis pagriežas, lai dotos mājup. Varbūt labāk ir nezināt, dzīvot tālāk savu atlikušo mūžu? Jo, vai varbūt vēl ļaunāk, kā sunītim tagad ir - būt invalīdam? Būt pamestam un dzīvot... patversmē? Vai cilvēks var sajust un saprast, kādēļ suns sērīgi lūkojas, skatoties nekurienē? Vai cilvēks var zināt, kādēļ suns pa brīžam skumju meldiju uzvelk? Vai cilvēks var uzminēt, ko jūt suņa sirds un vai tāpat kā cilvēkam tā sāp? Jo aizmiegot, suņa dziļā nopūta ir apslāpēts dvēseles kliedziens, kurš nosmok sirds dziļumos, atstājot dziļas, sāpošas rētas, kuras par ilgām sauc ...

Digītis patversmē jau dzīvo 575 dienas ... kopā ar citiem pamestiem un vientuļiem dzīvniekiem. Atbalstiet Tukuma dzīvnieku patversmes iemītniekus ar spēcīgu un labu emociju pilnu zvanu 90006089, lai ar kādu gardumu un labu barību nedaudz palutinātu mūsu bārenīšus! Zvans (bell) 90006089 (bell) atskan labsirdīgu un sirsnīgu roku sūtīts! (heart) Paldies Jums un kā pateicība ir mūsu Digīša fotosesija sunīša mīļākajā vietā - pie jūras...

Komentāri [10]
#
praktiskais 21.marts 2017 20:12 atbildēt
Patversme Tukumā ir ļoti laba, Digis arī - reāls suns, kurš tiek kopts un mīlēts. Tikai reizēm gan - vismaz manas domas - ka tiek pārspīlēta tā dzīvnieku mīlestība, kura robežojas ar dzīvnieku mocīšanu, galīgi pusdzīvu suni pēc avārijas operē par TŪKSTOŠIEM un būtībā pakļauj dzīvnieku mūžīgām sāpēm un ciešanām visu atlikušo mūžu (runa ir par mācītāja suni). Ja naudas ir neierobežoti daudz, tā var rīkoties, ja ir vēlēšanās, bet kad jādala summa uz visiem patversmes iemītniekiem, tad šāda principiāla gandrīz vai iespītība tiešām nav izskaidrojama... Gods un slava vadītājai Simonas kundzei, es arī reizēm ziedoju un palīdzu, bet atsevišķas epizodes liek padomāt.
 
#
ASV domas » praktiskais 21.marts 2017 21:15 atbildēt
un tas ir noskatīts no "obamakēra", kur vismaz 4 miljonus nestaigājošus večukus It Kā kopj un Uztur pie Dzīvības par...jā, tikaipar 1300 MILJARDIEM zaļā papīra Ik Gadus:) Timer asv tautelei klājās arvien grūtāk un Rotšildizkārnījumi turopina zagt un kurināt naidu pret tiem..
 
#
p.s.s » ASV domas 21.marts 2017 21:17 atbildēt
reāli šie večuki protams izmaksā 50-70 reize smazāk, bet tas ir lielsiks zagšanas paņēmiens, "sitot" paļautiņu labākajām jūtām, kas protams ar laiku kļūst vai nu no kevlara vai atrofējās vai izjūk..
 
#
bet, ko tad, ja tas ir inscinējums? 21.marts 2017 19:41 atbildēt
jā, teksts stipri pārsaldināts.
 
#
p.s. » bet, ko tad, ja tas ir inscinējums? 21.marts 2017 19:43 atbildēt
resp. teksts mērķēts uz sievišķi pāri 55-60, ar nelieliem , sabiliem ienakumiem(pensiju) , vientuļu ka lielākā daļa cilvēku šajā vecumā un "āķīti" , ka pazvanot , šai ceļazīme uz paradīzi garantēta.
 
#
Suns neko nemeklē, meklē patversme » bet, ko tad, ja tas ir inscinējums? 21.marts 2017 21:44 atbildēt
Suns un sīrupainais teksts ta tā , bet galvenā žēlabu raksta sāls ir instrukcijā zvanīt un ziedot .
 
#
nu 20.marts 2017 23:15 atbildēt
Suns ir dzīvs un nemokās. Bet nu tie salkanie teksti.
 
#
Zakene 20.marts 2017 21:53 atbildēt
Un šita ir dzīvnieka spīdzināšana,,mocās un mocās,,,;(
Ja cilvēks apņemsies mocīties tālāk ar samocītu suni,,tad tas būs brīnums!
 
#
viUks » Zakene 21.marts 2017 5:22 atbildēt
Izskatās,-kamēr suņi priecājas,tikmēr zaķi moCās ..un moCās
 
#
kā tādu nemīlēt 20.marts 2017 21:51 atbildēt
nabaga zaķis
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers