Reģionos: Lapsa terorizē Stopiņu novada iedzīvotājus 9 komentāri
 
Reģionos

Lapsa terorizē Stopiņu novada iedzīvotājus

 
ekrānšāviņš no video/ Bez Tabu

Stopiņu novada Jaunsišu ciema iedzīvotāji ir satraukti, jo viņus jau ilgu laiku terorizē kāda lapsa, vēsta raidījums "Bez Tabu".

Vietējie iedzīvotāji vēsta, ka lapsa galvenokārt uzturas bērnu laukumā. Apkārt bērnu laukumam esošajā žogā trūkst viena posma. Pie tā sniegā redzami arī šī dzīvnieka pēdu nospiedumi.

Vecāki ir satraukušies par šādu situāciju un mēģinājuši piesaistīt atbildīgos dienestus, lai lapsa tiktu nogādāta atpakaļ mežā, tomēr dienesti nespējuši palīdzēt, tie aicinājuši cilvēkiem vērsties pie citiem dienestiem.

Policijas pārstāve vēsta, ka policija ir saņēmusi ziņojumu tikai par to, ka bērnu laukuma tuvumā ir manīta lapsa. Savukārt dzīvnieku patversmes "Mežavairogi" pārstāve stāsta, ka cilvēkiem ir jārēķinās, ka lapsas arī turpinās nākt cilvēku teritorijā, jo šajās vietās ir vieglāk atrast barību.

Tomēr ir jāuzmanās, ja lapsa izskatās nevesela un tai ir noplucis kažoks. Speciālisti gan atzīst, ka visticamāk, šāda lapsa ir apslimusi ar kašķa ērcīti. tomēr jāsaprot, ka kašķa ērce nav vienīgā, ar ko var būt saslimis konkrētais meža dzīvnieks - tā var būt arī trakumsērga!

Komentāri [9]
#
abcd 12.janvāris 2017 13:21 atbildēt
Pilsētas putlūriņi!!!! Nelieniet dzīvot lapsas teritorijā!!!!!!!
 
#
Sieva 12.janvāris 2017 10:25 atbildēt
Pēc virsraksta nodomāju, ka Lato Lapsa ir tas "terorists"!
 
#
ha 12.janvāris 2017 8:57 atbildēt
Mani ari terorize nu un ko tagad zvanit bez tabu?
 
#
urciks 12.janvāris 2017 7:09 atbildēt
Noblieziet to lapsu, un tulīt īstais, atbildīgais dienests sarosīsies. Ja lapsa sakodīs kādu bērnu, tad sarosīsies tie dienesti, kuri parasti uzskata, ka vecāki nav bijuši uzdevumu augstumos...
 
#
šis ir labs 11.janvāris 2017 23:04 atbildēt
Atbildīgie dienesti aicināja cilvēkiem vērsties pie citiem dienestiem :DDD
 
Skatīt visus 9 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers