Politika: Ģenerālprokurors izteicis savu prognozi par Saeimas vēlēšanām 8 komentāri
 
Politika

Ģenerālprokurors izteicis savu prognozi par Saeimas vēlēšanām

 
F64

Politiskā kampaņa pirms rudenī gaidāmajām Saeimas vēlēšanām būs "izcili netīra", intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Viens pret vienu" sacīja ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers.

Vaicāts, kas viņam liek tā domāt, ģenerālprokurors apgalvoja, ka "ir dažādas indikācijas, ka šī cīņa būs ārkārtīgi svarīga un tiks izmantoti dažādi dokumenti". Kalnmeiers uzsvēra, ka nedrīkst stāstīt visu, kas viņam ir kļuvis zināms, pildot amata pienākumus.

Ģenerālprokurors raidījuma gaitā vairākkārt uzsvēra, ka savu darbu dara godīgi un nekādus dokumentus nevienam nenopludina.

Vaicāts par viņa iespējamo noklausīšanos, Kalnmeiers sacīja, ka viņam pilnīgi noteikti nav ko slēpt, jo mājās ar tuviniekiem pārrunā tikai ģimenes lietas, nevis kādus ar darbu saistītus noslēpumus.

Kā ziņots, Kalnmeiers publiski paudis aizdomas, ka savulaik kāds viņa dzīvesvietā slēpti uzstādījis noklausīšanās ierīces. Šādas aizdomas viņam radušās pēc suņa izkļūšanas no pagalma un uz paklāja atrastas aizdomīgas detaļas, kas varētu būt saistīta ar noklausīšanās ierīcēm.

Ģenerālprokurors iepriekš Latvijas Radio apgalvoja, ka nevienu personu, kura būtu saistīta ar minētajiem notikumiem, viņš nosaukt nevar.

Komentāri [8]
#
Neticīgais 14.februāris 2018 17:42 atbildēt
es jau trešo gadu neeju balsot un nākošās saeimas pārvēlēšanas ignorēšu pilnībā: dēļ cilvēku izmešanas uz ielas, ja nav naudas dārgajai apkurei un dzīvo denacionalizētās ēkās, dēļ mistiskās e-veselības un 1%,3% un 5% iekasēšanas priekš ārstu algām, dēļ ne-Ekonomikas ministrijas noteiktās atbalsta naudas iekasēšanas OIK-am un jaudai,u.t.t.
Domāju, ka man vispār nevajadzēja iet uz barikādēm, ja tagad notiek tāda naudas "izspiešana" no cilvēkiem, kam ir jumts virs galvas! Ja dzīvotu mežā kā partizāns, tad nekā no manis nedabūtu!
 
#
Nevajag būt prokuroram, 14.februāris 2018 6:55 atbildēt
Lai saprastu vēlēšanu rezultātu, jo 28 gadu laikā mūsu Valsts valdības ir novedušas pamatiedzīvotājus līdz pēdējam izmisuma brīdim. Ja Kučinska k-gs ar savu MK neiesaldēs elektroenerģijas blēžu OIK, kamēr tiks noskaidrota tā likumība, ļaus ievest Latvijā darbaspēku ,lai atkal pazemotu palikušos Latvijas pamatiedzīvotājus, kas nav aizbraukuši citur, bet lielākā daļa strādājot par grašiem, sabeiguši veselību, bet tagad saņem minimālo pensiju.Jaunatne, kas pabeidzot augstskolu vēl ir spiesta pamest savu zemi, pateicoties Latvijas likumdošanai un sociālajai nevienlīdzībai, augsto birokrātiju ministrijās, mazais atalgojums par padarīto darbu.
 
#
14.februāris 2018 5:51 atbildēt
Pirmie, kas uzsāka izcili netīro cīņu, bija lembergoīdi Dreiblats un Rozenbergs, kas sakompilēja ģenerālprokurora interviju tā kā to vajadzēja viņu saimniekam, radot priekšstatu, ka Kalnmeijers ir teicis to ko patiesībā mekad nav teicis!
 
#
Tas nav nekas jauns. 14.februāris 2018 1:51 atbildēt
Kremļa krievnacisti un imperiālisti darīs visu lai atgūtu kontroli pār Latviju. Neļausim viņiem to panākt !
 
#
Eriks 14.februāris 2018 1:20 atbildēt
Zapojā?
 
Skatīt visus 8 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers