Politika: Ameriks: Saeimā ir daudz runātāju un tukšu filozofu, kas māca pašvaldības, kā tām dzīvot 5 komentāri
 
Politika

Ameriks: Saeimā ir daudz runātāju un tukšu filozofu, kas māca pašvaldības, kā tām dzīvot

 
Kaspars Krafts/f64

Vajadzētu būt tā, ka Saeimā var ievēlēt tādus politiķus, kuri kaut reizi bijuši pašvaldības deputāti, uzskata partijas "Gods kalpot Rīgai" (GKR) vadītājs, Rīgas vicemērs Andris Ameriks.

Uzrunā partijas kongresā viņš pauda, ka tad politiķi saprastu vēlētāju vajadzības, jo būtu guvuši pieredzi pašvaldībā. Pēc darba pašvaldības deputāta amatā politiķi varētu pretendēt uz darbu Saeimā. "Mums ir otrādi," sacīja Ameriks, piebilstot, ka Saeimā nokļūst cilvēki bez pieredzes pašvaldībā un tad māca pašvaldības, kā tām dzīvot. Pēc politiķa domām, tas ir ačgārni.

Viņš uzskata, ka politikā ir daudz runātāju un tukšu filozofu. Pierādījums tam esot pašreizējā situācija Saeimā, kur "partijas dalās, deputāti stājas no tām ārā". Pēc Amerika domām, katrs Saeimas deputāts meklēt iespēju saglabāt savu vietu pēc nākamgad gaidāmajām parlamenta vēlēšanām.

Ameriks piedāvāja šodien kongresā lemt par pilnvarojumu partijas valdei runāt par iespējamu sadarbību ar reģionālajām partijām, startējot Saeimas vēlēšanās. Paredzēts, ka GKR lēmumu par Saeimas vēlēšanām pieņems kongresa noslēgumā.

Ameriks informēja, ka pašlaik GKR apvieno 542 biedrus. Kongresa sākumā tam bija reģistrējies 221 politiskā spēka pārstāvis.

Kā ziņots, GKR, kas pašvaldībā līdz šim allaž sadarbojusies ar partiju "Saskaņa" un veidoja vienotu sarakstu uz vēlēšanām, uz nākamā gada Saeimas vēlēšanām sadarbības partnerus varētu meklēt reģionālo partiju vidū.

Komentāri [5]
#
Saprotu 4.novembris 2017 21:58 atbildēt
Un lai ievēlētais noteikti būtu Ameriks!
 
#
Ferda 4.novembris 2017 18:40 atbildēt
Ir tādi frukti, ir. Visa valdošā koalīcija - savi 60 gabali. Sešdesmit štuki. Kādus štukus viņi tik nestāsta, kādas tik cūcūbas nestrādā.
 
#
A.B. 4.novembris 2017 17:36 atbildēt
Darītāju ar 20% honorāru, kuri piedevām tiek uzturēti no valsts budžeta?
 
#
Kartupelis ar mugurkaulu 4.novembris 2017 17:01 atbildēt
Okupantmīli vajadzētu uz pāris gadiem cietumā iemest!!!
 
#
Anonīms 4.novembris 2017 16:06 atbildēt
Paškritika ir laba lieta.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers