Politika: Parādnieks: Vējonis mēģina atlīdzināt tiem, kas viņu ievēlēja 7 komentāri
 
Politika

Parādnieks: Vējonis mēģina atlīdzināt tiem, kas viņu ievēlēja

 
REUTERS/ SCANPIX

“Iespējams, tas notiek tieši tāpēc, ka vajadzēja dot savu artavu pateicībā par to, ka tika nodrošinātas atbilstošās balsis ievēlēšanai. Mēs taču nezinām, no kurienes Saeimā parādījās tas daudzums balsu, kas bija nepieciešams prezidenta ievēlēšanai,” Saeimas deputāts Imants Parādnieks (NA) apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā "Preses klubs", komentējot prezidenta Vējoņa iniciatīvu dot iespēju Latvijā dzimušiem nepilsoņu bērniem kļūt par Latvijas pilsoņiem jau viņu piedzimšanas brīdī, ja vien viņu vecāki saviem bērniem neizvēlas citas esošas valsts pilsonību.

Parādnieks raidījumā pauda uzskatu, ka prezidents nācis klajā ar šādu priekšlikumu, jo ir pienācis laiks atlīdzināt saviem vēlētājiem. “Iespējams, tas notiek tieši tāpēc, ka vajadzēja dot savu artavu pateicībā par to, ka tika nodrošinātas atbilstošās balsis ievēlēšanai,” pieļauj Parādnieks.

Parādnieks raidījumā norādīja, ka neatbalsta prezidenta Vējoņa iniciatīvu, kas radīta, lai uzturētu “valstij nelojālus pilsoņus”. Viņš uzskata, ka pilsonības iegūšana jaundzimušajam jau tagad ir pietiekami vienkārša: “Viss, kas vecākiem jādara, ir tikai jāatliek atzīme, ka viņi vēlas, lai viņu bērns ir pilsonis.”

Parādnieks gan atbalsta prezidenta centienus izbeigt nepilsoņu statusa piešķiršanu. “Es piekrītu Vējoņa kungam, ka mums nevajadzētu turpināt ražot bezvalstniekus. Vecāka pienākums ir izvēlēties, vai savam bērnam ir Latvijas valsts pilsonība vai Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Amerikas,” uzskata Saeimas deputāts.

Komentāri [7]
#
muļķības! 13.septembris 2017 10:41 atbildēt
vai tad viņš pats sevi iecēla par prezidentu? nē taču!
kā noprotams no rīdzenes sarunām, gan šo, gan iepriekšējo nozīmējis mazais vīrelis hūtē tikai ar vienu uzdevumu, lai nosauc par premjeru viņa izraudzīto personu. Tā arī ir noticis un tāpēc domāju, ka nu jau visur valda hūtes ielikteņi. Tikai nesaprotu, vai tiešām valsts eksistē tikai hūtes labklājības nodrošināšanai?
 
#
Valdis 12.septembris 2017 9:00 atbildēt
Daudzas lietas nepiekritu vejonim ,bet sai jautajuma saskatu loģiku ,ka var ,pec 26 gadi brivās ,neatkarigās latvijas,dzimt okupanti ???
 
#
??? » Valdis 12.septembris 2017 9:54 atbildēt
Kaa var 26 gadu laikaa nenokaartot pilsoniibu vismaz sava beerna deel, slinkums, stulbums vai eertaak braukt turp un atpakal uz Krieviju, bet varbuut labaak jo pensijaa tomeer krievu pilsoni iet aatraak.
 
#
izraidīt visus nepilsoņus 11.septembris 2017 20:44 atbildēt
sen laiks, nevienu vārdu krieviski
 
#
Liec mierā Vējoni 11.septembris 2017 18:58 atbildēt
Tiec galā ar savām 2 sievām.
 
#
xxxx 11.septembris 2017 17:28 atbildēt
ka tevi vel ,muldetaj,zeme tur?saved tiesu sistemu kartiba lai vecus cilvekus nemet no savam majam ara!dzivo ar vienu sievieti nevis ar divam!jeb tu jau esi musilmanismu pienemis?NA ir ta partija kas tikai izliekas ka strada Latvijas laba!!!!
 
Skatīt visus 7 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers