Latvijā: Tas brīdis, kad Belokoņs nav Pildegovičs 6 komentāri
 
Latvijā

Tas brīdis, kad Belokoņs nav Pildegovičs

 

Ir starp Latvijas uzņēmējiem arī tādi, kam ir lieliskas idejas atrast peļņas iespējas kaut kur pasaules tālumos un būt pionieriem jaunu tirgu nišās. Tostarp latvieši ir vieni no tiem, kas saskaņā ar iepriekš noslēgtiem līgumiem sāka zvejot sniega krabjus Barenca jūrā pie Svalbāras (Špicbergenas).

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [6]
#
Taure 18.jūlijs 2017 12:48 atbildēt
Belokonis man liekas sponsorèja bondaru , no kura latvijas tiesa solidari grob 15 miljonus. Kristaltīrs pàrītis
 
#
viesotajs 18.jūlijs 2017 8:10 atbildēt
Latviešu uzņēmēji ir malači, spējuši iesaistīties globālā biznesā. Tas, ka ministrijas ierēdņi nav pareizi iztulkojuši- izpratuši EU norādes, liecina par zemo izglītības līmeni un neizpratni par globāliem procesiem. Kādam par to ir jāatbild, jo ieguldīti ir vērā ņemami līdzekļi. Ministrija šo putru ir ievārījusi, tagad valsts līmenī mēģina rast risinājumu. Lai veicas!
 
#
Nja 17.jūlijs 2017 11:35 atbildēt
Kad Miļjončiks stājās attiecībās ar Dvorkoviču, tad ārlietu ministrijas svētību nevajadzēja un NRA propagandas suņiem riet nebija likts.
 
#
nu ja 17.jūlijs 2017 10:15 atbildēt
Tikai tāda maza atšķirība, ka pirmajā gadījumā runa ir par starpvalstu vienošanos interpretāciju, bet otrajā par kriminālām, lai arī valsts atbalstītām, darbībām. Turklāt nav dzirdēts, ka pats Belokoņs būtu lūdzis Latvijas palīdzību.
P.S Latvijas Ārlietu ministrija arī par Belokoņa gadījumu savulaik ir nosūtījusi notu Kirgizstānai.
 
#
savādnieks 17.jūlijs 2017 9:47 atbildēt
Nu nezinu gan,kuru MK grib iežēlināt,sevišķi runājot par baksteriem.Tie kuri saskārušies ar banku pakalpojumiem,noteikti,ar zināmu piesardzību,izies ''ielās'',lai viņus aizstāvētu,jo beigu galā ,viņiem pašiem ir savi problēmu risināšanas speciālisti,lai puiši atstrādā savu titulu.Bet norvēģi vairāk uztraucas par to,ka krabju zveja var kaut kādā veidā apdraudēt naftas ieguvi.
 
#
Okroška 17.jūlijs 2017 9:42 atbildēt
Ja sadarbijās ar viens klanu, izmantojot visas privilēğijas, tad jāsaprot, ka nākot pie varas citam klanam, būs lieli siūdi. Tā tas nav Norvēğijjā, bet ir Vidusāzijā.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers