Laika apstākļi: Izrādās, šodien var prognozēt, kāds laiks gaidāms 2018.gada vasarā 5 komentāri
 
Laika apstākļi

Izrādās, šodien var prognozēt, kāds laiks gaidāms 2018.gada vasarā

 
Ilze Zvēra/F64 Photo Agency

Kamēr sinoptiķi izsaka prognozes par to, kāds laiks būs gaidāms šī gada ziemā, tikmēr dabas vērotājs iesaka vērot dabu, lai noteiktu, kādi laikapstākļi gaidāmi jau nākamā gada vasarā.

Vilis Bukšs mikroblogošanas vietnē twitter informē, ka šodien, 3.decembrī, āvēro laiks. Ja 3. decembris sniegains, tad 3. jūlijs būs lietains. Ja pirmā Advente sausa un skaidra, tad siena laiks (jūlijs) sauss un skaidrs.

SCANPIX

Tikmēr ziņu aģentūra LETA jau iepriekš vēstīja, ka Eiropas lielāko daļu sagaida kārtējā siltā ziema, turklāt Ziemeļeiropā būs daudz nokrišņu, prognozē ASV uzņēmums "The Weather Company".

Kopumā siltu ziemu ar visai lielu nokrišņu daudzumu Latvijā prognozē arī Lielbritānijas un Francijas meteoroloģijas dienesti, savukārt Eiropas Vidēja termiņa laika prognožu centra sezonālā prognoze liecina, ka ziema gaidāma nedaudz siltāka un ar mazāku nokrišņu daudzumu nekā ierasts.

Komentāri [5]
#
Nerakstīsu savu vārdu 31.janvāris 2018 2:00 atbildēt
Bet kāds laiks būs vasarā? Nav teikts.
 
#
Zuze 10.janvāris 2018 9:21 atbildēt
Un kāda tad būs vasara? Neviena vārda!
 
#
OKA 4.decembris 2017 12:43 atbildēt
pIEPILDĀS TAJĀ VIETĀ KUR DZĪVO ŠIS CILVĒKS.lai arī Latvija ir maza,ziemas apstākļi madonā un grobiņā ir ļoti,ļoti atšķirīgi.Vienā vietā ir ziemā,otrā tikai rudens un rudens...
 
#
Vai 4.decembris 2017 0:36 atbildēt
Tava kaimiņiene saka vai tev 3 . junijā stāvēs?
 
#
??? 3.decembris 2017 22:21 atbildēt
Diezin kāpēc šim V. Bukšam visu laiku ļauj komentēt laikapstākļus? Šķiet, ka pilnīgi nekas no viņa pareģojumiem nepiepildās, taču šī cilvēka cerīgos minējumus turpina un turpina publicēt. Mana kaimiņiene par iespējamām nākotnes lietām spriedelē ne sliktāk.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers