Kriminālziņas: Jauna informācija par 14 gadīgo meiteni, kas pazuda ceļā uz Rīgu 5 komentāri
 
Kriminālziņas

Jauna informācija par 14 gadīgo meiteni, kas pazuda ceļā uz Rīgu

 
F64

Valsts policija informē, ka bezvēsts prombūtnē esošā Anastasija Krastiņa ir atrasta sveika un vesela.

Policija pateicas arī iedzīvotājiem, kuri nepalika vienaldzīgi un ziņoja par meitenes iespējamo atrašanās vietu.

Jāatgādina, ka vakar tika izplatīta informācija, ka Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo 2004.gadā dzimušo Anastasiju Krastiņu, kura šā gada 9.martā pulksten 15.00 izgāja no savas dzīvesvietas Jēkabpilī, Ķieģeļu ielā, aizbrauca uz Rīgu un līdz šim brīdim nav atgriezusies savā dzīvesvietā.

Valsts policija

Komentāri [5]
#
Libertārietis 18.marts 2018 9:12 atbildēt
www.youtube.com/watch?v=_WrRPK-Ynvg

.... cilvēks -mebele --- ''' viņš neder itnekam "".......

............................- koka klucis konstantins ....... . .. ....
 
#
koko? 15.marts 2018 20:22 atbildēt
Tak pie velna, sākat arī teikt iemeslus kāpēc šie bērni bija pazuduši! Vai tiešām katru reizi viņi paši aizdodas izpriecāties nevienam nesakot?
 
#
... 15.marts 2018 11:40 atbildēt
Bet meitēns gan ir pelnījis kārtīgu pērienu! Vai maz pačakarēja smadzenes piederīgajiem?
 
#
Libertārietis » ... 18.marts 2018 9:08 atbildēt
kāvienu un pamatīgu naudassodu vai ''sutkas"" stulbiem piederīgajiem --- smirdīgi noziedznieki ''suņus uzrīdīja "" jaunai un kā persona nobriedušaqi sievietei ---- Ar pātagu spodīt piederīgos kas vajā uin terorize savus bērnus --- tādi savus tuviniekus kā mēbeles tur virtuves kaktā kā drēbju pakaramos--redzamus bet ne dzirdamus-- kam nav nekadu tiesību pat domat vai plānot savas prioritātes -- ka dziesma ""cilvēks -mēbele -- koka klucis Konstantīns"" .... Savos 59 gados savu mati ienīstu --manas māšeles mati ienīst par mūzīgo ''tev jāda5ra 6tas un tā ko visi tā grib"" ""tev nav nekadu savu plānu'' ''mūžīgi purni grāmatās nevis pie darba"" 8-klases beigšqana un iespējas pazust tehnikumos nāca kā pestīšana --- un tur bija reālas iespējas tālu no skolām un kopmītņu uzraugiem savas prioritātes realizēt --- Padomju laikā neviens īpaši nebāza snuķi 14-18 gadīgo ""prioritātēs"" -- vismaz kamēr ''nevārīja ziepes "" --- skuķi lietoija ""iesim dzīvē"" -- Bet šodienas ''juvenālās justīcijas"' mērgļus gribas vnk kā žīdiskus boļševiku komisārus kārt --- vnk savlaik neizsķerti zīdeļui un komunisti vajā un terorize veselas ģimenes .... IENĪSTU !!!
 
#
G 15.marts 2018 11:38 atbildēt
Paldies Dievam, vismaz viena laba ziņa.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers