Kriminālziņas: Zināms, cik gadus aiz restēm Īrijā pavadīs latviete par tautietes slepkavības slēpšanu 11 komentāri
 
Kriminālziņas

Zināms, cik gadus aiz restēm Īrijā pavadīs latviete par tautietes slepkavības slēpšanu

 
breakingnews.ie

Īrijas tiesa piemēroja trīs gadu cietumsodu Latvijas piederīgajai Egitai Jaunmaizei, kura bija apsūdzēta par kaimiņienes A.Ozoliņas pašnāvības inscenēšanu un apzinātu slepkavības izmeklēšanas kavēšanu, atsaucoties uz Independent.ie ziņo Baltic-Ireland.ie.

Tiesnesis ņēma vērā faktu, ka apsūdzētā nozieguma izdarīšanas laikā bija vardarbīgās attiecībās ar faktisko slepkavu, kā arī to, ka viņa bērnībā bija kļuvusi par vardarbības upuri.

Tiesa atzīmēja, ka šis cilvēks, kuru “neapšaubāmi var uzskatīt par slepkavu”, nekad nav bijis tiesāts, jo šobrīd atrodas aprūpes iestādē veģetatīvā stāvoklī un apsūdzības viņam izvirzīt nav iespējams. Apmēram četrus mēnešus pēc A.Ozoliņas nogalināšanas, 2014.gada oktobrī, aizdomās turamais kopā ar savu līdzdalībnieku mēģināja Longfordā nolaupīt sievieti. Policija pamanīja nolaupīšanu novērošanas kamerās un uzsāka pakaļdzīšanos un noziedznieku automašīna avarēja.

Viens nolaupītājs tika aizturēts, bet A.Ozoliņas slepkava mēģināja bēgt no likumsargiem, bet viņu notrieca lielā ātrumā braucoša automašīna. Vīrietis guva ārkārtīgi smagas smadzeņu un ķermeņa traumas, viņa smadzeņu funkcijas ir ierobežotas, viņš ir zaudējis trīs locekļus un tiek barots ar karotīti.

Jaunmaize redzēja, ka vīrietis, ar ko viņa dzīvoja kopā, strīda laikā nožņaudz kaimiņieni, bet pēc tam, pakļaujoties vardarbīgā partnera norādījumiem, aplikusi ap upura kaklu virvi, lai inscenētu kaimiņienes pašnāvību. Sieviete tiesā apgalvoja, ka darījusi to bailēs no vīrieša, uzskatot, ka viņš var apdraudēt viņas pašas dzīvību.

Avots: baltic-ireland.ie

Komentāri [11]
#
LAINEE 11.marts 2018 20:04 atbildēt
Tai kucei vajadzēja 20 gadus iedot,un stingrā režimā.
 
#
Ronijs O'Nīls 11.marts 2018 12:26 atbildēt
tas autiņš nebija nejauš ,garda ir peška, īrijā visu nosaka vietējie klani, ne jau velti mēs 1919-1921 gadā izpakaļojāsm anglenu okupantus...
 
#
Resnais 11.marts 2018 9:16 atbildēt
Klaidoņiem ,klaidoņu atieksne.
 
#
Vienīgais kas jādara šai dzīvē! 11.marts 2018 8:33 atbildēt
UN viss sliktais notiek tāpēc, ka cilvēki dzīvo bez Dieva ,ir jāseko Jēzum un jānožēlo katram savi grēki un Dievs rādīs pareizo ceļu šai dzīvē katram ,jo bez Dieva mēs neesam nekas -tukšs grēcinieks,kuram ceļš iet uz pazušanu ,esiet kopā ar Dievu ,jo laiks ir maz palicis Āmen!
 
#
Guna » Vienīgais kas jādara šai dzīvē! 11.marts 2018 10:46 atbildēt
Tad jau labāk tukšs grēcinieks nekā ticēt kaut kādam tur Dievam kas ticību ir ieguvis vardarbīgā ceļā. Pastudē, kā kristietība izplatijās
 
#
Info 10.marts 2018 22:59 atbildēt
nez cik Latvijā iedotu par 100 sileslopu slepkavības plānošanu?
 
Skatīt visus 11 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers