Kriminālziņas: Repše: Ja Rimšēvičs nav vainīgs, viņam nav jāatkāpjas no amata 5 komentāri
 
Kriminālziņas

Repše: Ja Rimšēvičs nav vainīgs, viņam nav jāatkāpjas no amata

 
Ģirts Ozoliņš, F64 Photo Agency

Bijušais Latvijas Bankas (LB) prezidents Einārs Repše nespējot iedomāties, ka viņa pēctecis amatā Ilmārs Rimšēvičs varētu būt vainojams viņam inkriminētajos noziegumos, liecina otrdien Repšes kontā mikroemuāru vietnē "Twitter" veiktais ieraksts.

"Ja LB Prezidents nav vainīgs, viņam šobrīd nav jāatkāpjas no amata. Tā būtu Latvijas nedraugu uzvara," rakstījis Repše.

No Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) viņš vēlētos redzēt iespējami ātru situācijas risinājumu "vienā vai otrā virzienā".

"Līdz šim ļoti cienu gan manu draugu un kolēģi LB Prezidentu Ilmāru Rimšēviču, gan mūsu tiesībsargājošās iestādes. Tagad grūti iedomāties, ka abi varētu arī turpmāk palikt vienā laivā. Ļoti ceru uz drīzu un izsmeļošu situācijas skaidrojumu tiesiskā ceļā ar faktiem un pierādījumiem," rakstīja Repše.

Aģentūrai LETA ar Repši pagaidām nav izdevies sazināties.

Kā ziņots, Rimšēvičs tiek turēts aizdomās KNAB izmeklētā kriminālprocesā pēc Krimināllikuma 320.panta 4.daļas par kukuļa pieprasīšanu un pieņemšanu lielā apmērā. Kukuļa apmērs šajā lietā esot vismaz 100 000 eiro.

Rimšēvičs otrdien paziņoja, ka nolēmis neatkāpties no amata.

Latvijas Bankas prezidenta amatā Rimšēvičs tika iecelts 2001.gada 20.decembrī, nomainot tajā Repši, kurš pievērsās politikai. 2007.gadā un 2013.gadā Saeima Rimšēviču atkārtoti ievēlēja Latvijas Bankas prezidenta amatā uz sešiem gadiem. Viņam 2019.gada nogalē beigsies trešais pilnvaru termiņš. Rimšēvičs iepriekš izteicies, ka neplāno kandidēt uz nākamo pilnvaru termiņu šajā amatā.

Komentāri [5]
#
vendetta 21.februāris 2018 8:33 atbildēt
Īstais eksperts atradies,kura sastrādātās finanšu nejēdzības cietumā mācās izpirkt Laventam ar Freimani,kuri mēģināja realizēt klasisko kapitālisma finanšu modeli ar brīvo valūtas kursu.
 
#
Egons 21.februāris 2018 1:13 atbildēt
Šajā,fotoattēlā redzamajā kompānijā,Rimšēvičs nu galīgi neiederas! Ar pilnīgi vienaldzīgu sejas izteiksmi (atšķirībā no citiem) skatās visiem pāri,griestos,it kā viņu galda biedru sarunas absolūti neinteresētu!
 
#
ESMAIJA 20.februāris 2018 23:05 atbildēt
Par Repšes blēdībām jau ir pietiekami daudz runāts un rakstīts, bet kas attiecas uz Rimšēviču, tad viņš gudri darītu, ja pieprasītu, lai viņa godīgumu pārbauda uz melu detektora un turklāt par pārbaudītāju būtu Repše...
 
#
Mr.Susurs 20.februāris 2018 21:58 atbildēt
Nu Repshe pirms sak komentet vispar varetu atcereties, ka skaitas ricibas nespejigs. Parastos Latvijas mulkus Tvaika iela vai Gintermuzha iesedina. Bet pamanities noklut Peterburgas specizolatora vel ir japamanas Nu var jau protams nijukt tajas fizikas zinashanas, nu bet ne lidz specizolatoram. Ko Repshe tadu sastradaja ir valsts noslepums. Bet tikai Peterburgas izolatora sedeja serijveida slepkavas un seksualie maniaki. NU laikam tachu iesedinaja , ka marsieti. Tvaika iela ir Napaleoni, bet marsietim minimums vajadzigs specizolators...
 
#
Ieva 20.februāris 2018 21:35 atbildēt
Cik tas repšuks tomēr ir dumjš...
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers