Kriminālziņas: Vjetnamieši mēģina aizbēgt no "Muceniekiem", bet policija viņus notver 3 komentāri
 
Kriminālziņas

Vjetnamieši mēģina aizbēgt no "Muceniekiem", bet policija viņus notver

 
F64

Robežsargi aizturējuši divus Baltkrievijas pilsoņus, kuri pāri robežai mēģinājuši pārvest patvēruma meklētāju izmitināšanas centru "Mucenieki" patvaļīgi atstājušas personas, informēja Valsts robežsardzē.

Pagājušā sestdienā robežsargi Brunavas pagastā uz autoceļa pie Lietuvas robežas apturēja uz Lietuvu izbraucošu automašīnu. Tajā atradās divi "Muceniekus" patvaļīgi atstājuši Vjetnamas pilsoņi.

Saistībā ar mēģinājumu personas nelikumīgi pārvietot pāri valsts robežai aizturēts automašīnas vadītājs un pasažieris, abi Baltkrievijas pilsoņi.

Pret Baltkrievijas pilsoņiem sākts kriminālprocess. Abi 1998.gadā dzimušie vīrieši atzīti par aizdomās turētajiem un tiem piemēroti ar brīvības atņemšanu saistīti drošības līdzekļi.

Komentāri [3]
#
Raimonds 30.janvāris 2018 1:23 atbildēt
Triekt viņus atpakaļ uz Baltkrieviju! Un ja ne uzturieni, tad uz Krieviju kas ir tukša, neapdzīvota teritorija.
 
#
lapa 29.janvāris 2018 20:57 atbildēt
ara laimes mekletajus.
 
#
Raimonds 29.janvāris 2018 19:43 atbildēt
Kas tie Mucenieki? ... kāda stingra režīma kolonija? .. vai arī mūsu kliķei kauns, ka pat migranti bēg no Latvijas ... un tagad .. lai celtu Latvijas prestižu pasaules acīs ... tos migrantus Muceniekos turēs saslēgtus roku dzelžos ?? .:)))
A varbūt jāsāk domāt par to, ka visi Latvijas iedzīvotāji ir jāslēdz roku dzelžos ... it īpaši jaunieši ... jo tieši viņi visvairāk pamet Latviju.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers