Kriminālziņas: Dagdas novadā cigarešu kontrabandisti iestigst dubļos 2 komentāri
 
Kriminālziņas

Dagdas novadā cigarešu kontrabandisti iestigst dubļos

 
F64

Dagdas novadā vakar robežsargi aizturējuši divus Latvijas pilsoņus, kuri nodarbojās ar cigarešu nelikumīgu pārvietošanu un kopumā izņēma 90 000 cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām, informēja Valsts robežsardze.

Veicot informācijas pārbaudi un iespējamo likumpārkāpēju meklēšanas pasākumus ar pāris stundu intervālu robežsargi Bērziņu pagastā aizturēja divus vīriešus, kuri pierobežas joslā uzturējās bez speciālajām caurlaidēm. Tāpat netālu no valsts robežas konstatēja dubļos iestigušu automašīnu, ar kuru likumpārkāpēji pārvietojās, kā arī pārmeklējot apkārtni atklāja zem egļu zariem ierīkotu slēpni, kurā atradās kontrabandas cigaretes.

Kopumā izņemts 90 000 cigaretes "Premjer" ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Par uzturēšanos pierobežas joslā bez speciālās caurlaides vīrieši saukti pie administratīvās atbildības, savukārt par tabakas izstrādājumu nelikumīgu pārvietošanu personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās sākts kriminālprocess.

Komentāri [2]
#
santa 12.janvāris 2018 20:49 atbildēt
Zēl tik daudz labuma aizgāja bojā šīs valsts vadītāju dēļ, ja būtu labi ceļi cigaretes bez problēmām būtu pie lietotājiem, bet tagad nekā
 
#
Ļuļķētājai santai » santa 12.janvāris 2018 21:57 atbildēt
Tev laikam tos premjerus vajadzētu saspraust visās iespējamās vietās, nikotīnatkarīgā!
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers