Kriminālziņas: Aizkrauklē skolēni fiziski izrēķinās ar skolotājiem 24 komentāri
 
Kriminālziņas

Aizkrauklē skolēni fiziski izrēķinās ar skolotājiem

 
Andrius Ufartas, F64 Photo Agency

Kad pirms pāris nedēļām skolotāja aicinājusi sešpadsmit gadus vecu skolēnu doties uz stundu, viņš kļuvis agresīvs, sitis skolotāju ar galvu pret sienu. Pedagoģe guvusi traumas un atrodas ilgstošā darba nespējā. Kādā citā gadījumā brīdī, kad skolotāja gribējusi apsēsties, audzināmais aizbīdījis krēslu un skolotāja guvusi traumas, par notikumiem Aizkrauklē vēsta raidījums "Bez Tabu".

Pedagogi raidījumam stāsta, ka visatļautība ir liela. Bērns var atļauties skolotājiem izteikt negatīvas piezīmes klases priekšā, aizrādīt, meklēt kļūdas, izmantot sociālos tīklus, dažādi nomelnojot pedagogu.

Izglītības darbinieku arodbiedrības vadītāja Inga Vanaga raidījumam "Bez Tabu" apliecina, ka netrūkst gadījumu, kad skolēni met ar krēslu, uzgrūžas skolotājiem, apsaukā necenzētos vārdos. Emocionālā vardarbība ir ne mazāk sāpīga kā fiziskā.
Komentāri [24]
#
AHA 17.novembris 2017 12:50 atbildēt
manuprat nekad un neviens skolotajs nevienam no skolniekiem neteiks - pārkap, iesitm nodari pāri . u,ttttt un tā būtu jabut arii katra sevi cienošā ģimenē. bet parekjiniet . ka ja gadā ir 12 meneshi tas ir 365 dienas / no kurām 35/36 nedeljas .. 36X5 = 180 dienas .. berns ir skolā, no kuram tur ir apmeram 6-8 stundas atkariba no klases pakāpes tas nozimēe ka tiešā skolas ietekme ir 1.5-2 meneshi no 12 meneshiem gadā. Pārejā laika berns uz turas vai nu ģimeņee vai tajaa sabiedriibas ( kompanijā) kura ir ierasts būt un uzvesties tā kā tur ir ierasts . Lūk arii viss skaidrojums un tada ir pie kajas kas ir vinjam priekshā mazss. vecss, skolotāajs vai kas cits - Vinš ir sabiedriibbas "' varonis '' pedinjaas.... un to ne jau skola audzina un man ljoti gribetos ka arii ne ģimene....
 
#
Jusis 17.novembris 2017 2:05 atbildēt
Par tēmu: Ko brīnīties, tās ir sekas mūsu bezsmadzeņu IZM lēmumiem un bērnu tiesību aizsargātāju nekompetencei. Kur šobrīd ir "Ēbele un ko", lai pastāsta ko darīt ar šādiem savu lēmumu produktiem. Šodienas skolnieku vecāki jau ir izgājuši visatļautības un "man ir tiesības" skolu, tāpēc nevaram gaidīt ka bērnam mājās būs iemācīta elementāra pieklājība un cieņa pret pieaugušajiem cilvēkiem. Kaut kad tas širmis atsprāgs, diemžēl bieži vien tas ir daudz par vēlu. Un tad vienīgais ceļš ir uz pašvaldību pēc nespējīgā pabalsta.
 
#
Jusis 17.novembris 2017 1:50 atbildēt
Izskatās pēc "fake" raksta- viena rindkopa bez reāliem faktiem, bez viedokļa un žurnālista attieksmes. Nožēlojami! Un par šādu ziņu arī algu maksā, autoram iesaku paņemt lāpstu un uzrakt kaut mazdārziņu - vairāk labuma būs...
 
#
pljerduks 16.novembris 2017 23:12 atbildēt
Ko sēsi,to pļausi ! Viss vēl priekšā.
 
#
Kas ? Kur? 16.novembris 2017 21:40 atbildēt
Vai raksta autors nav sajaucis? Vai Aizkrauklē? Vai ,,skolēni" ? raksta, ka,,1" ,,Sviests"
 
Skatīt visus 24 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers