Kriminālziņas: Izglābta kārtējā purvā nomaldījusies sieviete 4 komentāri
 
Kriminālziņas

Izglābta kārtējā purvā nomaldījusies sieviete

 
Mārtiņš Zilgalvis/f64

Otrdien, 3.oktobra vakarā, sniedzot atbalstu Valsts policijai, Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes gaisa kuģa apkalpe Ciblas novada Klešniku purvā atrada nomaldījušos sievieti.

Robežsargi ar helikopteru iesaistījās pazudušās personas meklēšanā pēc Valsts policijas lūguma. No Valsts policijas tika saņemta informācija, ka Ciblas novada Klešniku purvā pazudusi sieviete.

Izvērtējot saņemto informāciju un sarežģītos meteoroloģiskos apstākļus, meklēšanas operācijā tika iesaistīta gaisa kuģa dežurējošā apkalpe ar helikopteru "Agusta 109E POWER".

Profesionāli sagatavota gaisa kuģa apkalpe veica meklēšanas rajona apsekošanu 3 km rādiusā, kā rezultātā purvā apmēram 1.5 km no pazudušās personas radinieku automašīnas atrada pazudušo sievieti un nekavējoties nodeva informāciju meklēšanas operācijā iesaistītajām Valsts policijas amatpersonām. Gaisa kuģa apkalpe, izmantojot gaisa kuģa gaismas signālus, norādīja Valsts policijas amatpersonām pazudušās personas atrašanās vietu. Valsts policijas amatpersonas nomaldījušos sievieti izveda no purva.

Komentāri [4]
#
Adel 4.oktobris 2017 15:24 atbildēt
Ja nu labs ir viss kas labi beidzas..es arii biezi eju uz purvu nu pmaldiities tajaa.nav iespejams bet iekrist akaci vai but cuskas sakostam gan..tapec uz purvu nevajag iet vienam.. kautgan es arii gaju dazreiz viena.. Telegonam jabut klat ja iekriti bedreee un netiec lauka lai var pazvanit..biezi vien telegonus atstaj purva malaa somaa.tas nav pareizi..purvs ir biistamaks par mezuu.tas jaatceras.
 
#
Adel » Adel 4.oktobris 2017 15:31 atbildēt
Man ir seviskas attiecibas ar mezu un purviem tapec laicigi es ieraugu cuskas.pirms man nav tas iekodusas..pirms es ieeju mezaa es sasveicinos ar to.parunajos un ludzu sevi padargat no launiem cilvekiem cuskam un nelaimem.izejot no ta es saku paldies par ogam un senem.es sri noskaitu tevureixi..mezs mani relaksee.esmu liela ogotaaja un dabas miilotaja.
 
#
vladis » Adel 4.oktobris 2017 16:47 atbildēt
Purvā jāiet zābakos un vėrīgi jāskatās kur grābstīsies ar rokām.Tas arī viss.
 
#
Adel » Adel 4.oktobris 2017 17:06 atbildēt
Purvos paslaik liels udens un dzervenes vietam peld pa.virsu..zaabaki obligati..bet pelkes gruti atskirt no bedrem..uz tam aug maldiiga gaisi zala suuna..arii cuskas pielagojusas sausas zales krasai un gruti pamanamas..un ja tu lasi ogas tad nav laika petit un meklet cuskas.risks ir.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers