Kriminālziņas: Piekauts līdz nāvei un pārģērbts pavisam citās drēbēs - atrasts pazudušais Oļegs 9 komentāri
 
Kriminālziņas

Piekauts līdz nāvei un pārģērbts pavisam citās drēbēs - atrasts pazudušais Oļegs

 
Ekrānšāviņš, raidījums "Degpunktā"

Raidījums "Degpunktā" ziņo par Oļegu Zalmani no Bolderājas, kurš divus gadus dzīvoja Vācijā, bet uz Latviju atbraucis pirms pāris nedēļām, lai nokārtotu pilsonību, kā arī pārējos darbam nepieciešamos dokumentus. Pirms nedēļas viņš pēkšņi pazudis, taču trešdienas vakarā atrasts miris savas mājas bēniņos.

Raidījums ziņo, ka vīrietis tika atrasts divus stāvus virs sava dzīvokļa, mājas bēniņos. Vīrietis bijis piekauts līdz nepazīšanai, turklāt pārģērbts pavisam citās drēbēs nekā tajās, kādās pēdējoreiz izgājis no mājām.

Oļega mirstīgās atliekas atrada kaimiņiene. Sajūtot īpatnēju smaku, viņa izgājusi kāpņu telpā un ieraudzījusi diezgan briesmīgu skatu. Pēdējā stāvā pie durvīm, kuras ved uz bēniņiem, gulēja spēcīgi piekauts vīrietis bez dzīvības pazīmēm. Kaimiņiene nekavējoties izsauca policiju un neatliekamo medicīnisko palīdzību.

Avots: "Degpunktā"

Komentāri [9]
#
Yo 16.septembris 2017 15:23 atbildēt
Vecie koriši, ne jau sveši - Oļegs no ārzemēm, labas mantas mugurā, vajag padalīties... Turpat apkārtējās mājās slepkavnieki jāmeklē.
 
#
olga 16.septembris 2017 12:59 atbildēt
Sieva noteikti zina,iemeslu.,un to vai bija parādi.
 
#
Liene » olga 17.septembris 2017 11:38 atbildēt
To visu sieva ari noarganizeja lai tiktu pie naudas..loti ceram ka radi cinisies par to lai ta kuce sedetu cietuma..mankariga maita
 
#
999 16.septembris 2017 9:23 atbildēt
"Dolg i putj v djunah".
 
#
Andris 16.septembris 2017 6:18 atbildēt
Lidz nepazìßanai? Citàs drèbès.? Un tomèr Oĺegs? Nu gan galìgs murgs kas to spèj izdomàt un vèl lasìt un izprast? Murgs!
 
#
Andris 16.septembris 2017 6:16 atbildēt
Lidz nepazìßanai? Citàs drèbès.? Un tomèr Oĺegs? Nu gan galìgs murgs kas to spèj izdomàt un vèl lasìt un izprast? Murgs!
 
Skatīt visus 9 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers