Kriminālziņas: Viens no zvērīgi nogalinātā Egila slepkavām pārsūdzējis tiesas spriedumu 5 komentāri
 
Kriminālziņas

Viens no zvērīgi nogalinātā Egila slepkavām pārsūdzējis tiesas spriedumu

 
Kaspars Krafts/F64 Photo Agency

Pagājušajā gadā Latviju satrieca ziņas par zvērīgi nogalināto Egilu Liepājā. Lai gan tiesas spriedums puiša slepkavām pirms kāda laika jau pasludināts, izrādās, ka Liepājas tiesā saņemta apelācijas sūdzība, un trešdien lieta nosūtīta Kurzemes apgabaltiesai, vēsta portāls "liepājniekiem.lv"

Laikraksts "Kurzemes vārds" informē, ka tā kā krimināllietu skatīja slēgtajā tiesas sēdē, sīkāku informāciju par apelācijas sūdzību, arī par to, kurš to iesniedzis, Liepājas tiesa neatklāj. Tomēr "Kurzemes Vārds" noskaidroja, ka spriedumu pārsūdzējis viens no apsūdzētajiem puišiem, kurš savu vainu neatzina. Otrs jaunietis ar spriedumu acīmredzot ir samierinājies, jo to nav pārsūdzējis.

Kaspars Krafts/F64 Photo Agency

17. jūlijā Liepājas tiesa puisim, kurš savu vainu atzina, piesprieda desmit gadus un sešus mēnešus cietumā ar probācijas uzraudzību uz diviem gadiem, otram, kurš noliedzis, ka pastrādājis slepkavību, nebrīvē jāpavada 11 gadi ar probācijas uzraudzību uz trīs gadiem.

Avots: liepajniekiem.lv

Komentāri [5]
#
Skolnieciņš [Latvijas skaudības dievība] 14.septembris 2017 14:24 atbildēt
Nu ok, 11 aiz restēm. Bet Egīls tapat ir miris...
 
#
Karīna 14.septembris 2017 10:45 atbildēt
Kā nopelnīt 850 € vienā dienā? Izrādās, baigi vienkārši. Pirms kādas nedēļas uzgāju vienu adresi, saucās "JackpotsStrategy" goo.gl/3OxSEu un viņa principā piedāvā uzģenerēt loterijas skaitļus, balstoties uz dažādiem algoritmiem. Prikola pēc izdomāju, ka nav ko zaudēt, jo loterijas biļete maksāja ap 10-20 € (šobrīd tur ir pieejams kupons ar 50% atlaidi) un tā nav baigā nauda. Pēc tam no rīta skatos, ka dažas no nopirktajām biļetēm ir izrādījušās veiksmīgas (uzminēti 60-70% skaitļu) un laimēti apaļi 850 €. Neslikti priekš ieguldītiem 10-20 €, ne? :)
 
#
edgars » Karīna 14.septembris 2017 10:50 atbildēt
kas jadara
 
#
Corbie » Karīna 14.septembris 2017 13:29 atbildēt
Kaa kas.. iemaksaa online kazino depoziitu un jaapadirsh tas
 
#
Prikola pēc » Karīna 14.septembris 2017 14:06 atbildēt
"Prikola pēc nav ko zaudēt 10-20 €?" Uzraksti, atsūtīsu savu bankas kontu, varēsi "Prikola pēc" man ieskaitīt katru dienu pa 5-10 €. Lētāk Tev būs, kā 10-20€, vai ne? ;-)..........Tad sarunājuši? Prikola pēc! :-)
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers