Kriminālziņas: Cēsīs vīrietis ar ieroci aizbiedē visus sanākušos viesus 3 komentāri
 
Kriminālziņas

Cēsīs vīrietis ar ieroci aizbiedē visus sanākušos viesus

 
Lauris Vīksne/ F64 Photo Agency

Vakar, 21.augustā, saņemta informācija, ka pulksten 17:17 Cēsīs noticis ģimenes konflikts, kura laikā pielietots ierocis.

Izbraucot policijas norīkojumam, noskaidrojies, ka 1942.gadā dzimušam vīrietim radušās domstarpības ar 1982.gadā dzimušu sievieti un 1962.gadā dzimušu vīrieti.

Ģimenes konflikta laikā, vīrietis sācis neadekvāti uzvesties, kā rezultātā iegājis blakus esošajā istabā un sameklējis nereģistrētu gāzes pistoli. Lai nenodarītu kaitējumu sev un apkārtējiem, sieviete to ieslēgusi istabā, taču tad vīrietis sācis šaudīties, raidot mērķtiecīgus šāvienus durvju virzienā.

Viesi metušies bēgt, taču vīrietis tiem sekojis, šaujot pa mašīnu, ar kuru personas mēģināja aizbēgt. Policijas darbinieki aizturēja 1942.gadā dzimušo vīrieti un nogādāja to tuvākajā ārstniecības iestādē. Uzsākta administratīvā lietvedība par nereģistrēta ieroča glabāšanu un izmantošanu, kā arī kriminālprocess pēc 132.panta par draudiem izdarīt slepkavību un nodarīt smagus miesas bojājumus.

Komentāri [3]
#
bauris 22.augusts 2017 21:15 atbildēt
Jaa , varoni starp pastalam netrukst ... un debili ari .
 
#
Zintis 22.augusts 2017 20:35 atbildēt
Skatoties kādi viesi,neprošenij gostj huže tatarina(runa par tatāru ordu tālājos gs.),bet labs sakāmvārds.Kriminālatbildības protams šeit nava,ir debilisms iekšējos orgānos,pie tam pārāk bieži.Gadu povolokitjat,prokurors odobrjams,tiesā ne mjaso ne ribo,nu te advokāts vai nu LIKUMUS,vai zina tiesnesi.KĀ PAVEIKSIES?!
 
#
Mjā.. 22.augusts 2017 20:10 atbildēt
Slepkavības mēğinājums ar gāzes pistoli???! Ko tādu tik šinī valstelē var uzcept...
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers