Kriminālziņas: Nesen no cietuma iznākuši vīrieši uzbrūk sievietei Rīgā 6 komentāri
 
Kriminālziņas

Nesen no cietuma iznākuši vīrieši uzbrūk sievietei Rīgā

 
Rīgas pašvladības policija

4.augustā īsi pēc pulksten 22.00 Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Kobes dārzā, kur trīs vīrieši aplaupījuši sievieti. Policijai par notikušo paziņoja sievietes draugs, kuram bija izdevies izrauties no laupītāju tvērieniem un aizskriet līdz drošākai vietai, lai izsauktu policiju. Uz notikuma vietu nekavējoties devās tuvākā policijas ekipāža.

Pēc pāris minūtēm, ierodoties Kobes dārzā, policisti pamanīja trīs aprakstam atbilstošus vīriešus, kuri krūmu pudurī iemeta telefonu un maku. Laupītāji, ieraugot policistu, metās bēgt, taču ātri vien tika panākti un aizvesti atpakaļ uz notikuma vietu. Sievietei, kas bija palikusi notikuma vietā, nebija nepieciešama medicīniskā palīdzība.

Vēlāk noskaidrots, ka cietusī ar draugu sēdējusi parkā uz soliņa. Pie viņiem pienākuši trīs nepazīstami vīrieši un sākuši draudzīgi runāties. Sarunas laikā vīrieši viņus novērojuši un pēkšņi uzbrukuši izsaucējam, pēc tam satvēruši sievieti un no viņas mugursomas izņēmuši vairākas mantas - telefonu, naudas maku un citas vērtīgas lietas.

Policisti netālu no personu aizturēšanas vietas uz zemes atrada sievietes dokumentus, telefonu un iztukšotu naudas maku. Pārbaudot aizturēto vīriešu mantas, pie viena no viņiem atrasta aptuvenā naudas summa, kura cietušai iepriekš bijusi makā.

f64

Savukārt personu datu pārbaudes laikā, atklājās, ka divi no aizturētajiem nesen iznākuši no cietuma, viens no viņiem atradies ieslodzījumā saistībā ar cilvēka nonāvēšanu.

Izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuriem aizturētie ar izņemtajām mantām nodoti turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Komentāri [6]
#
he...he 9.augusts 2017 23:42 atbildēt
Tiesneses-dzērājas par pudeli konjaka palaidīs šos brīvībā, kā tas jau daudzas reizes te Latvijā ir bijis.
 
#
mareks » he...he 12.augusts 2017 14:42 atbildēt
Latvijas tiesu pērkamību pierāda Maksima slepkavības neviena vainīgā ,neviens nesēž cik gadu pagāja ,gan jau valdība visus piesedz ka citādi visus kapostu zagļus tiesā ,šitos nē
 
#
reno 9.augusts 2017 23:39 atbildēt
Vot ubīšus izlaida ārā...,tāpēc,ka termiņš beidzās ! A kas mainīsies...,nekas,tāpēc ka žizņ poganka ...:)
 
#
janka 9.augusts 2017 22:22 atbildēt
Demokrātija. Cilvēktiesības. Auklēšanās.
 
#
......... 9.augusts 2017 20:56 atbildēt
Kāpēc netiek publicēti šo bandītu vārdi, uzvārdi un fotogrāfijas, lai visa sabiedrība piesargātos no tādiem. It īpaši slepkavu vārdi būtu jāzin un bildes būtu jāredz ikvienam iedzīvotājam.Kāpēc tāda auklēšanās ar slepkavām? Viņi kā asins suņi slepkavos vēl nevainīgus cilvēkus.Viņi būtu pelnījuši, ka ar viņiem tāpat izrīkotos kāds - kā viņi izrīkojās ar nevainīgiem cilvēkiem.
 
#
Miks » ......... 10.augusts 2017 15:00 atbildēt
Nedrīks pēc likuma...
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers