Kriminālziņas: Iereibis policists izraisa avāriju; cietušais ļoti smagā stāvoklī 10 komentāri
 
Kriminālziņas

Iereibis policists izraisa avāriju; cietušais ļoti smagā stāvoklī

 
Lauris Aizupietis/ F64 Photo Agency

Vakar, 14.jūnijā, pulksten 13.00 Dobeles novadā uz autoceļa Jelgava-Dobele-Annenieki 28 kilometrā, braucot virzienā no Dobeles uz Jelgavu automašīna "Volvo", kuru vadīja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes policijas darbinieks sadūrās ar automašīnu "VW Golf", kura veica kreiso pagriezienu. Pēc sadursmes automašīna "Volvo" sadūrās ar metāla barjeru un pēc tam uzbrauca virsū velosipēdistam.

Velosipēdists - 1969.gadā dzimis vīrietis tika nogādāts slimnīcā un viņa stāvokli šobrīd mediķi skaidro kā ļoti smagu. Arī automašīnas "Volvo" vadītājs, policijas darbinieks, tika nogādāts medicīnas iestādē ar dažādām traumām.

Valsts policija

Pēc sākotnējās informācijas secināms, ka policijas darbinieks, ārpus sava darba laika privāto automašīnu vadījis būdams alkohola reibumā, proti 1,32 promiles. Par ceļu satiksmes negadījumu ir uzsākts kriminālprocess, kas izmeklēšanai tiks nosūtīts Iekšējās drošības birojam. Savukārt, pret policijas darbinieku Valsts policijā uzsākta disciplinārlieta.

Valsts policijas nostāja ir skaidra. Tā nosoda policijas darbinieka rīcību par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā un uzsver, ka šāda policijas darbinieka rīcība nav savienojama ar turpmāku dienestu Valsts policijā, neatkarīgi vai gadījums bijis darba laikā vai ārpus tā.

Komentāri [10]
#
hugo 16.jūnijs 2017 22:59 atbildēt
latvijā šādiem gadījumiem vajag ieviest nāves sodu..un nav svarīgi ,ka policis no darba brīvajā laikā ..padomju laikā ,ja kāds nobrauca cilvēku ..tam bija cietumsods(ar izņēmumiem) taču ,ja nobrauca dzērumā ,izņēmumu nebija --sēdēja ilgus gadus..šodien--nobrauc un staigā tālāk.Ja tāa ,tad vendetu.Elementāri--aci pret aci--zobu pret zobu.kārtībai jābūt.
 
#
.... 16.jūnijs 2017 10:06 atbildēt
Da jus vel lielaki alkani par tiem mentiem.aizejiet un pastradajiet tur ar tadiem dauniem ka jus.nevienu dienu neizturesiet.tie kas dirs vienkarsi ir pilnigi bezsmadzenu idioti.nekas viss notiks ar jums pasiem un vel trakak
 
#
Kuka 16.jūnijs 2017 10:03 atbildēt
Pietiks dirst vienreiz menti menti.visi ir cilveki un visiem var viskautkas atgadities.vienmer tik menti vainigi itka vini nebutu cilveki.ko tad skrienat pec palidzibas un menteni.atrisniet visi pasi.idiotu bars
 
#
pudele 16.jūnijs 2017 1:16 atbildēt
Jā, policis bija iešmigojis. Bet vai tad viņš bija vainīgs avārijā? Nē ! Bet par jau neviena vārda. Par to, ka kaut kāds daunis taisa kreiso pagriezienu un nepalaiž garām pa galveno ceļu braucošo policistu. Tieši viņš, nevis policists, vainīgs, ka cieta riteņbraucējs.
 
#
Zinnnn... » pudele 16.jūnijs 2017 16:06 atbildēt
Ka volvo var nebut vainigs,ja abi brauca pa galveno celju? Pec tava rakstita sanak,ka visiem kas no galvenaa celja nogriezhas pa kreisi ir jaapalaizh garaaam visi nervozie aiz muguras braucoshie....sviests!
 
#
ginja 15.jūnijs 2017 23:01 atbildēt
#sukable
 
Skatīt visus 10 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers