Kriminālziņas: Četras dienas ilgajā peldsezonā jau noslīcis viens cilvēks 1 komentāri
 
Kriminālziņas

Četras dienas ilgajā peldsezonā jau noslīcis viens cilvēks

 
Attēlam ir ilustratīva nozīme / f64

Juglas upē šodien noslīcis vīrietis. Tas ir pirmais traģiskais negadījums oficiālās peldsezonas laikā, informēja Rīgas pašvaldības policija (RPP).

Šodien policija saņēma izsaukumu uz Juglas upi, jo izsaucējs ziņoja, ka 29 gadus vecais paziņa aizgājis peldēt, ieniris un nav uzpeldējis.

Uz notikuma vietu devās Rīgas pašvaldības policijas ūdenslīdēji, kuri sāka meklēšanas darbus. Pēc aptuveni pusstundu ilgas meklēšanas, ūdenslīdēji atrada atpūtnieku, taču viņš jau bija gājis bojā.

Policija aicina iedzīvotājus rūpīgi izvērtēt savas spējas pirms došanās peldēt. Tāpat policija aicina nekādā gadījumā neļaut peldēties draugiem, kuri lietojuši alkoholu. Rīgā visdrošāk peldēties ir oficiālajās peldvietās, jo tur pastāvīgi strādā glābēji.

Jau ziņots, ka oficiālā peldsezona Latvijā ik gadu sākas 15.maijā un noslēdzas 15. septembrī. Šajā laikā Veselības inspekcija uzrauga peldvietu ūdens kvalitāti.

Komentāri [1]
#
adel 19.maijs 2017 21:46 atbildēt
Jā, kas tas cilvēks ir...ejam peldēties un neatnākam..te mēs esam...un te mūsu vairs nav.. nu gluži ka lapas vējs kaut kur aizpūš.. un nav nozimes vai tu bagāts vai nabags, jauns vai vecs.gudrs vai muļkis.tavs laiks ir beidzies...tikai mēs neviens nezinām kad un kur tas beigsies.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers