Kriminālziņas: Māte salauž savam bērnam kāju, jo viņš bez atļaujas ēdis 64 komentāri
 
Kriminālziņas

Māte salauž savam bērnam kāju, jo viņš bez atļaujas ēdis

 
Attēlam ilustratīva nozīme / F64

Prokuratūra nodevusi Daugavpils tiesai krimināllietu, kurā vecāki apsūdzēti par savu sešu bērnu sišanu, turklāt vienam no bērniem tika salauzta kāja.

Kā aģentūru LETA informēja Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Kristīne Sutugina, prokuratūras apkopotie pierādījumi liecina, ka vecāki pret saviem sešiem mazgadīgajiem bērniem pielietoja cietsirdīgu un vardarbīgu izturēšanos, mazgadīgajiem nodarot fiziskas un psihiskas ciešanas.

Sutugina informēja, ka 2015.gada nogalē bērnu māte bērnam liedza ēdienu un dzērienu, bet, kad mazgadīgais, būdams izsalcis, bez atļaujas paņēma sev un noslēpa piena pudelīti un krūzi ķīseļa, viņa visu pārējo bērnu klātbūtnē sāka viņu lamāt un ar metāla kruķi veica vairākus sitienus pa bērna ķermeni, nodarot viņam smagus miesas bojājumus. Turpinot savas darbības, kas bija vērstas uz bērna mocīšanu, apsūdzētā tīši salauza cietušajam kāju.

Bērnam nodarītie miesas bojājumi tika slēpti.

Bērnu tēvs pielietoja fizisku vardarbību pret katru no bērniem, sitot viņiem ar koka nūju pa ķermeni. Bērnu māte vīra darbības nepārtrauca, informēja Sutugina.

Komentāri [64]
#
Mamma>dd 23.aprīlis 2017 13:05 atbildēt
1. Es neesmu nekāda vecmāmiņa,tam vēl esmu krietni par jaunu,mīļais,dd.2. Tu laikam tiešām dzīvo lielpilsētā. 3. Laukos kautko izaudzēt tiešām nav nekādu problēmu,var pat iet pie apkārtnes zemniekiem nopelnīt kartupeļus visai ziemai,ja pašam pamaz vietas.lol
 
#
Ego 23.aprīlis 2017 10:19 atbildēt
Bet ja nu nav pie vainas ne nabadziba ne trúkums? Iespêjams,tas varêtu bút bijis neveiksmígs méginájums ieviest disciplnu-kopígas gimenes édienreizes,izslédzot t.s. naskésanos starp tám... Esot gimenes,kurás tãda kártiba pastáv.
 
#
vectēvs 22.aprīlis 2017 22:34 atbildēt
Vienu es no šiem komentāriem nesaprotu. Kāpēc pārmet valstīj par mazu palīdzību bērniem? Vai jūs bērnus radiet sev vai valstij? Ja valstij, tad iepriekš ieteicu noslēgt ar valsti līgumu, kur fiksēt, cik un ko par savu darbu saņemsiet. Bet citādi, vispār domāju, ka valstij jūsu bērni nu pavisam nav vajadzīgi, Vieni papildus kreņķi. Valsts taču jums nepasūtīja radīt viņai bērnus. Tātad pašiem vien galā jātiek un jāpriecājas, ka kaut ko atmet.
Tā jau jauno laiku mode. Necik sen atpakaļ nevienu vispār neinteresēja, kas ar jūsu bērniem notiek. Izlaidība met devīto vilni. Pa gultu izpriecāsimies, bet rezultātu valstij nogrūdīsim. To es tā jūs raksturojot. Es savus bērnus uzaudzināju bez jebkādas valsts palīdzības, jo gribu būt uz šīs planētas vēl ilgi. Bet to es varu tikai turpinot dzīvot savos bērnos. Tādas ir tās lietas.
 
#
Jāzeps 22.aprīlis 2017 21:49 atbildēt
ARĪ MAZOS BĒRNIŅUS Viņam pienesa,lai Viņš tos svētītu.Bet mācekļi to pamanījuši ,tos norāja.
Jēzus turpretim tos pieaicināja un sacīja,=laidiet bērniņus pie Manis, un neliedziet tiem,jo
tādiem pieder Dieva Valstība.
Tiešām Es jums saku,=kas Dieva Valstību nesaņem kā bērniņš,-nenāks tur iekšā.
Bet tad kāds augstas kārtas bagāts jauneklis Jēzum vaicāja,-Labo Mācītāj,kas man jādara,lai es iemantotu mūžīgo dzīvību?
Jēzus vaicāja,-baušļus tu zini ?
Tas atbildēja,=to visu es esmu turējis no mazotnes.
Kad Jēzus to dzirdēja,-Viņš teica,=vienas lietas tēv vēl trūkst,=pārdod visu,kas tēv pieder,un izdali to starp nabagiem,tad tēv būs manta Debesīs, tad ņem savu krustu un seko Man.
Bet viņš ,to dzirdēdams,ļoti noskuma,jo viņš bija ļoti bagāts.
Bet kad Jēzus to redzēja,Viņš sacīja,=Cik grūti tiem,kam daudz mantas,iekļūt Dieva Valstībā.
Jo vieglāk ir kamielim iziet caur adatas aci,nekā bagātam ieet Dieva Valstībā.(Lūk. Ev.18-15)
DIEVS SAKA,=ko acs nav redzējusi un auss nav dzirdējusi,un ko cilvēks nespēj iztēloties,to Dievs ir
sagatavojis tiem,kas Viņu mīl.(Pāv.1vēst.Korint.2-9)
JĒZUS VIŅIEM SAKA,=Es Esmu ceļš,patiesība un dzīvība,=neviens netiek pie Tēva kā vien caur Mani.
(Jāņa Evang.14-6)
JĒZUS MĀCA,=nesiet,vediet bērniņus pie Manīm,kāmēr bērna dvēselīte ir tīra,nav neatgriezeniski saindēta ar Eiropas, Holivudas,Vatikāna apkrāsotu Marijas dēlīšu,koprofilijas tikumības,visatļautības elementiem. Neliedziet,nemāniet,vediet bērniņus pie Manīm,pie svētuma,pie patiesības,pie Jēzus,kas ir mūžīgā dzīvība. Neaizpildiet bērniņa dvēselīti ar meliem,nenozodziet bērniņam bērnību,melojot ka salavecītis ir reāls,nemelojiet,=aizstājot Kristus dzimšanas dienu ar salavecīša ziemsvētku eglītes gardumiem,ar svina laimes liešanu,ar ķekatām,bluķa vilkšanu,ar likteņdārza veidošanu,un citām okultām lietām t.t..Bērniņš,kurš barots ar Eiropas un Holivudas tikumības garīgo koprofiliju,brieduma gados nopircis ministra portfeli, zagt,melot arī nokaut pratīs,bet bez Jēzus mīlestības genētikas savā sirdī, būdams bezdievīgs par tautiešiem nerūpēsies. Dadžu krūms nevar ražot vīnogas.. Tāpēc gimenēs un valstī viss jūk un brūk, tāpēc ka bez Jēzus, no bērna kājas atrodamies zem okultisma,netiklības,elkdievība,burvestības,alkatības iznīkšanas un nabadzības lāsta un t.t.. Vatikānam sagrozot Sv. Rakstus,nostumjot Dievu,Jēzu Kristu otrā plānā,uzspiežot pielūgt koprofīlijas produktu,sievas Marijas kareklīšus un koka ikonas,(kam ir malkas vērtība). Dieva acīs tas ir iznīkšanas lāsta aktivizējošs elements. Godājot sievas Marijas ikonu, miljoniem dzīves navigācija ir iestādīta labprātīgi nonākt ellē. Bērni mīl slavēt Dievu. (Jauks bērnu koris-You Tube,=Yeshiva Darchei Torah Choir - Shalom Aleichem) . www.youtube.com/watch?v=-52MWBzal2c
 
#
M 22.aprīlis 2017 21:05 atbildēt
Ceru, ka tiesnesis būs ļoti bargs.
 
Skatīt visus 64 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *

Izglītība & Karjera

 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers