Kriminālziņas: Suntažos iedzīvotāji baidās runāt par slepkavību, jo "viss reiz varot nākt atpakaļ" 10 komentāri
 
Kriminālziņas

Suntažos iedzīvotāji baidās runāt par slepkavību, jo "viss reiz varot nākt atpakaļ"

 
Kaspars Krafts, F64 Photo Agency

Suntažu pusē notikusi nežēlīga slepkavība, kurā nogalinātā vīrieša līķi atrada kāpņu telpā, vesta raidījums "Degpunktā".

Slepkavība notikusi 13. februārī daudzdzīvokļu namā "Dzelmes" Suntažu pusē. Kā vēsta raidījums, par notikušo iedzīvotāji runā nelabprāt, jo nelielajā miestā viss reiz varot nākt atpakaļ.

62 gadus vecā vīrieša līķi 13. februāra vēlā vakarā atrada kaimiņš. Aizdomās tika turēts kadas kaimiņienes dēls, kurš atradies blakus nelaiķim. Policisti aizturējuši aizdomās turamo - 37 gadus vecu vīrieti.

Ogres iecirknī nonākusi arī aizdomās turētā māte, kura pēc notikušā slēpusies pie kaimiņa, vēsta raidījums. Vietējie stāsta, ka ģimene salīdzinoši nesen pārcēlusies uz šo mitekli. Iepriekš abi mituši kur lauku sētā, aptuveni piecu kilometru attālumā.

Kāds aculiecinieks raidījumam atklājis, ka nogalinātais vīrietis dzīvojis netālajā Juglā, liktenīgajā dienā bija devies uz pagastmāju, kur samaksājis par zemi, un tad atceļā uz mājām nolēmis iegriezties pie savas klasesbiedrenes. Kopīgi svinot tikšanos, tās laikā noticis strīds. Iespējams, vīrs gājis bojā, jo centies aizstāvēt savu paziņu no pašas dēla dūrēm.

Komentāri [10]
#
aij 19.februāris 2017 1:50 atbildēt
Ko jūs zinat! Bucis, Mārčo, Pagale, Laimis, Garais, Līkais, Eģiks utt.– visi lāga zeļļi! Neesat ne bijuši ,ne būsiet. Mauciet ar līkumu MUMS paliks vairāk.
Un vispār Suntāžu poļicai iz za bezd. Mēs esam tiesiski viss aizsargātākā suga. Bezdarbs? Mums ir skola, gateris, serviss, 2 veikali i vsjo pietiek, vakantas vietas par ogu lasītājiem vasarā, bet tur gan ar lāpstu pakausī var dabūt.
 
#
mimoza 17.februāris 2017 15:30 atbildēt
Tādu apdzīvotu vietu Latvijā ir simtiem. Kur vien skaties, vīrieši kā bomži nolaidušies dzeršanā, bet strādāt jau neviens negrib. Vai tad šie ies gaterī strādāt, kur jārukā 8 stundas dienā ? Tad tā notiek, dzīvo uz citu pensionāru rēķina, vasarā lasa ogas un sēnes, nodod, saņem eirīšus un dzer aliņus. Satura vairs nav tādiem dzērājiem, bikses pieslapinātas, un tādi nomīzušies staigā, un tik plītē. Lūk, tā ir dzērāju sērga Latvijā, un sievietes, čaklītes, kas nopelnījušas pensiju, tādus baro par savu pensiju, un vēl pērk cigas un visu pārējo, ja ne- tad var izrēķināties, nosist vai ko.
 
#
Es 17.februāris 2017 14:45 atbildēt
Nu ,ko tur cepties viens kolosāls dzērājs mazāk ,tā viņi visi dzerdami viens otru nosit .Es šito sīni labi zināju nu katru dienu pilliņš.
 
#
mja 17.februāris 2017 14:10 atbildēt
Svinot satikšanos... Nu tur jau daudz kas skaidrs.
 
#
werewolf 17.februāris 2017 13:36 atbildēt
te, kaa vairumaa apdziivoto vietu, kur augsts bezdarba procents = nestraadaajoshie iisina laiku "ciinoties" ar zaljo puuki.
 
Skatīt visus 10 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers