Latvijā: Rīdzenes sarunu likums 41 komentāri
 
Latvijā

Rīdzenes sarunu likums

 

Ir stingrs pamats uzskatīt, ka šobrīd Latvijā valsts varas sistēmas augšgalā ir iefiltrējusies ļaužu grupa, kuriem nozagt valsts noslēpumu saturošu informāciju un pēc tam to izmantot pilnīgi privātiem un savtīgiem mērķiem ir tikpat viegli, kā divus pirkstus nolaizīt.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [41]
#
Protu melo labāk 13.augusts 2017 14:18 atbildēt
"... ļaužu grupa, kuriem nozagt valsts noslēpumu saturošu informāciju un pēc tam to izmantot pilnīgi privātiem un savtīgiem mērķiem ir tikpat viegli, kā divus pirkstus nolaizīt (lasi: kak dva paļca abossatj").
Šī ļaužu grupa ir savā rīcībā ieguvusi ievērojamu KNAB operatīvās informācijas apjomu ..."- tie nav meli?Kā tu zini, ka tā ir operatīvā informācija? Ja tā ir krimināllietā, tai nav operatīvā, slepenā statusa fakta, nav slepenības, nav ierobežota lieguma publikācijai, tā jau nonāk daudzu cilvēku zināšanai un iespējai nokopēt ar savu mobilo iekārtu.
 
#
Īstajs latvietis 12.augusts 2017 20:58 atbildēt
Apdom''ajet labi vissu Latvija notiekošo pēdejo gadu gaitā (,,Diena",Prezidentu vēlēšanas, ,,Prokuroram papurnu!'')
--Viss tā, kā ,, Rīdzenes sarunas"tika lemts ... Izdariet ,lūdzu, secinājumus,
bet nemekl;ejet- kas viņus atklāja!!!
 
#
Sorosists, no kā baidās banda » Īstajs latvietis 13.augusts 2017 14:24 atbildēt
Bandai, kas ir nozagusi valsts noslēpumu saturošu informācijas masīvu, jau ir izdevies realizēt vienu spīdošu operāciju. Kāds preses izdevums atkāpās no masu informācijas līdzekļa pamatprincipiem .... Nu, lūk, jūs tur žurnāla IR, banda? Nozagāt, zagļi, cietumā jūs zagļus, bandītus, gan vārdā nesaucu, bet to visi saprot?!
E, Paiders, gan neesmu ZZS vai bandas loceklis! Manā rīcībā, ka teiktu ļeņins, ir bīstams ierocis - laikraksts, ar kuru var nomelnot nu vai partiju, kas jādara sistēmiski. Juri, tev izdodas, tu malacītis latvietītis vai ...
 
#
Honkongas sapnis 12.augusts 2017 18:32 atbildēt
Kādreiz balsoju par Vienotību. Bet kopš jaunā Kuldīgas puiša padzīšanas uz Honkongu un ūjināšanas pie Saeimas manas domas ir mainījušās. Jo tās vairs nebija sarunas, bet rīcība!
 
#
Tu stiprs kadrs » Honkongas sapnis 13.augusts 2017 14:28 atbildēt
Stiptrs ar vājiem nerviem"- ja tevi kāds paūjinās, tev dūša papēzos. Ūjinātāji ir bandīti, vai ne? Vai tad tie,m kuri nav bandā, tā darītu. Ūjināšana jau ir krimināli sodāma bandītisma pazīme. vai ne?
 
#
Gribu dzirdēt šodienas ziņas, nevis appelējušās 12.augusts 2017 17:42 atbildēt
Lūdzu publiskot sarunas par Parex, Citadeli, Āboltiņas sarunas par iekļūšanu Saeimā, sarunas ar Rinkeviču par "atgriešanos" konsulārajā dienestā utt.
 
#
Valdis. 12.augusts 2017 16:28 atbildēt
Srīķene jau skaidri un gaiši atzinās - ,,ES ZINU KAS TO IZDARIJA,, - BET NETEIKŠU! Nu jau vakār PRESES KLUBĀ atkal nolielijās kad viņa ar savu bandu, mēneša nogalē rīkošot BALAGĀNU PIE PREZIDENTA PILS VĀRTIEM. Vēl piedraudot pašam prezidentam.
 
#
Latvietis 12.augusts 2017 16:12 atbildēt
Nu jau ir skaidri redzams! - Kad Paidera kungs ir iekāpis SKUDRU PŪZNĪ. Daži Latviešu tautas nodevēji un to pielīdēji jau tā uztraukušies kad ir gatavi vai Paideram ar zobiem mesties pie rīkles. PA VĒLU ,,TOVARIŠČI,,
 
#
Inga 11.augusts 2017 9:33 atbildēt
Lūdzu publiskot sarunas par Parex, Citadeli, Āboltiņas sarunas par iekļūšanu Saeimā, sarunas ar Rinkeviču par "atgriešanos" konsulārajā dienestā utt.
 
#
Janīna no Valmieras 10.augusts 2017 21:49 atbildēt
Paiders tāds jauks gaišs cilvēks un vienīgais nesaudzīgi atmasko Latvijas izzadzējus-sorosītus, rotšildmēslus, zviedreļu augļojošos fašistus.
 
#
Zimaišs 10.augusts 2017 21:43 atbildēt
Ļaužu grupa, kura faktiski ir banda, pretēji likumam un veselajam saprātam, pateica likumīgajam zaglim, ka viņš ir zaglis.
Vai tiešām šie bandīti neapzinās, ka viņi ar to dziļi mulsina vienkāršo tautu, kura līdz šim ticēja likumīgajam zaglim kā vienīgajam patiesības un laimes nesējam?
Kā lai jūtas šis svētais moceklis, ja bandīti viņu brutāli publiski atmasko?
 
#
Bijušais zemessargs 10.augusts 2017 21:09 atbildēt
Valsts noslēpums ir , ka lielos zagļus, kukuļņēmējus, shēmotājus, kas tiek atmaskoti, nedrīkst publiskot ne paziņot tautai. Lielie zagļi tiek aizsargāti ar likumu, vispār murgs !!!
 
#
tik tiešām 10.augusts 2017 20:57 atbildēt
Paiders atbalsta tos lielos zagļus, jo tie maksā tam ākstam. Paidarščina ir paidara politika.
 
#
nolādēts » tik tiešām 10.augusts 2017 21:00 atbildēt
Tas dunduks paiders bazūnē,ka jātiesā tie kas nopludinājis sarunas, bet jāataisno lielos zagļus, šeftmaņus, kampējus.
 
#
Inta 10.augusts 2017 20:38 atbildēt
Pirmo rindkopu tik izlasiiju. Sorry...
Kaads gan tur "valsts nosleepums", ja reiz advokaatu jau kaudzzem, dizho parlamentaarieti - nu jau galveno izmekleetaaju tai komsijai ieskaitot,, un nekas tachu taalak attistiibai - "lietas piesguushanai" tachu netika dariits?
Nav jau nozagta zaptes burcinja, par kuru draud cietums, bet gan tik vien kaa pieprihvatizaaets kaa naakas - "isitiajem saimniekiem" tachu rokaas......
 
#
neblefo 10.augusts 2017 19:39 atbildēt
nu, kas ir VALSTS noslēpums?
 
#
autoram 10.augusts 2017 18:58 atbildēt
Vai vel kāds arī tic śiem NRA pērkamajiem skribentiem? Jūs ar savu saimnieku jau paliekat smieklīgi
 
#
fakts 10.augusts 2017 17:29 atbildēt
Par valsts noslēpumu
5.pants. Ziņas, kuras nevar būt valsts noslēpums

Aizliegts piešķirt valsts noslēpuma statusu un ierobežot pieejamību informācijai:

4) par noziedzības līmeni un tās statistiku, korupcijas gadījumiem, amatpersonu nelikumīgu rīcību;
 
#
ko ārdies Paider! 10.augusts 2017 17:19 atbildēt
Tav saimnieks taču prasīja Prezidentam sarunu ierakstus

2. Ja savos publiskajos paziņojumos kā vienu no iesaistītajām personām esat domājis mani - Aivaru Lembergu, lūdzu darīt zināmu, konkrēti par kādām sarunām man jāsniedz skaidrojums. Kā jau norādīju iepriekš, manā rīcībā nav tās informācijas, kāda acīmredzot ir Jums, un tādēļ lūdzu izsniegt man Jūsu rīcībā esošos sarunu ierakstus, lai es varētu ar tiem iepazīties un sniegt saviem vēlētājiem un visai sabiedrībai savu skaidrojumu par tiem, jo nesaskatu par iespējamu skaidrot publikācijas plašsaziņas līdzekļos, par kuru izcelsmi un autentiskumu nav ziņu.
 
#
Andis 10.augusts 2017 14:47 atbildēt
Vai par šāda NRA komentāra rakstīšanu Aivars maksā atsevišķi vai tas jau ir iekļauts pamatalgā?
 
#
ha » Andis 10.augusts 2017 16:54 atbildēt
Runā, ka par katru šādu saimnieka pasūtījuma rakstu maksājot prēmiju algas apmērā .
Kā nav kauna publikas priekšā tā pārdoties?
 
#
stop 10.augusts 2017 13:33 atbildēt
Pag, bet- pat , ja tādu likumu pieņemtu - vai tad tas varētu strādāt ar atpakaļejošu datumu?!
 
#
acīmredzams 10.augusts 2017 13:01 atbildēt
šis politiķis ,kas tagad histeriski aicina pieņemt īpašus likumus ,cenšas kļūt par saeimas izmeklēšanas komisijas prriekšsēdētāju ..........tas ,ka šis kadrs atrodas tajā pašā komandā vai bandā nerada nekādas šaubas.
 
#
gatis 10.augusts 2017 13:00 atbildēt
Ir trāpīts naglai par galvu,jo ''banda'' komentāros krīt histērijā.
 
#
» gatis 10.augusts 2017 17:24 atbildēt
Histērijā krīt Lemberga banda, jo viena lieta ir kad var smirdēt par it kā atlasītiem un falsificētiem atreferējumiem, bet pavisam cita, kad Lembergs savā balsī pa visu Latviju- "saproti, es nevaru pieļaut, ka mani apzināti saista ar esošās valdības politiku, bļaģ. Tad ir dirsā"!
 
1 2
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers