Izglītība & Karjera: Direktori: Mācību saturā vajag pārmaiņas, bet pārdomātas un nesasteigtas 9 komentāri
 
Izglītība & Karjera

Direktori: Mācību saturā vajag pārmaiņas, bet pārdomātas un nesasteigtas

 

Kārtējais mācību gads ir noslēdzies, klāt izlaidumu laiks. Neatkarīgā uzrunāja divu ģimnāziju direktores, lai uzzinātu, kā gads aizritējis skolām, kā tām klājas ilgi aprunāto reformu virpulī un kādus nākotnes plānus kaļ jaunieši – ģimnāziju absolventi.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [9]
#
lapa 18.septembris 2017 13:20 atbildēt
redzeju un dzirdeju ka anglija macas latviesu berni , luk tas man patika. seit viss ir samakslots un samudzinats.
 
#
Neslāvs 9.septembris 2017 0:44 atbildēt
Par kādu izglītību iet runa, ja daļa okupantu skolu absolventu latviski runā 3 gadīga bērna līmenī un pasauli redz caur krievu TV ekrānu. Bet vergi jau savus bērnus grib redzēt kā vergus.
 
#
Pedopsihoanalītiķis 5.septembris 2017 22:59 atbildēt
Kad varēs sīkāk uzzināt par kompetenču izgļītību? Tagad izskatās, ka tā domāta analfabētisma izplatīšanai, jo mācīts nekas netiks, būs tikai skaistas sarunas skolotājiem un skolēniem par dzīvi un apkārtredzamo.
 
#
smukais runcis 29.augusts 2017 11:53 atbildēt
Kas skolotājiem pasniedz kursus? Zosis, kuras nekad nav stāvējušas klases priekšā un savu vājo teoriju nevar pamatot ar praktisku pieredzi. Ja zinošs skolotājs ko iebilst, tad no nākamajiem kursiem tas tiek izstumts. Mācīt jauno izglītības sistēmu drīkst tikai augsta ranga profesionālis, kurš teoriju ir pārbaudījis praksē. Bet, tās lielīgās madāmas ar sūdainu koku jāpadzen. Jo citu neko viņas neprot, kā sliet savus puņķainos degunus gaisā. Ja neproti pieņemt kritiku un par to diskutēt, tad tu esi zemākā līmenī kā pirmklasnieks.
 
#
Gerasims 21.augusts 2017 20:29 atbildēt
Jā. Izņemt politisko partiju propogandu no mācību vielas.
 
#
valdis 17.augusts 2017 14:57 atbildēt
šorīt TV dzirdēju ka nu jau 15 gadus nesasteidz
 
#
Jansons 4.jūlijs 2017 9:55 atbildēt
Īsā laikā sagrāva un sāka pārtaisīt pamatus izglītības sistēmai, kas pastāvēja no cara laikiem. Vajadzēja tikai izmainīt akcentus pārnest daļu stundu uz mūsdienās nepieciešamo zināšanu mācīšanu.
 
#
jaunums 28.jūnijs 2017 10:24 atbildēt
Māju nevar sākt celt no jumta, ko tagad cenšas pasniegt kā izcilu jaunumu. Bērnam ir jāapgūst pamata, bāzes zināšanas, pie tam katram atsevišķi, nevis barā, bet tikai pēc tam var sākt prasīt kaut kādus pārkakliskus "secinājumus un atziņas".
 
#
HC 13.jūnijs 2017 22:39 atbildēt
Lielākās izmaiņās vajag informātikā izslēdzot no apmācībām jebkādu maksas programmatūru.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers