Latvijā: Augstā morāle un co 56 komentāri
 
Latvijā

Augstā morāle un co

 

Man patīk, ka Latvijā beidzot kāds sācis rūpēties par morāli. Tiesa, nevar nepamanīt, ka rūpes parasti drosmīgi notiek tad, kad to cēlonis nespirinās pretim. Tad var tā droši, jo neiespers! Kas gan te vispār būtu ko daudz tarkšķēt par oligarhu lietu, ja ir ieraksti, lieciet iekšā jūtūbē, lai tad tauta dzird visus b*** un maķ, tad arī būs saprotami pierādījumi. Bet nedzird… Ja jau kāds bija tik gudrs, ka pietaupīja atšifrējumus, kā tad nenokopēja audiofailus? Tad ir vai nav? Tāds, lūk, jautājums.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [56]
#
fan 18.jūlijs 2017 23:11 atbildēt
interesanti, ka tik daudzus cilvēkus nafig neinteresē ne NĪN bezpreģels, ne pakaļā iegrūztā medicīnas aprūpe, ne akcīzes celšana degvielai - dodiet tikai apdirst "oligarhus" un paklausīties viņu sarunas! jums ko - darīt vairs nav ko? vai arī smadzenes esat izmīzuši?
 
#
Tieši tā 18.jūlijs 2017 11:31 atbildēt
Es arī visu laiku domāju par to, ka nevienai partijai neinteresē sabiedrība. No tā laika, tā ļaunā murga, kad neatrada mazo Ivanu dzīvu un pie visu parasto iedzīvotāju vienaldzības, ieskaitot raudāšanu un saucienus pēc mammas mežā naktī, kad gar meža viensētu skraidošie suņi sāka riet, bet neviens nelikās zinis + izrādās Liepājas policijas dežurante netika nodevusi vienīgo pareizo informāciju meklēšanas centram, tā rīkojoties noziedzīgi kā amatpersona, bet bērnam mežā bija lēnās drausmīgās mokās jānomirst, sapratu cik tukša un bezjēdzīga ir tā pļāpāšana par politiku presē un internetā. Cilvēkiem nav jābūt bagātiem, lai viņi būtu cilvēcīgi un prātā attīstīti cilvēki. Esmu sapratusi, ka tā vien cilvēkam ir vērtība, ka ir paēdis, siltumā, apkārt daba un saule un, protams, savējie mīļi cilvēki apkārt, kas par tevi jūtas atbildīgi. Ir visādas bērnu aizsardzības institūcijas, pašvaldībās Sociālie dienesti un Bāriņtiesas, kas darbojas ļoti slikti. Pabalsts vien neaizsargā bērnus. Kādēļ, ja kāds nerūpējas par bērniem, tos nevar atdot adopcijai pēc daudz vienkāršākiem noteikumiem, kaut vientuļiem cilvēkiem, kam jebkurš bērniņš būtu kā acuraugs, bez jebkādiem pabalstiem.
Politiskās partijas pēc katra nelaimes gadījuma ar bērniem, diskusijās tikai papļāpā, kam neseko nekādi pasākumi valstiskā līmenī.
Mazā Ivana lieta ir mainījusi manu attieksmi pret dzīvi, šo valsti un šo sabiedrību un domāju tā ir daudziem.
 
#
goija 17.jūlijs 2017 18:26 atbildēt
Nemoralizēt ir labi. Padomājiet par to!
 
#
Rakstniekiem 17.jūlijs 2017 7:30 atbildēt
Ko lai par Jums domā? A.Jundze nav tikai A.Jundze, viņš ir Rakstnieku savienības vadītājs. Tā ir Jūsu misija - aizsargāt A.Lemberga asiņojošo ķermeni?
 
#
. » Rakstniekiem 17.jūlijs 2017 10:12 atbildēt
nepaskaidrosiet, kāds te sakars ar Lembergu? jums viņš visur rādās?
 
#
> . » . 17.jūlijs 2017 11:41 atbildēt
Ak, atvainojiet, aizmirsu, ka šī ir Neatkarīgā taču.... :).
 
#
. » > . 18.jūlijs 2017 23:07 atbildēt
jums tiešām viņš visur rādās? ārstēties neesat mēģinājis? pret gļukiem palīdzot pelašķu novārījums, pamēģiniet.
 
#
Nja » Rakstniekiem 17.jūlijs 2017 11:37 atbildēt
Saņēma Jundzes kungs asa spērienu pa astes kaulu un īsu komandu, - Riet. Rakstnieku priekšnieka kungs atkārtotu pavēli negaidīja.
 
#
Ķiploks » Nja 17.jūlijs 2017 11:53 atbildēt
Mīļais, draudziņ, kur biji pazudis? Gribu zināt, vai esi vesels, vai tava tūpļa rētas ir jau sadzijušas. Esi gan tu kaislīgs.
 
#
oui 16.jūlijs 2017 18:55 atbildēt
katrai tautai esot tāda valdība, kādu tā pelnījusi vai citiem vārdiem- mēs esam savienotie trauki, gribam to vai negribam , atzīstam vai nē. Kamēr katrs pats nesavedīs kārtībā savu morāli, nekādas kopējās nebūs, jo nevar būt
 
#
depo 16.jūlijs 2017 11:31 atbildēt
ko tauta ievēlēja... prezidentu? -nē. politiķus- jā, ievērojot tos likumīgos rāmjus, kuros jādarbojas. bet- balsu pirkšana?- kas tas un jau vairākkārtīgi! un āboltiņas ievēlēšana saeimā, un viņas ūjināšana, un tagadējās oligarhu putras maisīšana? un plus vēl visas daudzās bezjēdzības ar valsts līdzekļu izplenderēšanu?... ja valsts aparāts nestrādā pēc augstākajiem morāles principiem, tad tautas viena daļa rīkojas un dzīvo līdzīgi- ja viņi var tā, tad mēs arī.... citiem no šādas bezjēdzības nolaižas rokas, citi klusē, bet vēl citi- pamet šo valsti. kārtību valstī var nodibināt , sākot to darīt no augšas- ja tā nav, tad nav arī nekāda īsta valsts. to nu gan mediju pārstāvjiem vajadzētu saprast un runāt skaidru valodu- ir taču ceturtā neatkarīgā vara vai arī tās vairs nav?
 
#
Krastijs 15.jūlijs 2017 16:16 atbildēt
jundze pareiz saprot - lopiskos rotšildizkārnījumus un citus volstrītas smirdoņas likvidējot, tā nabaga asv valstele vairs nebūs pasaules apsmiekla un naida objekts.
 
#
KK 15.jūlijs 2017 14:45 atbildēt
Cik tas ir nožēlojami!
 
#
KKK » KK 15.jūlijs 2017 16:02 atbildēt
Jā. Žēlīgi žēlo žēlotājs, kamēr pavisam sanožēlo žēlojamo no. Žēl bija! .....;-)
 
#
Gunta Leona 15.jūlijs 2017 12:58 atbildēt
Importēt no Burkinafaso noteikti nevajag, paši varam eksportēt
 
#
Dusma 15.jūlijs 2017 11:46 atbildēt
Kurš nu būtu runājis. Tajā pašā zupā vārās...
 
#
Hans 15.jūlijs 2017 10:42 atbildēt
Jundzem viss patīk- slepenas sarunas, oligarhi, shēmas, ņirgas uz tautu, ka tik pašam naudiņa nāktu. Kas šim procesam kaitē - viņaprāt, idiots un spriestnespējīgais. Lembim labs kadrs tāds sulainis Jundze. Bet kāpēc rakstniekiem tas neriebjas? Laikam kauns pateikt acīs savam papes priekšniekam.
 
#
Tam trakajam Nja 15.jūlijs 2017 10:24 atbildēt
Nelīdzsvarots psihs paliek psihs neatkarīgi no tā, par ko viņš kliedz - par oligarhiem, pret oligarhiem, par krieviem, pret krieviem, par Latviju, pret Latviju un tā tālāk. Tāpēc jums vajag iet pie psihoterapeita, nevis te katru dienu par Lembi ārdīties un tautu smīdināt.
 
#
Nja » Tam trakajam Nja 15.jūlijs 2017 12:31 atbildēt
Lembis ir krievijas fašistisko režīmu sapinies nodevējs. Tāds lūk ir mans viedoklis, atbilstoši Satversmes 100.pantam to paužu. NRA ir nožēlojama lapele, kā pauda šlesers un šajā jautājumā es viņam piekrītu.
 
#
Nu, » Nja 15.jūlijs 2017 14:22 atbildēt
savukārt "Nja" izskatās kā no pārtolerējušamies praidropas "IRšiem", tāds kā brukseļvalgos un vēl aizjūras onkuļvalgos iepinies kangaru pārstāvis. Diez, kurš ir labāks?
 
#
Nja » Nu, 15.jūlijs 2017 15:13 atbildēt
Nu tev līdzīgie kļūtu pie atbilstošas samaksas par gejiem trīsreiz dienā. Tādu naudas vergi jūs tur esat, sākot no veidemanes un beidzot ar jundzi.
 
#
! » Nu, 15.jūlijs 2017 16:19 atbildēt
Nja ir pamuļķis Jūrmal-Janka ar pamatskolas izglītību, kurš strādā nac. un vienoto muļķības slavināšanā.
 
#
Nu ja » ! 15.jūlijs 2017 18:21 atbildēt
Puzes klauna slavinātājiem sveiks un n...uj dosvidaņije.
 
#
kā tad 15.jūlijs 2017 9:48 atbildēt
Tauta atkal vainīga par tiem, ko ievēlēja. Tas jau nekas, ka mediji visu laiku reklamē un skalo tautai smadzenes. Un gandrīz visi mediji, arī radio, piemēram, bija plaša Grigules slavināšanas akcija. Tāpat, kā pirms daudz gadiem TV "tautas partijas" priekšvēlēsanu pozitīvā kampaņa.
Nemaz nerunājot par mutes aizbāšanu tautai internetā...
 
#
ētika 15.jūlijs 2017 9:34 atbildēt
un kur tad kārtējais aizstāvības pļūtījums rīdzenes sarunām?
nav?
a kā tad tā!?
ja nav, es sākšu padomāt, ka tā bija īstenība, kuru cenšas noklusināt
 
#
Nja 15.jūlijs 2017 9:33 atbildēt
Šis bļodlaiža ir Rakstnieku savienības priekšnieks?? Ir Latvijā kas nesapuvis?
 
#
atbilde » Nja 15.jūlijs 2017 10:57 atbildēt
Na! Puveklis Nja ir tam piemērs.
 
#
Nja » atbilde 15.jūlijs 2017 12:36 atbildēt
Puvekļu piemēri "strādā" NRA par nelietības un nodevības propagandētājiem. Parunājiet vēl par Sorosu. Smieklīgie āksti.
 
#
picador » Nja 17.jūlijs 2017 17:39 atbildēt
Tev nav mugurkaula, ja nepatīk NRA, tad nelasi to,nebāzies šeit iekšā, cieni sevi. Man nepatīk IR un es to nelasu un negānu tā žurnālistus. taču tu laikam esi mazohists - patīk ka klīst komentāros ziņas par tavām homoseksuālām izdarībām (laikam paziņas pastāstījuši!) bet tu priecīgs apķēzi citus, kuri nedomā kā tu.
 
#
Shausma 15.jūlijs 2017 9:22 atbildēt
Vél briesmígàk,ja moràle ir *a nam vsjo rovno*
 
#
Nja 15.jūlijs 2017 8:58 atbildēt
Jundze - visi kas strādā NRA un lembergam ir pār vienu kārti metami, lai arī kādu inteliģentu viņš netēlotu. Mēsls ir un paliek mēsls, lai kā to nekrāsotu.
 
#
:D » Nja 15.jūlijs 2017 10:58 atbildēt
Inteliģents komentārs! Sorosa profenēs jums savdabīgi smalkās uzvedības kursi.
 
#
Nja » :D 15.jūlijs 2017 12:34 atbildēt
...irsā līdēju bariņš mācīs smalkās manieres? Noslaukāties par priekšu un runājiet par manierēm.
 
#
Sofija 15.jūlijs 2017 8:01 atbildēt
Viens medijs (kuram piebalso interneta portāli) vienas partijas (JKP) uzdevumā izdara vēl nepieredzētu spiedienu uz visām trim valsts politiskajām varām, kas zem šī spiediena šķobās un ļogās. Vai tiešām Vējonim neko neiemācīja Zatlera nožēlojamā stāvēšana t. s. "lietussargu revolūcijas" pūļa priekšā? Mēs tak vienreiz jau pieredzējām šādu kristāltīro un tiesisko ļautiņu uznācienu. Rezultātā dabūjām "veiksmes stāstu" ar 'desmitiem tūkstošiem izceļojušo cilvēku, totāli sagrautu veselības sistēmu utt. u. tjpr. Gribas vēlreiz to pašu? Vismazāk es saprotu tos inteliģences pārstāvjus, kuri absolūti neko nemācās pat no pēdējo padsmit gadu vēstures.
 
#
:) » Sofija 17.jūlijs 2017 17:36 atbildēt
Sofij, lūdzu esiet objektīva un nemelojiet:
1) cilvēki no Latvijas sāka izceļot vēl Kalvīša valdīšanas laikā, valdības sēdē bija pat ziņojums par pāri par 300 000 aizbraukušo, bet Kalvītis rupji kliedza uz ziņotāju, ka tie esot salti meli. "Veiksmes stāsts" aizbraukušo skaitu, protams, palielināja.
2) veselības sistēmu sāka graut jau Apinis no LC un turpināja VISI veselības ministri 27 gadu laikā. Sevišķi izcēlās Gundars Bērziņš no TP!
Un kas pieņēma aizkulišu lēmumus visā šai laikā???
3) bet gribas vienu: atbildīgus, augsti izglītotus , nesavtīgus, inteliģentus varas priekšstāvjus , ne tādus, kādi ir ZZS vai Saskaņā, vai NA, vai Vienotībā...(neesmu arī Bordāna fans), bet tie vēl nav piedzimuši :(
 
#
Botāniķe 14.jūlijs 2017 22:06 atbildēt
ESMAIJA!!!Kārtējo retzi pilnībā piekrītu Jūsu viedoklim!!! Labāk es izteikties nevarētu.Tāpēc liels PALDIES!Unpaldies JUNDZES k-gam par rakstu!
 
#
trim ti rimm » Botāniķe 15.jūlijs 2017 9:41 atbildēt
tautas nodevēji komentāros raksta savus nodevēju izteicienus!
ESMAIJA un Raimonds gavilē unisonā!
redz cik labi, ka ir sava tauta, ko nodot!
un var slavināt arī savu vietējo mazo vīreli hūtē!
 
#
tam ta ramm » trim ti rimm 15.jūlijs 2017 11:00 atbildēt
Ej paslavini viendzimuma perversijas un pabļauj - Welcome refugees!
 
#
Juhans 14.jūlijs 2017 22:01 atbildēt
Labi rūkts
Labi, rūgts
 
1 2
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers