Latvijā

Vakar, 6:00 Katastrofālā situācija mežsaimniecības nozarē atspēlējas tagad – apkures laikā, jo valstī trūkst šķeldas, ko daudzviet izmanto māju apsildei. Pašvaldībās atzīst, ka situācija ir dramatiska – šķeldas kurināmā pieticis mēnesim, bet citur – tik tikko vienai vai dažām dienām. Vēl nav zināms, kādu ārkārtas situāciju tas var radīt iedzīvotāju maciņos: iespējams, apkures tarifi kāps. Vairāk »
 
20.februāris, 22:01 Krievija mēģina izmantot pašreizējo situāciju, lai radītu haosu Latvijā, taču tas neizdodas, uzskata Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis (V). Vairāk »
 
20.februāris, 21:29 Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) nespēj tikt galā ar saviem pienākumiem gan saistībā ar problēmām finanšu sektorā, gan citās jomās, tādēļ viņam ir jāatkāpjas no amata, sacīja opozīcijas partijas "Saskaņa" Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Jānis Urbanovičs. Vairāk »
 
20.februāris, 21:17 Bijušais Latvijas Bankas (LB) prezidents Einārs Repše nespējot iedomāties, ka viņa pēctecis amatā Ilmārs Rimšēvičs varētu būt vainojams viņam inkriminētajos noziegumos, liecina otrdien Repšes kontā mikroemuāru vietnē "Twitter" veiktais ieraksts. Vairāk »
 
20.februāris, 21:04 Pēc Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča aizturēšanas 100 000 eiro drošības naudu viņa atbrīvošanai iemaksājis ar būvniecības jomu saistītais uzņēmējs Andris Kreislers, liecina Latvijas Televīzijas (LTV) rīcībā esošā informācija. Vairāk »
 
20.februāris, 20:00 Ziņu aģentūra AP ir pārliecināta par šonedēļ izplatītās fotogrāfijas, kurā redzams Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs kopā ar vairākām personām, īstumu, informēja AP sabiedrisko attiecību direktore Lorēna Īstone. Vairāk »
 
20.februāris, 18:43 "Vienotība" aicinās Saeimu balsot par neuzticības izteikšanu Ilmāram Rimšēvičam un aicinājumu atkāpties no Latvijas Bankas prezidenta amata. Vairāk »
 
20.februāris, 18:27 Politehnologs Jurģis Liepnieks dalījies ar savām trīs versijām par notiekošo ap Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēviču. Vairāk »
 
20.februāris, 18:18 Par parlamentāras izmeklēšanas komisijas darba rezultātiem, par politiķu diskusiju kultūru un citām aktualitātēm Neatkarīgās intervija ar bijušo Satversmes tiesas priekšsēdētāju, Saeimas deputātu no partijas No sirds Latvijai, Saeimas sekretāra biedru Saeimas prezidijā Gunāru Kūtri. Vairāk »
 
20.februāris, 18:15 Pēdējā laikā sinoptiķu izteiktās prognozes liiecina, ka marts Latvijā būšot ļoti auksts. Par to liecina arī novērojumi dabā. Vairāk »
 
20.februāris, 18:13 Aizsardzības ministrija vērš uzmanību, ka saistībā ar pēdējo dienu notikumiem banku sektorā un ar Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča aizturēšanu, ir augsta varbūtība, ka tiek īstenota no ārienes organizēta plaša mēroga informācijas operācija, kas pēc struktūras un izpildījuma ir identiska tām, kas tika novērotas priekšvēlēšanu laikā ASV, Francijā un Vācijā. Vairāk »
 
20.februāris, 18:00 Pašmāju radošā komanda EDART.TV, kas iepriekš veidojusi provokatīvo un atklāto dokumentālo filmu Caur adatu – par jaunieša Edija cīņu ar heroīna atkarību, kas vienā acumirklī atklāja to, par ko mūsu sabiedrībā nerunā, nupat pieteikusi savu jauno skaļo projektu Profesija – prostitūta, nododot sabiedrības vērtējumam pirmos filmas kadrus. Vairāk »
 
20.februāris, 17:40 Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) korupcijā aizdomās turētajam Latvijas Bankas prezidentam Ilmāram Rimšēvičam ir aizliedzis izbraukt no valsts un ieņemt bankas prezidenta amatu. Vairāk »
 
20.februāris, 17:37 Saeimas deputāti plāno meklēt risinājumu saistībā ar iespēju atsaukt no amata Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēviču. Vairāk »
 
20.februāris, 17:28 Valsts un pašvaldības ir gatavas iespējamajiem pavasara plūdiem, šodien Ministru kabineta sēdē informēja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards (VL-TB/LNNK). Vairāk »
 
20.februāris, 17:00 Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) ideja, ka skolas gaitas jāuzsāk jau no sešu gadu vecuma, izraisīja viedokļu vētru – vecāki, pedagogi, izglītības eksperti, psihologi un bērnu ārsti norādīja uz virkni risku, kas var atstāt negatīvas sekas uz bērna veselības stāvokli un sekmēm tālākās skolas gaitās, ja pārmaiņas neapdomīgi tiks ieviestas. Neskatoties uz iebildumiem, IZM no sava plāna nav atteikusies un to cer īstenot no 2019./2020. mācību gada. Vairāk »
 
20.februāris, 16:18 Pazīstamais Krievijas publicists Andrejs Fefelovs veltījis asu kritiku Latvijas valsts pastāvēšanai, ziņo laikraksts ''Segodnja''. Vairāk »
 
20.februāris, 16:00 Par valsts budžeta līdzekļiem šobrīd studē 26 327 personas. Tas ir aptuveni 40% no visiem studējošajiem augstskolās un koledžās. Pārējie par studijām maksā paši. Neatkarīgās studiju maksas apskats liecina – studējot pilna laika pamatstudijās, ceļš uz augstākās izglītības iegūšanu studentam izmaksā vidēji 2000 eiro gadā. Daļa uzrunāto augstskolu teic, ka 2018./2019. akadēmiskajā gadā maksu neplāno celt, dažas lēmumu vēl nav pieņēmušas vai arī ir jau korekcijas veikušas. Vairāk »
 
20.februāris, 15:54 "Norvik bankas" lielākā īpašnieka Grigorija Guseļņikova, kurš vērsies Starptautiskajā investīciju strīdu izskatīšanas centrā (International Centre for Settlement of Investment Disputes (ICSID)) ar prasību piedzīt no Latvijas 200 miljonus eiro, darbība Latvijā ir labi izplānota afēra, otrdien žurnālistiem sacīja Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs. Vairāk »
 
20.februāris, 15:33 Pilotprojektu mājokļu nodrošināšanai ģimenēm, kurām piešķirts bēgļa vai alternatīvais statuss, plānots turpināt vēl līdz šī gada beigām, šodien žurnālistus informēja Labklājības ministrijas (LM) valsts sekretāra vietniece Jana Muižniece. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers