Latvijā

Vakar, 16:46 2017. gada 12. decembrī sākusies pieteikšanās jau par tradīciju kļuvušajam “Sieviešu dienas rallijam 2018”. Nākamā gada 10. martā tas pulcēs vairākus tūkstošus daiļā dzimuma pārstāves uz aizrautīgu autobraukšanas piedzīvojumu, kas izvērtīsies grandiozās “Sieviešu dienas rallija” desmitās jubilejas svinībās. Vairāk »
 
Vakar, 16:20 Tuvākajā laikā sviesta cenām Latvijas veikalos nav pamata būtiski samazināties, otrdien atzina Agroresursu un ekonomikas institūta (AREI) vadītāja Inguna Gulbe. Vairāk »
 
Vakar, 15:55 Cilvēki atvadās no pazīstamā aktiera un režisora Valda Liepiņa, kurš aizgāja mūžībā 2017. gada 4. decembrī. Vairāk »
 
Vakar, 15:48 Valsts policija (VP) Allažu un Taurupes pagastos atklājusi divas metadona ražotnes, kopumā par šo noziegumu aizturot deviņas personas, otrdien žurnālistiem pastāstīja Kriminālpolicijas vadība. Vairāk »
 
Vakar, 15:30 Bijušās Valsts drošības komitejas (VDK) dokumentu nodošana Latvijas Nacionālajam arhīvam būs politiķu izšķiršanās, nevis drošības iestādes kaprīzes vai negribēšana, otrdien pēc Ministru kabineta sēdes sacīja Satversmes aizsardzības biroja (SAB) priekšnieks Jānis Maizītis. Vairāk »
 
Vakar, 15:16 No nākamā gada 1.janvāra atlīdzības apmērs audžuģimenei ar trīs un vairāk bērniem būs 274 eiro mēnesī, liecina šodien valdībā atbalstītie grozījumi "Kārtībā, kādā piešķir un izmaksā atlīdzību par audžuģimenes pienākumu pildīšanu". Vairāk »
 
Vakar, 14:56 Otrdienas vakarā un naktī uz trešdienu visā valstī pieņemsies spēkā dienvidu, dienvidrietumu vējš, tā ātrums brāzmās teritorijas lielākajā daļā sasniegs 18-23 metrus sekundē, brīdina sinoptiķi. Vairāk »
 
Vakar, 14:25 “Ja mēs skatāmies uz šodienu, amerikāņi regulē pasauli. Gribam to vai negribam – viņi regulē pasauli. Ja kaut kas notiek, viņi ielien visur - vienā valstī, otrā valstī. Bet ja par kaut ko uzbrūk vienai valstij, jāuzbrūk arī otrai. Bet amerikāņiem un visiem pārējiem viss ir kārtībā,” svarcelšanas treneris Viktors Ščerbatihs apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā "Preses klubs", komentējot Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) lēmumu atstādināt Krievijas Olimpisko komiteju no Phjončhanas olimpiskajām spēlēm par valstī realizēto dopinga programmu. Vairāk »
 
Vakar, 14:14 Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) stacionāra "Linezers" nekustamo īpašumu Linezera ielā 6 Veselības ministrija (VM) nodos Aizsardzības ministrijas (AM) valdījumā, otrdien lēma valdība. Vairāk »
 
Vakar, 14:03 Lai gan nedēļas nogalē mirušajam AS "Olainfarm" vadītājam un līdzīpašniekam Valērijam Maliginam ārējas vardarbīgas nāves pazīmes nav konstatētas, saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma nodaļas par noziegumiem pret personas veselību. Vairāk »
 
Vakar, 13:52 Pēc postošā ugunsgrēka Carnikavas dievnamā Siguļos sākta ziedojumu vākšanas kampaņa jaunas baznīcas celšanai, sacīja Ādažu Evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājs Ivars Jēkabsons. Vairāk »
 
Vakar, 13:35 Pirmdien liepājniekos trauksmi radīja trīs ugunsdzēsēju glābēju operatīvās automašīnas, kas ieslēgtām bākugunīm un skaņas sirēnām lielā ātrumā traucās cauri pilsētai Jūrmalas parka rajonā, raksta portāls "liepajniekiem.lv". Vairāk »
 
Vakar, 13:31 Nākamajā gadā vairumam pārtikas produktu Latvijā cenas saglabāsies stabilas, ar nelielu pieauguma tendenci, otrdien žurnālistus informēja Agroresursu un ekonomikas institūta (AREI) vadītāja Inguna Gulbe. Vairāk »
 
Vakar, 13:20 Latvijas sinoptiķi vēsta, ka šodiena Latvijā gaidāma īpaši silta, kad gaisa temperatūra pēcpusdienā un vakarā sasniegs pat +4..+8 grādus. Līdzīga situācija vērojama arī citās valstīs. Vairāk »
 
Vakar, 13:13 «Es taču arī tā varu un pat vēl labāk,» nodomāja Lelde Baņģe, gadatirgū ieraugot no mākslīgajiem ziediem veidotus vainagus. Viņa bija pārsteigta, cik liela interese par tiem ir tirdziņā. Vairāk »
 
Vakar, 12:45 Ir sākusies Jauniešu garantijas ziemas uzņemšana, kurā jauniešiem ir iespēja īsā laikā un bez maksas apgūt profesiju, atliek no 65 piedāvātajām izvēlēties sev saistošāko. Vairāk »
 
Vakar, 12:24 60 gadus vecais rīdzinieks Andrejs Ščerbina pazuda 2017.g. 22. novembrī, iespējams, pa ceļam no Rīgas uz Varšavu. Vairāk »
 
Vakar, 12:15 Ilgstošu nokrišņu dēļ ir pārplūdusi Užavas upe un līdz ar to ir applūdis un slēgts vietējais autoceļš Ziras–Vēkas (V1350) tā 5. kilometrā. Apbraukt slēgto posmu iespējams pa autoceļu Ventava–Užava (V1351). Vairāk »
 
Vakar, 11:54 Lai potenciālos darba ņēmējus iepazīstinātu ar dažādām darba situācijām, mobilo sakaru operators Tele2 uzsāks personāla atlases procesā izmantot virtuālās realitātes testus. Vairāk »
 
Vakar, 11:31 Sagaidot trešo adventi, Rīgā turpinās Ziemassvētku ieskaņas pasākumi. Iedzīvotāji tiek gaidīti koncertos galvaspilsētas kultūras centros un dievnamos, kā arī aicināti iepazīt vairāk nekā 40 dažādu Egļu stāstus vides objektu festivālā "Ziemassvētku egļu ceļš 2017". Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers