Latvijā

Šodien, 9:51 . Problēmas pansionātos un sociālās aprūpes iestādēs lielā mērā ir saistītas ar finanšu trūkumu, jo nav iespējams kvalitatīvi izdarīt darbu ar atvēlētajiem resursiem, un tā ir atbildīgās ministrijas un valdības kopumā atbildība, šorīt Latvijas Radio sacīja tiesībsargs Juris Jansons. Vairāk »
 
Šodien, 9:28 Vējiem pūšot no rietumu puses, ledus Rīgas jūras līcī turpina virzīties uz Igaunijas un Vidzemes piekrasti, liecina meteoroloģiskā informācija. Vairāk »
 
Šodien, 9:13 Šodien Saeima trešajā jeb galīgajā lasījumā lems par grozījumiem Izglītības likumā un Vispārējās izglītības likumā, kas paredz pakāpenisku pāreju uz mācībām valsts valodā. Vairāk »
 
Šodien, 7:35 Agrā ceturtdienas rītā gaisa temperatūra Latvijā ir no +2 grādiem Kurzemes rietumu piekrastē līdz -4 grādiem valsts austrumu daļā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija. Debesis pārsvarā apmākušās, vietām Austrumlatvijā skaidrojas. Vietām Rietumlatvijā nelieli nokrišņi. Pūš lēns līdz mērens dienvidu, dienvidrietumu vējš. Rīgā apmācies laiks, pūš dienvidu vējš 3-8 metri sekundē, gaisa temperatūra -1 grāds. Vairāk »
 
Šodien, 7:22 «Tas ir pazemojums – iet un pierādīt, ka arī tev ir kāds sakars ar barikādēm. Es toreiz paņēmu darbā atvaļinājumu, jo uzskatīju, ka arī man jāpiedalās šajos Latvijai izšķirošajos notikumos. Es nestāvēju ar ieroci rokās, es katru dienu cepu pīrādziņus, vārīju tēju un zupu, to visu nesu vīriem uz Doma laukumu. Vai tagad kāds mani – tieši mani! – atcerēsies no tiem laikiem? Protams, ne. Bet lūgties, lai man iedod barikāžu dalībnieka apliecību – nu nē. Daudzi gan piedalīsies šajās sacensībās, kurās lielie priekšnieki noteiks, kurš svarīgāks un kurš mazāk svarīgs barikāžu dalībnieks,» sievietes balsī ir asaras, taču ir arī spītība un lepnums. Viņa man ir piezvanījusi, lai izteiktu savas izjūtas pēc pirmdienas Ministru kabineta sēdes, kurā tika pieņemti noteikumi, kas paredz 1991. gada barikāžu dalībnieku apliecību izsniegšanu – bez maksas un bez derīguma termiņa. Vairāk »
 
Šodien, 7:00 Neatkarīgajā lasiet: Vairāk »
 
Šodien, 6:50 Atverot Pelču speciālās internātpamatskolas - attīstības centra mājaslapu, pārsteigums ir garantēts, ziņo raidījums „Bez Tabu”. Vairāk »
 
Šodien, 6:00 Latgaliešu sabiedriskās organizācijas vēlas, lai Latvijas Televīzijā (LTV) un Latvijas Radio (LR) ne mazāk kā 10% no raidlaika jeb divarpus stundas dienā atvēlētu saturam latgaliešu rakstu valodā. Sabiedrisko mediju uzraugs gan uzskata šādu prasību par pārspīlētu un neizpildāmu, piekrītot, ka apjoms būtu jāpalielina, taču – kā to panākt, īsta risinājuma nav. Vairāk »
 
Šodien, 5:30 Attālākajos Latvijas pagastos iedzīvotājiem nav pieejamības ģimenes ārsta pakalpojumam, un šo jautājumu gada laikā Veselības ministrija neesot spējusi izkustināt no vietas, secina Valsts kontrole, kura pirms gada iepazīstināja ar revīzijā par ambulatoro veselības aprūpi atklātajām problēmām. Daudzos pagastos iedzīvotājus pieņem feldšeri, taču diemžēl viņi nevar, piemēram, izrakstīt kompensējamās zāles vai izsniegt norīkojumu uz izmeklējumiem. Veselības ministrija savukārt iebilst: mēs nevaram piespiest ģimenes ārstus strādāt laukos. Vairāk »
 
Šodien, 5:00 Nākamās Saeimas vēlēšanu kampaņā atkal tiks izmantots antikorupcijas lozungs. Taču kā aktīvākajiem šā lozunga vicinātājiem ir veicies apkarot korupciju tad, kad viņiem bija visas iespējas to darīt? Par to Neatkarīgās intervija ar Atmodas laika iekšlietu ministru, zvērinātu advokātu Aloizu Vazni. Vairāk »
 
Vakar, 21:50 Latvijā 46% iedzīvotāju bijusi saskarsme ar ugunsgrēku, taču tikai 9% iedzīvotāju mājokļu ir uzstādīti dūmu detektori, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pasūtītais pētījums. Vairāk »
 
Vakar, 21:37 2014. gadā klajā nāca filma par Ediju - kādreizējo Latvijas vieglatlētikas izlases atlētu, kurš grima narkotiku atkarībā. Tapis jauns video, kurā viņš stāsta, kā viņa dzīve ir iegrozījusies pēc atkarības uzveikšanas. Vairāk »
 
Vakar, 21:06 Divu gadu laikā pie ieslodzījuma vietām reģistrēti ap 30 neatļauti bezpilota lidaparātu lidojumi, šodien Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēdē sacīja Ieslodzījumu vietu pārvaldes priekšnieka vietnieks Māris Stivrenieks. Vairāk »
 
Vakar, 20:27 Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) šogad veicis vairāk nekā desmit pārbaudes par ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšanai izmantoto produktu atbilstību "zaļā iepirkuma" prasībām un aptuveni 80% veikto pārbaužu daļa produktu bija prasībām neatbilstoši, trešdien Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) sēdē sacīja PVD ģenerāldirektors Māris Balodis. Vairāk »
 
Vakar, 20:00 Jānis Ošenieks facebook dalās savās pārdomās par mediķu darbu un atziņām, kas radušās, braucot ar "ātrajiem" uz slimnīcu. Vairāk »
 
Vakar, 19:53 Lai arī putnu gripas aktivitāte Eiropā šogad ir zemāka nekā pērn, putnu turētājiem Latvijā jābūt piesardzīgiem un jāturpina ievērot biodrošības pasākumus, jo saslimšanas risks joprojām ir augsts, trešdien Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) sēdē sacīja Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) ģenerāldirektors Māris Balodis. Vairāk »
 
Vakar, 19:00 Ventspils pludmalē šobrīd pulcējas roņi. Ventspils Komunālā pārvalde lūdz roņus neaiztikt un nedzīt atpakaļ jūrā. Vairāk »
 
Vakar, 17:30 Pensionārei Aijai darba mūžs sasniedz gandrīz četrus gadu desmitus, tostarp pāris gadi padomju laikos nostrādāti Igaunijā. Taču piemaksu pensijai par Igaunijā nostrādātajiem gadiem Aijas kundzei vēl nav izdevies saņemt, ziņo raidījums „Bez Tabu”. Vairāk »
 
Vakar, 17:09 Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) A korpusa otrajā kārtā taps jauna ēka, kurai plānoti pieci virszemes stāvi un pagrabstāvs, telpu platībai kopumā sasniedzot aptuveni 37 000 kvadrātmetru, informēja slimnīcas pārstāve Zane Siliņa. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers