Latvijā

Šodien, 14:57 Līdzšinējās Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas vadības neefektīvā rīcība vai nepārdomātie lēmumi ir būtiski ietekmējuši slimnīcas finanšu rezultātus, radot vairāku miljonu eiro zaudējumus, aģentūru LETA informēja Veselības ministrijā (VM) Vairāk »
 
Šodien, 14:55 Sakarā ar ūdensvada remontdarbiem no 25.februāra līdz 1.martam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Elizabetes ielas posmā no Pulkveža Brieža ielas līdz Antonijas ielai. Vairāk »
 
Šodien, 14:48 Ceturtdien, 23.februārī, Apē svinīgi tika atklāts Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigādes (VRB) Alūksnes daļas jaunuzbūvētais Apes postenis! Vairāk »
 
Šodien, 14:30 Kā liecina informācija "Red Bull" mājas lapā, tad renovēts laukums Latvijas Nacionālās bibliotēkas pakājē un to atkal var izmantot skeitbordisti. Vairāk »
 
Šodien, 14:20 Otrdien, 28. februārī pie Ministru kabineta notiks Rīgas Pedagoģijas un vadības akadēmijas (RPIVA) studentu, darbinieku un atbalstītāju pikets. Piketa mērķis ir apturēt RPIVA likvidācijas procesu un pieprasīt izglītības un zinātnes ministra Kārļa Šadurska demisiju. Vairāk »
 
Šodien, 14:04 Šodien publiski paziņoti un apbalvoti aptaujas "TOP darba darba devējs 2016" uzvarētāji - labākie darba devēji Latvijā, populārākie un iekārojamākie uzņēmumi un iestādes, kurās darba ņēmēji visvairāk vēlētos strādāt. Vairāk »
 
Šodien, 13:56 Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) valdes priekšsēdētāja Anita Slokenberga un valdes loceklis Viestura Boka atlūgumus iesnieguši dienu pēc tam, kad Valsts kontrole (VK) Veselības ministrijai nosūtījusi revīzijas projektu par slimnīcas vadības darba efektivitāti. Vairāk »
 
Šodien, 13:40 Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa atcēlusi Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) lēmumu par sodu Valsts policijas (VP) priekšniekam Intam Ķuzim saistībā ar priekšapmaksas pārskaitīšanu policijas automašīnu piegādātājam, un izbeigusi lietvedību konkrētajā administratīvā pārkāpuma lietā. Vairāk »
 
Šodien, 13:28 Latvijas pusaudžu vidū izplatās spēle "Zilais valis", kuras augstākajā - 50.līmenī - ir jāizdara pašnāvība. Vairāk »
 
Šodien, 13:00 23.februāri atsevišķās valstīs tiek atzīmēta tā sauktā vīriešu diena, ko padomju vara vēsturiski nosaukusi par armijas jeb dzimtenes aizstāvju dienu. Vairāk »
 
Šodien, 12:51 Gadījumā, ja Ministru kabinets pieņems lēmumu likvidēt Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmiju (RPIVA), augstskola varētu vērsties Satversmes tiesā (ST). Vairāk »
 
Šodien, 12:45 Labklājības ministrija (LM) rosina darbinieka piemaksu par pirmajām divām virsstundām samazināt uz pusi, informēja ministrijas pārstāvis Egils Zariņš. Vairāk »
 
Šodien, 12:25 Par interneta sensāciju pēdējās dienās kļuva kāds "Opel" automobilis, kurš mistiskā kārtā nonācis Līgatnes upītē. Vairāk »
 
Šodien, 12:15 Latvijas Pensionāru federācijas domes sēdes dalībnieki visu Latvijas pensionāru vārdā kategoriski pieprasa par valsts prioritāti noteikt pensionāru nabadzības pieauguma apturēšanu un no nākamā gada daļu valsts budžeta pieauguma novirzīt pensionāru ienākumu straujākai palielināšanai. Vairāk »
 
Šodien, 11:50 Pašpasludinātā "antifašista" Jāņa Kuzina pārstāvētā partija "Par Neatkarīgu Latviju!" 16.martā plāno rīkot sapulci, aicinot Vācijas valdību ieviest ekonomiskās sankcijas pret politiķiem un uzņēmējiem, kuri piedalās Leģionāru dienas piemiņas pasākumos. Vairāk »
 
Šodien, 11:41 «Mēs nedrīkstam palaist garām e-komercijas vilni. Jātur roka uz pulsa, lai mēs maksimāli daudz no šī segmenta paņemtu,» saka Latvijas pasta (LP) valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns. Vairāk »
 
Šodien, 10:42 Trešdien, 22. februārī, Eiropas Savienības pārvietošanas programmas ietvaros uz Latviju no Grieķijas pārvietotas deviņpadsmit personas, kurām nepieciešama starptautiskā aizsardzība, tai skaitā deviņi nepilngadīgi bērni, ziņo Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde. Vairāk »
 
Šodien, 10:42 Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas vadītāja Anita Slokenberga no amata atkāpusies, jo neredz, ka Veselības ministrija (VM) kā nozares politikas plānotāja vēlētos risināt nozarei svarīgas problēmas. Vairāk »
 
Šodien, 10:30 Konkurences padome regulāri vēršas (arī nesen) Veselibas ministrijā ar saviem ieteikumiem un vērojumiem, lai novērstu veselibas nozarē konstatētās problēmas, tostarp par to, ka nauda netiek tērēta efektīvi, bet nav sagaidītā nekāda atbilde vai reakcija, raidījumam „900 sekundes” atzina Konkurences padomes priekšsēdētāja Skaidrīte Ābrama. Vairāk »
 
Šodien, 9:51 Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma likumu, ar kuru plānots ratificēt Visaptverošo ekonomikas un tirdzniecības nolīgumu starp Eiropas Savienību (ES) un Kanādu jeb CETA. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers