Latvijā

Vakar, 16:21 Darba devēji atbalsta ieceri ieviest valsts obligāto veselības apdrošināšanu, lai rastu papildu līdzekļus veselības aprūpei, un tādējādi netiktu apdraudēta nodokļu reforma, sacīja Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) Sociālās drošības un veselības aizsardzības eksperts Pēteris Leiškalns. Vairāk »
 
Vakar, 14:54 Naktīs uz sestdienu (27.maijs), svētdienu (28.maijs) un pirmdienu (29.maijs) notiks regulārie Swedbank IT sistēmu uzturēšanas darbi, kas tiek veikti, lai ikdienā nodrošinātu klientu servisa nepārtrauktību un kvalitāti, ziņo banka. Vairāk »
 
Vakar, 14:35 22.maijā, Rīgas centrā, Speciālo uzdevuma bataljona policisti aizturēja piecu cilvēku grupējumu, kuri iespējams bija lietojuši narkotiskas vielas. Viens no aizdomās turamajiem tika aizturēts par narkotisko vielu uzglabāšanu. Vairāk »
 
Vakar, 14:15 Beļģija ir trešā populārākā valsts, no kuras regulāri tiek ievestas lietotas automašīnas tālākai realizācijai Latvijas autobraucēju vidū. Interneta vietnes autoDNA.lv apkopotā informācija liecina, ka pusgada laikā krāpnieki ir nodzēsuši ievērojamu kilometrāžu, neraugoties uz starptautiskajiem centieniem ierobežot šo nelegālo rūpalu. Vairāk »
 
Vakar, 14:00 Kāda vērīga lasītāja ievērojusi kaut ko pavisam jocīgu Finanšu ministrijas piedāvātajā inforgrafikā, kurā paskaidrotas paredzētās nodokļu reformas izmaiņas ģimenēm ar bērniem. Tajā pieļauta pamatīga gramatikas kļūda. Vairāk »
 
Vakar, 13:47 34 gadus vecais rīdzinieks Dmitrijs Mahoviks, kurš pazuda 18. maijā Vecmīlgrāvī, atrasts miris. Vairāk »
 
Vakar, 13:40 Sociālajā tīklā facebook SOS Rīgas ģimeņu atbalsta centrs ievietojis ierakstu, kurā lūdz līdzcilvēku palīdzību. Vairāk »
 
Vakar, 13:26 Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas policija Babītes novadā atklājusi ievērojamu nelegālu cigarešu ražotni, šodien preses konferencē informēja VID ģenerāldirektore Ilze Cīrule. Vairāk »
 
Vakar, 13:02 Latvijā priežu meži ir sastopami teju katrā Latvijas novadā, tieši tamdēļ priežu čiekura ievārījums ir iespējama recepte jebkuram interesentam, turklāt ir ļoti veselīgs, kā arī gards. Būtiski līdz jūnijam beigām sameklēt vēl zaļus čiekurus, citādi vēlāk tie kļūst pārāk cieti un recepte var neizdoties. Vairāk »
 
Vakar, 12:58 Kaut arī mūsdienās aizvien vairāk aktualizējas jautājums par tiešsaites grāmatu lasīšanu internetā, nereti cilvēki labprāt izvēlas apmeklēt bibliotēku, izvēloties savu iemīļotāko literatūru. Pērn aktīvākie bibliotēku grāmatu lasītāji bijuši Durbes novadā – katrs pagasta iedzīvotājs vidēji izlasījis 16,6 grāmatas. Vairāk »
 
Vakar, 12:46 Koncertaģentūras Latvijā pēc pirmdienas vakarā notikušā terorakta Mančestrā rūpīgāk sekos līdzi apmeklētāju drošībai to organizēto pasākumu laikā, pastāsta aptaujātie koncertaģentūru pārstāvji. Vairāk »
 
Vakar, 12:42 Rīgas līcī šodien izcēlies ugunsgrēks uz tankkuģa "Zircon", informē Krasta apsardzes dienestā. Vairāk »
 
Vakar, 12:37 2.jūnijā visā Latvijā tiek atzīmēta "Baznīcu nakts". Viena no vietām, kuru šajā īpašajā pasākumā varēs apmeklēt ir Vecā Svētās Ģertrūdes baznīca Rīgā. Bet vai zini, kas slēpjas zem šīs baznīcas? Vairāk »
 
Vakar, 12:30 Gaujas Nacionālajā parkā ūdens tūrisma apmetnē “Jāņarāmis” pie Cēsīm izmestas kāda lietoto apģērbu veikala vai ģimenes ilgi krātās nevajadzīgās lietas – veci apavi, drēbes un citas nolietotas mantas. Atkritumu bija tik daudz, ka ar tiem aizkrauta gandrīz visa nojume, kas paredzēta laivotāju patvērumam, tādejādi radot nepatīkamas izjūtas atpūtniekiem. Vairāk »
 
Vakar, 12:02 Vakar kāda autovadītāja ceļā no Liepas uz Cēsīm pamanīja nelaimē nonākušu stirnu ģimeni, kuras mazuļi nespēja pārvarēt ceļmalas grāvi. Stirnu mamma mazos gaidījusi turpat aiz egles. Vairāk »
 
Vakar, 11:45 2016.gada 11.aprīlī Vaiņodē pastrādāta kārtējā slepkavība. Par slepkavību apsūdzēts 48 gadus vecais Aruns Stonkus, kurš šonedēļ stājies Liepājas tiesas priekšā. Portāls "liepājniekiem.lv" atsaucoties uz laikrakstu "Kurzemes Vārds" vēsta, ka iespējamais vainīgais pastāstījis par tās nakts briesmīgajiem notikumiem. Vairāk »
 
Vakar, 11:38 Jēkabpils Goda pilsonis, viens no Latvijas represēto organizācijas un fonda Sibīrijas bērni dibinātājiem Ilmārs Knaģis nu jau nosvinējis 91. dzimšanas dienu un joprojām ir sabiedriski aktīvs, un ar savu viedokli par visu, kas notiek Latvijā un pasaulē. Dīkā nesēž, jo padomā jau trešā grāmata. Divas «par tiem laikiem» – skaisto bērnību un skarbo jaunību, kas pagāja izsūtījumā – jau ieraudzījušas dienas gaismu. To moto: bez pagātnes nav nākotnes, proti, savu vēsturi aizmirst nedrīkst. Vairāk »
 
Vakar, 11:30 Valsts ieņēmumu dienests (VID) atgādina, ka tuvākās nedēļas laikā, līdz šī gada 1. jūnijam ieskaitot, vairākām iedzīvotāju kategorijām obligāti jāiesniedz gada ienākumu deklarācija par 2016.gadā gūtajiem ienākumiem. Vairāk »
 
Vakar, 11:21 24.maijā Ventspils novada Vārves pludmalē ASV jūras kājnieki izkrāva militāro tehniku, ierodoties uz mācībām "Saber Strike", kas no 3. līdz 15.jūnijam norisināsies Latvijā, norādīts portālā "Sargs.lv" Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers