Latvijā

Vakar, 15:15 Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis (ZZS) pasniegs pateicības rakstus jaunsargiem, kuri 22.martā piedalījās ugunsgrēka seku likvidēšanā Nīgrandē Vairāk »
 
Vakar, 14:55 Mežaparka estrādes pārbūves 1.kārtas konkursā saņemtie pretendentu piedāvājumi par sešiem līdz desmit miljoniem eiro pārsniedz tam paredzēto finansējumu, informējot par konkursa pretendentiem, norādīja Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs (GKR). Vairāk »
 
Vakar, 13:24 Portāls "gorod.lv" ceturtdien informēja, ka Daugavpilī no 12.stāva nolekušas divas pusaudzes. Valsts policija sniegusi sīkākus paskaidrojumus par notikušo. Vairāk »
 
Vakar, 13:10 SIA "Lattelecom" izsolē piedāvā iegādāties nekustamo īpašumu Rīgā, Audēju ielā 15 un Kalēju ielā 48, teikts paziņojumā oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis". Izsoles sākumcena noteikta - 4,56 miljoni eiro. Vairāk »
 
Vakar, 13:03 Par problēmām saistītā ar Rīgas pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) likvidācijas procesu, to pievienojot Latvijas Universitātei, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība ziņojusi Eiropas kolēģiem. Vairāk »
 
Vakar, 12:54 Vakar, 23.martā ap pulksten 23.00 Ogres iecirkņa policija saņēma izsaukumu uz kādu privātmāju. Privātmājas saimniece, izdzirdot logu šķindoņu, bija sapratusi, ka viņas mājā ir iekļuvis nelūgts viesis. Vairāk »
 
Vakar, 12:48 Ceturtdien organizācija "Bezvēsts.lv" informē, ka tiek meklēts Rīgā pazudušais Uldis Punkula. Par spīti brīvprātīgo un radinieku pūlēm pazudušo pagaidām atrasts nav izdevies. Vairāk »
 
Vakar, 12:30 Par godu Pasaules ūdens dienai dabīgais minerālūdens “Mangaļi” veica aptauju internetā, lai noskaidrotu iedzīvotāju zināšanas par ūdens resursiem Latvijā. Tās ietvaros tika noskaidrots, ka katrs trešais iedzīvotājs nezina, ka garākā upe Latvijā ir Gauja, kā arī, atbildot uz jautājumu par dziļāko ezeru Latvijā, tikai 72% spēja sniegt pareizo atbildi “Drīdzis”. Vairāk »
 
Vakar, 11:55 Šogad valsts finansiālais atbalsts dažādu sporta objektu celtniecībai ir īpaši liels – no Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) budžeta tie ir 16,7 miljoni eiro, arī no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) 11,4 miljoni eiro atvēlēti pašvaldību pasākumiem – tostarp sporta infrastruktūrai. Vairāk »
 
Vakar, 11:33 «Ceļu nevar uzbūvēt tā, lai cilvēki drīkstētu kaut uz laiku aizmirst par tā uzturēšanu,» sarunā ar Neatkarīgo neatlaidīgi uzsvēra valsts akciju sabiedrības Latvijas Autoceļu uzturētājs (LAU) valdes priekšsēdētājs Vladimirs Kononovs. Vairāk »
 
Vakar, 11:17 Kādai ģimenei, kurā viens no bērniem ir invalīds, nācies piedzīvot nepatīkamu atgadījumu kādā no braucieniem ar starppilsētu autobusu. Vairāk »
 
Vakar, 11:08 Divpusējās vienošanās parakstīšana ar Latviju par papildu uzticamības pasākumu īstenošanu šobrīd ir pāragra, aģentūrai LETA norādīja Krievijas vēstniecība. Vairāk »
 
Vakar, 11:00 Marta 2. dekādē vidējā gaisa temperatūra Latvijā bija +2,1 grādi, kas ir 2,4 grādus virs dekādes normas. Vairāk »
 
Vakar, 10:42 Liepājnieks Antons Šņipovs, kuram 2016.gada vasarā veikalā uz kājas uzkrita vitrīnas stikla durvis, tiesas ceļā piedzinis kompensāciju no uzņēmuma "Rimi Latvia", vēsta "liepājniekiem.lv". Summa gan esot krietni mazāka nekā vīrietis prasījis, taču vīrietis ar spriedumu ir apmierināts. Vairāk »
 
Vakar, 10:30 Ar katru gadu palielinās atšķirības vidējā atalgojumā starp Rīgā un reģionos strādājošajiem, kā arī starp dažādiem biznesa sektoriem, liecina interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online Latvia veiktā atalgojuma pētījuma rezultāti. Banku eksperti pieļauj, ka algas varētu kāpt straujāk nekā inflācija, tiesa, šīs prognozes neattiecas uz visiem sektoriem. Vairāk »
 
Vakar, 10:21 Latvijas skolēni, viņu vecāki un skolotāji ikdienā kustas pārāk maz un neizpilda pat Pasaules veselības organizācijas noteikto veselīgas ikdienas minimumu – dienā noiet vismaz 10 000 soļu. Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) projekta Sporto visa klase veiktajā fizisko aktivitāšu eksperimentā, kas realizēts sadarbībā ar Latvijas mobilo telefonu, atklājies, ka skolēni ir aktīvāki nekā vecāki un skolotāji, tomēr pat bērnu ikdienā nav pietiekami daudz fizisko aktivitāšu. Vairāk »
 
Vakar, 10:09 No 24.marta līdz 7.aprīlim Likteņdārzs aicina piedalīties akcijā "Ieraksti savu vārdu Latvijā!". Tā ir iespēja iekalt Latvijas laukakmenī savu, tuvinieku vai draugu vārdus. Likteņdārza īstenotājs "Kokneses fonds" akciju rīko sadarbībā ar laikrakstu "Latvijas Avīze", www.draugiem.lv un modes un izklaides centru "Rīga Plaza". Ziedotāju nosauktie vārdi un uzvārdi tiks publicēti laikraksta "Latvijas Avīze" 11.aprīļa izdevumā. Vairāk »
 
Vakar, 9:49 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka laikā, kad aiz loga kļūst siltāks, Latvijā sarosījušies arī kūlas dedzinātāji. Lai gan kūlas dedzināšana ir aizliegta un par to pienākas sods, glābēji saņem arvien jaunus izsaukumus uz šāda veida ugunsgrēkiem. Vairāk »
 
Vakar, 9:40 Norādot uz problēmām, ar kurām jāsaskaras intensīvi ceļojošam Latvijas pilsonim, Latvijas Reģionu apvienības līderis Mārtiņš Bondars iecerējis panākt trešā personu apliecinoša dokumenta ieviešanu. Saeima viņa ieceri noraidīja. Vairāk »
 
Vakar, 9:22 Naktī uz ceturtdienu Daugavpilī no 12.stāva nolekušas divas nepilngadīgas meitenes. Portāls "Gorod.lv" informē, ka, iespējams, meitenes mēģinājušas izdarīt pašnāvību. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers