Latvijā

Vakar, 6:50 Kā liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra publicētā informācija, tad svētdien daudzviet Latvijā gaidāmi nokrišņi. Vairāk »
 
16.decembris, 22:01 Fonda "Namejs" organizētajā akcijā "Atceries savējos!" saziedoti teju 20 000 eiro bojāgājušo karavīru bērnu, ģimeņu, starptautisko operāciju un veterānu sociālajam atbalstam, informēja fonda pārstāvji. Vairāk »
 
16.decembris, 19:47 Nepieciešamais finansējums balvu izmaksai vairākiem Latvijas Paralimpiskās komitejas sportistiem tiks ņemts no šī gada pārpalikuma, kas izveidojies valsts sociālo pabalstu sistēmā, informēja Labklājības ministrijas (LM) pārstāvis Egils Zariņš. Vairāk »
 
16.decembris, 18:13 Kopš 2016.gada par satiksmes noteikumu pārkāpumiem soda naudās kopumā piemēroti 23 252 863 miljoni eiro, lai gan iekasēt pagaidām izdevies 15,3 miljonus eiro. Vairāk »
 
16.decembris, 18:05 Mājas ikvienam ir vērtīgākais no īpašumiem - gan finansiālā, gan emocionālā ziņā. Gadu no gada, uzlabojot, labiekārtojot un ikdienā apdzīvojot savu dzīvokli vai māju, tās vērtība neapšaubāmi mainās. Lai atvieglotu mājokļa vērtības noskaidrošanu, Latvijā nupat radīts pirmais neatkarīgais tiešsaistes mājokļu novērtētājs Vartus. Ar tā palīdzību ikviens, kā māju un dzīvokļu īpašnieki, tā potenciālie īrnieki, pircēji un arī nekustamo īpašumu tirgus profesionāļi, var iegūt kvalitatīvu informāciju par interesējošā īpašuma reālo tirgus vērtību. Vairāk »
 
16.decembris, 17:50 Dzīvē ir lietas, kas nozīmē daudz vairāk nekā materiālās vērtības. Par to ir pārliecināta bijusī politiķe Linda Mūrniece. Vairāk »
 
16.decembris, 16:48 E-veselības sistēma ir "smags mantojums", bet mēs darām visu, lai sistēma kļūtu arvien labāka, aģentūrai LETA sacīja veselības ministre Anda Čakša (ZZS). Vairāk »
 
16.decembris, 16:19 Svētdiena neatnesīs būtiskas izmaiņas laikapstākļos. Pārsvarā gaidāms apmācies un dūmakains laiks, vietām būs migla un nelieli nokrišņi, arī apledojums. Lielākas cerības sagaidīt gaišākus brīžus būs Kurzemē. Vairāk »
 
16.decembris, 14:16 Sinoptiķis Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē Twitter nācis klajā ar prognozi Ziemassvētkiem. Vairāk »
 
16.decembris, 13:47 17.decembrī I.Kozakēvičas Latvijas nacionālo kulturās biedrību asiciācijas namā notiks labdarības pasākums pamesto un slimo ielas dzīvnieku atbalstam. LNKBA to organizē kopā ar biedrību "Dzīvnieku palīdzības dienests". Vairāk »
 
16.decembris, 13:32 Aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrētas 13 zādzības no mājokļiem, informēja Valsts policijā (VP). Vairāk »
 
16.decembris, 13:15 Kāda sieviete vārdā Linda vērsusies "Sūdzību dēlī" (raidījums "Bez Tabu"), pastāstot par nepatīkamu situāciju, ar ko saskārusies, saņemot Ziemassvētku paciņu bērniem. Vairāk »
 
16.decembris, 13:01 Aizvadītajā diennaktī vairāki bērni guvuši traumas, lēkājot pa gultu, bet četrus gadus vecam zēnam uzkritis skapis, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa. Vairāk »
 
16.decembris, 12:10 Nākamais mācību gads sāksies 2018.gada 3.septembrī, liecina Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) sagatavotais noteikumu projekts par 2018./2019. mācību gada un mācību semestru sākuma un beigu laiku. Vairāk »
 
16.decembris, 12:00 Lai gan bērnu onkoloģisko saslimšanu rādītāji Latvijā pēdējos gados saglabājušies nemainīgi un precīzu ainu iezīmēt no valsts izbraukušo iedzīvotāju dēļ ir sarežģīti, ik gadu vidēji 40 līdz 50 bērniem tiek diagnosticēta onkoloģiska saslimšana, "Benu Aptiekas" diskusijā par bērnu onkoloģiju Latvijā norādīja Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) hematoonkoloģe Gunita Medne. Vairāk »
 
16.decembris, 11:47 Šovakar notiks Ziemas saulgriežu ieskandināšana maģiskas auras apņemtajā Pokaiņu mežā kopā ar folkloras kopu "Leimaņi". Vairāk »
 
16.decembris, 10:27 No cietuma pirms krietna laika atbrīvotas divas personas, kuras bija notiesātas krimināllietā par 2008.gada nogalē Mārupē pastrādāto kompānijas "G4S Latvia" inkasenta slepkavību un aptuveni 300 000 latu (426 000 eiro) nolaupīšanu no inkasācijas automašīnas . Vairāk »
 
16.decembris, 10:15 Kalnu slēpošanas trases ziemas sezonu varētu atklāt, kad Latvijā iestāsies pietiekami zema gaisa temperatūra, atzina aptaujātie ziemas atpūtas un sporta kompleksu pārstāvji. Vairāk »
 
16.decembris, 10:02 Vakar Dobeles tirgus laukumā izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD). Vairāk »
 
16.decembris, 9:10 Kāds lietuvietis Smiltenē mēģinājis nosvilināt divas baznīcas, vēstīja raidījums "Degpunktā". Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers