Latvijā

Vakar, 18:18 Vēstures doktors, Latvijas Nacionālās enciklopēdijas galvenais redaktors Valters Ščerbinskis sarunā ar Neatkarīgo raksturo Latgales 1917. gada maija kongresa vēsturisko ģenēzi un tā turpmāko nozīmi. Vairāk »
 
Vakar, 18:00 Šodien vairāki Latvijas iedzīvotāji savu mobilo tālruņu lietotnē "WhatsApp" saņēma maldinošu ziņu, kas aicināja verificēt savu lietotnes profilu, lai to turpmāk izmantotu bez maksas. Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija CERT norāda, ka šāda ziņa tiek izsūtīta krāpnieciskos nolūkos. Vairāk »
 
Vakar, 17:41 Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas deputāti šodien, sagatavojot otrreizējai caurlūkošanai grozījumus likumā par zemes privatizāciju lauku apvidos, vienojās stiprināt prasību par valodas zināšanām ārzemniekiem, kuri pērk lauksaimniecības zemi Latvijā. Vairāk »
 
Vakar, 17:30 Vienai no Aizkraukles pirmsskolas izglītības iestādes "Zīlīte" audzinātājām par emocionālo vardarbību pret bērniem izteikta piezīme, informēja Aizkraukles novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Zanda Bistere. Vairāk »
 
Vakar, 17:20 Dienas svarīgāko notikumu apskats. Vairāk »
 
Vakar, 17:11 Šomēnes Valsts policija ir pabeigusi izmeklēšanu kriminālprocesā par automašīnas zādzību lielā apmērā, kuru izdarījusi organizēta grupa, un lieta nodota prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai. Likumsargiem trīs zagļu grupu izdevās notvert brīdī, kad viņi Rīgā bija nozaguši kārtējo automašīnu un bija ceļā uz Lietuvu, lai to pārdotu. Arī iepriekš aizdomās turētie vīrieši nonākuši policijas redzeslokā par automašīnu zādzībām kā Latvijā, tā citās valstīs. Vairāk »
 
Vakar, 17:08 Veselības ministrija (VM) iebilst, ka nodokļu reformas plānā nav iezīmēts finansējums veselības nozares reformu īstenošanai. Vairāk »
 
Vakar, 16:55 Veicot nopietnas investīcijas, uz vienas paaudzes laiku varam nobremzēt iedzīvotāju skaita mazināšanos, šodien Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēdē sacīja demogrāfs Ilmārs Mežs. Vairāk »
 
Vakar, 16:41 Šīs nedēļas sākumā organizācija "bezvēsts.lv" informēja, ka radinieki izmisīgi meklē bezvēsts pazudušo Raivi Terentjevu. Par laimi puisi izdevies atrast. Vairāk »
 
Vakar, 16:17 Pagājušā gada nogalē ārvalstu specdienesti vērsuši apjomīgu kiberuzbrukumu pret vairākiem adresātiem Latvijas valsts institūcijās. Vairāk »
 
Vakar, 16:17 Pirms vairākiem gadiem uz savas mājas sliekšņa Īrijā tika noslepkavota latviete Baiba Saulīte. Pēc aptuveni 11 gadiem šajā krimināllietā parādījušies jauni fakti. Vairāk »
 
Vakar, 16:10 Nodokļu reformas piedāvājumos pirmajos trīs gados redzams ļoti liels budžeta deficīts, kas nozīmē, ka jaunām politiskām iniciatīvām praktiski nebūs finansējuma, tomēr iniciatīvas ir nepieciešamas, norādīja labklājības ministrs Jānis Reirs (V). Vairāk »
 
Vakar, 15:50 28. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 16.00 Rimi veikalos Talsos - Lielā ielā 2 un Dundagas ielā 18 - ikviens iedzīvotājs tiek aicināts līdzās saviem ikdienas pirkumiem piepildīt arī pārtikas paku, lai palīdzētu kādai trūkumā nonākušai ģimenei ar bērniem, pensionāram vai invalīdam, kuru ienākumi ir zem iztikas minimuma, informē Talsu novada fonds. Vairāk »
 
Vakar, 15:40 Otrdien sociālajā tīklā facebook vairāki lietotāji ievietojuši video, kuros it kā redzamas ceļu policijas jaunās, netrafarētās automašīnas. Vairāk »
 
Vakar, 15:32 Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) iesaka valdībai nekavējoties rīkoties atbilstoši labai starptautiskai praksei, un, samazinot iedzīvotāju ienākuma nodokli (IIN) no 23% uz 20%, šos 3% nevis norakstīt, bet gan iezīmēt kā valsts obligātās veselības apdrošināšanas maksājumu. Vairāk »
 
Vakar, 15:04 Sarmītei ir 52 gadi. Lai arī Sarmīte pēc izglītības ir ekonomiste, strādājusi par veikala vadītāju, pēdējos 10 gadus viņa strādāja bērnudārzā par audzinātājas palīdzi. Sarmītei ļoti patīk dārza darbi, viņa sapņo iemācīties aust vai gleznot. Sarmīte ar vīru izaudzinājusi 3 bērnus. Jaunākajam dēlam ir 17 gadi, abas meitas jau ir pieaugušas. Ģimene dzīvo Burtnieku novada Rencēnu pagastā, raksta Ziedot.lv. Vairāk »
 
Vakar, 14:44 Latvijas lidsabiedrību "airBaltic" aviācijas industrijas tirgus izpētes un analīzes izdevums "OAG Aviation Solutions" (OAG) atzinis par trešo punktuālāko aviokompāniju pasaulē, informēja "airBaltic". Vairāk »
 
Vakar, 14:33 82% vecāku uzskata, ka pašvaldības līdzfinansējums privātajiem bērnudārziem nav pietiekams, liecina biedrības “Vecāki par izglītību” un Latvijas Privāto pirmsskolu biedrības kopīgi veiktā vecāku aptauja, kas tapusi ar portāla “Māmiņu klubs” atbalstu. Turklāt, 68% vecāku atzīst, ka privāto bērnudārzu izvēlējušies, jo nav pieticis vietas pašvaldības bērnudārzā. Vairāk »
 
Vakar, 14:30 "Simtgades loterijas" kopējais laimestu fonds būs 3,25 miljoni eiro, šodien loterijas atklāšanas pasākumā paziņoja izložu un loteriju rīkotāja VAS "Latvijas Loto" valdes priekšsēdētāja Maija Kubli. Vairāk »
 
Vakar, 14:25 Gada laikā ārvalstīs aizturētas un Latvijai izdotas aptuveni 120 personas, kuras tiek vainotas dažādos noziegumos, šodien Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā pastāstīja Valsts policijas Starptautiskās sadarbības pārvaldes priekšnieks Māris Geida. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers