Latvijā

Šodien, 7:31 Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK), Prezidija locekļi un deputāti piektdien, 20.janvārī, piedalīsies 1991.gada janvāra barikāžu atceres un aizstāvju piemiņas pasākumos, informē Preses dienests. Vairāk »
 
Šodien, 7:21 Apledojuma un dažviet arī miglas dēļ šorīt pa vairākiem valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem ir apgrūtināta braukšana, turpretim vislabākie braukšanas apstākļi ir Vidzemē, liecina VAS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC) apkopotā operatīvā informācija. Vairāk »
 
Šodien, 7:00 20.janvāra Neatkarīgajā lasiet: Vairāk »
 
Vakar, 22:33 Mūziķis vārdā Mareks Radzevičs savā sociālā medija Facebook profilā ir ievietojis video, kurā ar čellu izpilda populāru dziedātājas Lady Gaga dziesmu "Million Reasons". Vairāk »
 
Vakar, 22:00 Pagājušajā gadā zemnieku nodotā svaigpiena apjoms salīdzinājumā ar 2015.gadu pieaudzis par 0,78%, sasniedzot 814 008 076 kilogramus, liecina Lauksaimniecības datu centra (LDC) apkopotā informācija. Vairāk »
 
Vakar, 21:21 Sniega un apledojuma dēļ var gadīties, ka automašīna ieslīd grāvī vai iestieg kādā kupenā. Tieši tāpēc ir svarīgi zināt, kā pareizi izvilkt automašīnu no grāvja vai kupenas. Ar video pamācību dalās raidījums "Zebra". Vairāk »
 
Vakar, 20:57 Drīzumā amatu atstās Saeimas administrācijas ģenerālsekretāre Karina Pētersone, kura pēc pusotra gada darba ir iesniegusi atlūgumu, vēsta Latvijas Televīzija. Vairāk »
 
Vakar, 20:20 Dzīvnieku patversme "Mežavairogi" ir izplatījusi brīdinājumu un aicinājumu visiem suņu saimniekiem neatstāt savus mīluļus bez uzraudzības. Vairāk »
 
Vakar, 20:00 Lai transformētu valsts ekonomiku un veicinātu tās izaugsmi, nepieciešams attīstīt darbaspēku, pārliecināts ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (V). Vairāk »
 
Vakar, 19:00 Nodarbinātības padome atbalsta Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) reorganizāciju, to pievienojot Latvijas Universitātei (LU). Vairāk »
 
Vakar, 18:57 Kopš 14. novembra Valsts ieņēmumu dienestu (VID) vada Ilze Cīrule, kura stājās Ināras Pētersones vietā pēc tam, kad viņa amatu atstāja, neizturējusi spiedienu saistībā ar VID darbinieku skandālu un tam sekojošo iestādes reorganizāciju. Kā veicas Cīrulei ar reorganizācijas turpināšanu, cīņu ar ēnu ekonomiku, sabiedrības uzticības atgūšanu, ko varam mācīties no igauņiem un kā vērtēt VID darba rezultātu – intervija ar Ilzi Cīruli. Vairāk »
 
Vakar, 18:34 Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) nav konstatējis bīstamības pazīmes Jelgavas tirdzniecības centra "Pilsētas pasāža" nesošajās būvkonstrukcijās, aģentūru LETA informēja biroja Komunikācijas un informācijas vadības nodaļas vadītāja Nelda Elsiņa. Vairāk »
 
Vakar, 18:21 Šonakt Rīgas pašvaldības policijas Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes darbinieki, apsekojot Vecdaugavu un tās apkārtni, pamanīja divas personas, kuras, iespējams, tumsas aizsegā āliņģos vēlas ievietot nelegālus zvejas tīklus. Vairāk »
 
Vakar, 18:08 Latvijas Hokeja federācija (LHF) kopā ar Baltkrievijas kolēģiem ir vērā ņemams spēks, lai 2021.gadā Rīgā un Minskā sarīkotu pasaules čempionātu hokejā, uzskata LHF prezidents Aigars Kalvītis. Vairāk »
 
Vakar, 18:00 Kāda jauna ģimene, kurā aug divi bērni, ir sašutusi par Jūrmalas pašvaldības ierādīto dzīvesvietu. Tajā valda nekārtība un antisanitāri apstākļi, lai gan šī dzīvojamā platība atbilstoši likumam ir atzīta kā dzīvošanai derīga, vēsta raidījums "Panorāma". Vairāk »
 
Vakar, 17:51 Aktieris Andris Bulis sociālajā medijā Instagram pavēstījis par priecīgu notikumu - pasaulē nācis viņa otrais bērniņš. Vairāk »
 
Vakar, 17:43 Saskaņā ar meteoroloģisko prognozi, arī turpmākajās dienās ir gaidāmi mainīgi laika apstākļi. Tas nozīmē, ka uz autoceļiem ar asfalta segumu var veidoties tā saucamais “melnais ledus”, kas autovadītājiem ir īpaši bīstams, jo ir grūti pamanāms. Vairāk »
 
Vakar, 17:12 Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni vakar devās reģionālajā vizīte Daugavpilī. Vairāk »
 
Vakar, 16:30 Liela daļa ceļu satiksmes negadījumos iesaistīto autovadītāju ir nepieciešama skaidrojoša informācija, ja tiek atzīta abu šoferu vaina un OCTA zaudējumu atlīdzība tiek sadalīta atbilstoši katra atbildībai. Novērojumi liecina, ka autovadītāji, kas iepriekš nav saskārušies ar šādām avārijas situācijām, nezina un daudzi nav pat dzirdējuši, ka apdrošināšanas atlīdzības tiek dalītas proporcionāli ceļu satiksmes negadījumā iesaistīto autovadītāju atbildībai. Vairāk »
 
Vakar, 16:22 Kritiski pieaugot gripas slimnieku skaitam, Slimību profilakses un kontroles centrs šonedēļ valstī izsludinājis gripas epidēmijas sākumu. Kā sabalansēt uzturu imūnsistēmas stiprināšanai, kādus profilaktiskos līdzekļus izvēlēties un kā rīkoties, ja kāds no mājiniekiem saslimis ar šo ārkārtīgi lipīgo vīrusu infekcijas slimību, stāsta pediatre Sanita Mitenberga. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers