Latvijā

Vakar, 9:21 No šodienas iedzīvotāji var piedalīties balsošanā, lai noteiktu "Spēlmaņu nakts" skatītāju balvas laureātu. Vairāk »
 
Vakar, 8:16 Otrdien 68 gadus vecs vīrietis ar traktoru iestiga lauka vidū Dundagas pusē Plintiņos. Savukārt trešdien vīrietis blakus spēkratam tika atrasts miris, ziņo raidījums “Degpunktā”. Vairāk »
 
Vakar, 7:52 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka sestdienas rīts būs dzestrs, bet nokrišņi gaidāmi vien atsevišķos rajonos. Vairāk »
 
20.oktobris, 22:33 Saskaņā ar meteorologu prognozēm tuvākajās naktīs gaisa temperatūra noslīdēs zem nulles. Iespējama migla, dažviet autoceļi, jo sevišķi agros rītos, var apledot. Vairāk »
 
20.oktobris, 19:37 "Meklējam pozitīvus, gaišus un Ziemassvētkus mīlošus darbiniekus “Laimas” labdarības namiņam! Šis darbs tev būs īstais, ja tici, ka Ziemassvētku laiks ir īsts brīnumu laiks un esi gatavs veltīt savu laiku un enerģiju, lai kopīgi piepildītu 1600 mazus sapnīšus par Ziemassvētku brīnumu!" savā facebook kontā raksta "Laima". Vairāk »
 
20.oktobris, 19:24 Kad un kādu atdevi var gaidīt no nodokļu reformas, kas vajadzīgs sekmīgākai ekonomikas attīstībai, un kā Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) iedomājas realizēt ieceri ekonomikas ministru apstiprināt tikai ar viņu akceptu? Neatkarīgās intervija ar kameras prezidentu Aigaru Rostovski. Vairāk »
 
20.oktobris, 18:56 Ir gadījumi, kad pāris nolemj precēties, bet līdz svinīgajai ceremonijai tomēr netiek… Gadās. Taču pavisam reti dzirdēts, ka pāris izšķiras pirms jāvārda baznīcā vai zagsā visu liecinieku klātbūtnē. Tā mūsu platuma grādos varētu notikt reizi desmit gados. Līga ir viens no šiem gadījumiem. Lieki piebilst, ka šādi sirdi plosoši pārdzīvojumi pamesto līgavu baltā kleitā noved ne tikai pie nervu sabrukuma un psihiatra kabineta durvīm, bet arī neticības vīriešu sugai un kaut kam cēlam. Taču, kā zināms, viss sliktais reiz beidzas un pēc tumsas vienmēr aust gaisma. Arī tad, ja domā, ka iestājusies polārā nakts. Vairāk »
 
20.oktobris, 18:33 Nelūgts viesis - lācis - paviesojies Lejasciemā pie kāda biškopja. Vairāk »
 
20.oktobris, 17:22 Jelgavas Invalīdu biedrība lūdz līdzcilvēku atbalstu, lai varētu nokomplektēt pārtikas pakas tiem biedriem, kuri spiesti dzīvot teju pusbadā, raksta jelgavniekiem.lv Vairāk »
 
20.oktobris, 16:45 Stājies spēkā ugunsdzēsējus attaisnojošais spriedums lietā par 2006.gada traģisko ugunsgrēku Ķempes ielā Vairāk »
 
20.oktobris, 16:37 Augstākā tiesa (AT) šodien nolēma atteikt kasācijas kārtībā pārbaudīt Rīgas apgabaltiesas attaisnojošo spriedumu lietā par traģisko ugunsgrēku Mirdzas Ķempes ielā 2006.gada janvārī, līdz ar to šis attaisnojošais spriedums ir stājies likumīgā spēkā. Vairāk »
 
20.oktobris, 16:08 Pirmdien, 23.oktobrī, plkst.12 pie Izglītības un zinātnes (IZM) ministrijas notiks protesta akcija, kurā tā dēvētie krievu skolu aizstāvji iestāsies pret ieceri pāriet uz izglītību latviešu valodā. Vairāk »
 
20.oktobris, 15:31 Minimālā gaisa temperatūra naktī uz sestdienu būs 0..+6 grādi, bet Vidzemes un Latgales lielākajā daļā temperatūra noslīdēs zem nulles, ziemeļaustrumu novados dažviet sasniedzot -3..-4 grādus, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
20.oktobris, 14:44 Šobrīd publiskajā telpā būtiski aktualizējies jautājums par nepietiekamo finansējumu zinātnei. Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) prezidents Ojārs Spārītis visai skarbi raksturoja situāciju: Latvija melojusi Eiropas Savienībai (ES) un Eiropas Komisijai (EK) par to, ka 2020. gadā finansējums zinātnei mūsu valstī sasniegs 1,5% no valsts iekšzemes kopprodukta (IKP). Kā atzīst zinātnieks, tad finansējums šobrīd sasniedz tikai desmito daļu no tā. Tas kārtējo reizi akcentē to, ka uz solījumiem paļauties nevar. Turklāt jāuzrauga tie projekti, kas pašlaik spēj sniegt finansējumu zinātniekiem, lai nauda aiziet pareizajiem mērķiem. Vairāk »
 
20.oktobris, 14:26 Ekonomikas ministrija (EM) informē, ka, sākot ar oktobri, semināri par pieejamo atbalstu energoefektivitātes pasākumu īstenošanai daudzdzīvokļu ēkās notiks 19 Latvijas pilsētās. Vairāk »
 
20.oktobris, 14:17 45 gadus vecais Dmitrijs Patrejevs, kurš pazuda Bolderājā 2017. gada 15. oktobrī, šodien atrasts Rīgā ar Bezvests.lv brīvprātīgo palīdzību. Vairāk »
 
20.oktobris, 14:08 Ir pēdējais laiks sākt domāt par to, kā labāk apsaimniekot valstī esošos resursus, nevis prasīt papildu naudu, forumā "Latvijas formula 2050. Attīstības scenāriji." sacīja Latvijas Bankas (LB) prezidents Ilmārs Rimšēvičs. Vairāk »
 
20.oktobris, 13:18 Valsts vides dienesta (VVD) konstatējis pārkāpumus cūkkopības uzņēmumā SIA "Baltic Pork" un ir sācis administratīvo lietvedību. Vairāk »
 
20.oktobris, 12:52 Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas ārstu komanda, veicot mazinvazīvu operāciju, glābusi dzīvību 41 gadu vecam pacientam, kuram pēc kritiena pa piektā stāva logu līdztekus daudzām smagām traumām bija bojāta krūšu aorta, kas ir lielākais asinsvads cilvēka ķermenī. Vairāk »
 
20.oktobris, 12:23 Kāda Rīgas dzīvokļu īpašnieku kooperatīva biedri vēlējās legalizēt aizstiklotās lodžijas – daži bija iegādājušies dzīvokļus, un tajos lodžijas bija iestiklotas bez saskaņošanas ar būvvaldi, tātad notikusi patvaļīga būvniecība, citi vienkārši gribēja sakārtot īpašuma dokumentus, jo kooperatīvs bija pasūtījis vienotu skici visām ēku lodžijām. Liels bija viņu pārsteigums, kad Valsts zemes dienestā uzzināja, cik šis pasākums izmaksās. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers