Latvijā

Šodien, 15:39 Abiem jaunās "Latvijas radio" (LR) valdes locekles programmu attīstības jautājumos Sanitas Dikas-Bokmelderes piederošajiem uzņēmumiem ir nodokļu parāds, liecina "Firmas.lv" informācija. Vairāk »
 
Šodien, 15:20 Nra.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā šovakar, 17. decembrī no plkst. 15.30 vērot starptautiskā sporta deju festivāla “Baltic Grand Prix 2017” otrās dienas tiešraidi no izstāžu centra “Ķīpsala”. Vairāk »
 
Šodien, 14:50 Latvijas iedzīvotāji visbiežāk taupa uz ceļojumu, kafejnīcu un restorānu apmeklējumu, kā arī izklaides rēķina, liecina cenu salīdzināšanas portāla "Gudriem.lv" pētījuma rezultāti. Vairāk »
 
Šodien, 14:18 Aizsardzības ministrija (AM) sagatavojusi grozījumus Nacionālās drošības likumā, kuros uzskaitīti Latvijas pilsoņu pienākumi kara vai militāra iebrukuma gadījumā. Vairāk »
 
Šodien, 13:25 Rīgas domes deputāts Mārtiņš Bondars (LRA) būtu jāizslēdz no Latvijas Reģionu apvienības (LRA), uzskata LRA veidojošas partijas "Reģionu alianse" Rīgas nodaļas priekšsēdētāja vietnieks Arnolds Babris. Vairāk »
 
Šodien, 12:36 Valsts policija meklē 1990.gadā dzimušo Krišjāni Zvejnieku, kurš šī gada 15.decembrī ap plkst.7.00 izgāja no savas dzīvesvietas Jaunmārupē un līdz šim brīdim nav atgriezies. Pēdējo reizi vīrietis redzēts Rīgas centra rajonā, izklaides vietā "Ezītis miglā" Jaunielā 35. Vairāk »
 
Šodien, 11:00 Aizvadītajā diennaktī ar hipotermiju jeb ķermeņa atdzišanu slimnīcā nogādāts kāds 90 gadus vecs Rīgas reģiona iedzīvotājs, kurš mājas pagalmā atrasts guļam peļķē, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa. Vairāk »
 
Šodien, 10:30 Ziemassvētku dāvanās ārzemēs dzīvojošajiem latviešiem visbiežāk sūta rupjmaizi, balzamu vai piparkūku mīklu, liecina salikto kravu pārvadātāja SIA "Terra Express" apkopotie dati. Vairāk »
 
Šodien, 10:23 Likumsargi vairākkārt ir atgādinājuši, ka gadījumā, ja neesat drošs par savu pārspēku, labāk nemaz nemēģiniet aizturēt likumpārkāpējus, citādi izaicināsies likteni. Piemērs tam ir arī Zolitūdes iedzīvotāja Jurija piedzīvotais. Vairāk »
 
Šodien, 9:58 Šorīt ugunsgrēkā Rīgā cietis cilvēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD). Vairāk »
 
Šodien, 9:12 Talkā, kas tika rīkota nodegušās Carnikavas baznīcas teritorijas sakopšanai, piedalījās ap 50 cilvēku un ieplānotie darbi tka paveikti, pastāstīja mācītājs Ivars Jēkabsons. Vairāk »
 
Šodien, 9:01 Sezonālās prognozes joprojām vēsta pa siltu ziemu Baltijas valstīs un citviet Eiropā, liecina Eiropas Savienības programmas "Copernicus" sniegtā informācija. Vairāk »
 
Šodien, 8:47 Sociālajā tīklā facebook ievietots lūgums palīdzēt atrast vīrieti, kurš nav atgriezies mājās pēc darba pasākuma Vecrīgā. Vairāk »
 
Šodien, 6:50 Kā liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra publicētā informācija, tad svētdien daudzviet Latvijā gaidāmi nokrišņi. Vairāk »
 
Vakar, 22:01 Fonda "Namejs" organizētajā akcijā "Atceries savējos!" saziedoti teju 20 000 eiro bojāgājušo karavīru bērnu, ģimeņu, starptautisko operāciju un veterānu sociālajam atbalstam, informēja fonda pārstāvji. Vairāk »
 
Vakar, 19:47 Nepieciešamais finansējums balvu izmaksai vairākiem Latvijas Paralimpiskās komitejas sportistiem tiks ņemts no šī gada pārpalikuma, kas izveidojies valsts sociālo pabalstu sistēmā, informēja Labklājības ministrijas (LM) pārstāvis Egils Zariņš. Vairāk »
 
Vakar, 18:13 Kopš 2016.gada par satiksmes noteikumu pārkāpumiem soda naudās kopumā piemēroti 23 252 863 miljoni eiro, lai gan iekasēt pagaidām izdevies 15,3 miljonus eiro. Vairāk »
 
Vakar, 18:05 Mājas ikvienam ir vērtīgākais no īpašumiem - gan finansiālā, gan emocionālā ziņā. Gadu no gada, uzlabojot, labiekārtojot un ikdienā apdzīvojot savu dzīvokli vai māju, tās vērtība neapšaubāmi mainās. Lai atvieglotu mājokļa vērtības noskaidrošanu, Latvijā nupat radīts pirmais neatkarīgais tiešsaistes mājokļu novērtētājs Vartus. Ar tā palīdzību ikviens, kā māju un dzīvokļu īpašnieki, tā potenciālie īrnieki, pircēji un arī nekustamo īpašumu tirgus profesionāļi, var iegūt kvalitatīvu informāciju par interesējošā īpašuma reālo tirgus vērtību. Vairāk »
 
Vakar, 17:50 Dzīvē ir lietas, kas nozīmē daudz vairāk nekā materiālās vērtības. Par to ir pārliecināta bijusī politiķe Linda Mūrniece. Vairāk »
 
Vakar, 16:48 E-veselības sistēma ir "smags mantojums", bet mēs darām visu, lai sistēma kļūtu arvien labāka, aģentūrai LETA sacīja veselības ministre Anda Čakša (ZZS). Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers