#

Sestdiena, 31.janvāris

Vārda dienas: Tekla, Violeta

+4°C 4 m/s DA uz plkst.19

Saule lec 08:23, riet 16:50

Izraēlā tuksnesī miris "Narvesen" finanšu direktors Didrihsons

Pagājušās nedēļas nedēļas nogalē Izraēlas dienvidos gājis bojā uzņēmuma SIA "Narvesen Baltija" finanšu direktors Ģirts Didrihsons. 38 gadus vecais Dirdrihsons gājis bojā ceļojuma laikā gar Celimas upes krastu Negevas tuksnesī.

Vīrietis esot ceļojis kopā ar draugu, viņam pēkšņi palicis slikti, un viņš palūdzis draugam sameklēt automašīnu, lai dotos pie ārsta. Taču, kad draugs piebraucis, vīrietis jau gulējis bezsamaņā, ziņo portāls Apollo.lv.

Notikuma vietā drīz ieradās neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīna, taču vīrietis jau bija miris.

Gaisa temperatūra ēnā šajās dienās Izraēlā sasniedza +42 grādus.

Ārlietu ministrijas preses sekretārs Jānis Sīlis pastāstīja, ka Latvijas vēstniecība Izraēlā par notikušo informējusi mirušā ģimenes locekļus un pašlaik tiek kārtotas nepieciešamās formalitātes mirušā mirstīgo atlieku repatriācijai.

Uzņēmumu reģistra datubāzes apkalpotāja "Lursoft" informācija liecina, ka Didrihsons "Preses apvienības" valdē darbojas kopš 2003.gada.

"Narvesen Baltija" darbību sāka 1997.gadā. Pašlaik Latvijā ir 245 "Narvesen" un "Preses servisa" tirdzniecības vietas ‒ 107 veikali un 138 preses kioski. Vidēji mēnesī "Narvesen" un "Preses servisa" tirdzniecības vietās iepērkas 2,5 miljoni pircēju.

DALĪTIES AR ŠO ZIŅU

Komentāri (8)
#
Gunars

Biju Izraēlā 2010.g. augustā. Eilatā. Karstums +45 - +47.
Gaiss sauss un nejūt, ka sviedri ātri iztvaiko. Tāpēc bija daudz jādzer. Žēl, ka labs, jauns un turīgs cilvēks izrādījās tik neizglītots, ka nespēja savu veselību un dzīvību saglabāt. Atbildība jāuzņemas darba devējam, kas neinformēja darbinieku par riskiem, dodoties uz karstam zemēm. Arī draugi un paziņas varēja ieteikt uzmanīties.
Kā redzam, tad ne teroristi vai kādi tur noziedznieki apdraud Izraēlā tūristus, bet vienkārša tumsonība, neizglītotība un pavirša attieksme pret savu veselību.
Presei biežāk par to jāraksta.

#
lustīgais nerris » Gunars

Kāpēc atbildība būtu jāuzņemas darbadevējam? -
"Vīrietis ceļoja kopā ar draugu."
Nekur pat nav teikts, ka darba komandējumā.

#
lustīgais nerris » lustīgais nerris

Un pat, ja būtu komandējumā, tad kādus darba pienākumus finanšu direktors veiktu tuksnesī?

Kaut kā vienmēr to atbildību gribas uzkraut citam, vai ne?

#
Kaimiņš

Izsaku līdzjūtību ģimenei un tuviniekiem:(

Bērnībā ar Gati kopā gāzu visādus podus, skumji, viņš divus gadus jaunāks par mani un nu jau nav starp dzīvajiem:(

#
BeKa » Kaimiņš

Ģirts nevis Gatis...

#
Ceturtā vara ir nojūgusies

Kārtējais latvjvalodīgo avīžnieku idiotisma sasniegums: MIRSTĪGO ATLIEKU REPATRIĀCIJA !!! Cik kandžas bija jāizlok Jāņos, lai ko tādu sacerētu smagajās pohās!

#
Ašais » Ceturtā vara ir nojūgusies

a pats, pohains, (atvaiojos) ar neredz, ka to ir pastāstījis J. Sīlis.

#
latvietis Izraelā

Izraelā ir 6 klimatiskās joslas -ēnainajā Galilejā tajā pat dienā bija + 26.Doties uz Negevas tuksnesī divatā - nevar būt lielākas muļķības-tas pats ,ka vientulim atrasties Saharas vidū . Nav jau pirmais gadījums - arī vietējie pārgalvnieki iet bojā, tas noticis arī ar kareivjiem. Tiešām žēl.Nelaiķis varēja pakonsultēties- te dzīvo nemazums latviešu un vairāk par četrdesmit tūkstošu bijušo rīdzinieku ,kuri apvienoti Latvijas izceļotāju biedrībā - vienmēr laipna uzņemšana

Pievienot komentāru

Vārds *

Ziņojums *