Latvijā: Ievēro ātrumu! Rīt policija pastiprināti ķers ātruma pārkāpejus 10 komentāri
 
Latvijā

Ievēro ātrumu! Rīt policija pastiprināti ķers ātruma pārkāpejus

 
F64

Rīt, 18.aprīlī, Valsts policija nu jau ceturto gadu piedalīsies Eiropas ceļu policijas tīkla (TISPOL) rīkotajā ātruma kontroles maratonā – visā valsts teritorijā ceļu policija pievērsīs pastiprinātu uzmanību atļautā braukšanas ātruma ievērošanai. 24 stundas, sākot no trešdienas pulksten 6.00 rītā, lielākā daļa Eiropas Savienības dalībvalstu, tostarp arī Latvijas ceļu policisti īpaši intensīvi kontrolēs atļautā braukšanas ātruma ievērošanu.

Šo trešdien, no pulksten 6.00 gandrīz visās Eiropas ceļu policijas tīkla dalībvalstīs vienlaicīgi tiks rīkots 24 stundu atļautā braukšanas ātruma kontroles maratons, tādējādi vēršot sabiedrības uzmanību, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana rada bīstamību drošai ceļu satiksmei.

Kā uzsver Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis: ”Šīs akcijas mērķis ir veikt preventīva rakstura pasākumus, lai atturētu transportlīdzekļa vadītājus no pārkāpumu izdarīšanas un liktu katram autovadītājam aizdomāties, vai tās pāris minūtes, kuras tiks iegūtas, pārkāpjot atļauto braukšanas ātrumu, attaisno radīto risku ceļu satiksmes drošībai?”

Pērn rīkotajā ātruma kontroles maratonā, visā Latvijas teritorijā tika fiksēts ievērojami mazāks skaits pārkāpēju, nekā iepriekšējos ātruma kontroles maratonos - noķerti 430 ātrumpārkāpēji. “Esam novērojuši, ka veicot šādas akcijas, autovadītāji brauc apzinīgāk nekā ikdienā, arī vidējais braukšanas ātrums samazinās. Tomēr aicinu autovadītājus nebūt pārgalvīgiem un ievērot atļauto braukšanas ātrumu ne tikai ātruma kontroles maratona laikā, bet arī ikdienā,” piebilst Normunds Krapsis.

Valsts policija aicina būt uzmanīgiem un neriskēt ar savu un citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību.

Komentāri [10]
#
"pārkāpejus" 17.aprīlis 2018 17:19 atbildēt
bez kļūdām, pat virsrakstos, nekādi neiztikt! Kur cenzors? :)
 
#
Andris 17.aprīlis 2018 15:34 atbildēt
Uzmanieties! Rīt sāks ķert tos, kas elpo!
 
#
Jansons 17.aprīlis 2018 15:12 atbildēt
Man un daudziem maratons ir kā pīlei ūdens. Vienu dienu piesardzīgāk un tad atkal pedālis grīdā. Otrkārt noteikumi par ātrumu nav objektīvi visām situācijām un ceļa posmiem. Treškārt decembrī ķer par ziemas riepām neatkarīgi no ceļa, martā vari slidināties pa ledu ar vasarenēm uz nebēdu.
 
#
gludeklis 17.aprīlis 2018 13:22 atbildēt
vai tiešām beņķospirdēji izkāps no mašīnām.....tad jau labāk derēja uzrīkot tīro un izgludināto formu dienu
 
#
HC 17.aprīlis 2018 13:13 atbildēt
Pilnīgi bezjēdzīgs pasākums. Ātrums nav taustāma lieta kurai var pārkāpt. Satiksmes dalībniekiem jābrauc tādā ātrumā, kādā viņi spēj adekvāti reaģēt uz apkārt notiekošo un stabili turēties uz brauktuves. Vienam un tam pašam ceļa posmam dažādās situācijās drošs ātrums var būt gan 60 gan 160 km/h. Atstājiet braukšanas ātruma izvēli pašu braucēju ziņā un labāk koordinējiet satiksmi.
 
Skatīt visus 10 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers