Latvijā: NA uzsāk cīņu pret Krievijas propagandu televīzijas kanālos Latvijā 12 komentāri
 
Latvijā

NA uzsāk cīņu pret Krievijas propagandu televīzijas kanālos Latvijā

 
F64

Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK aicina koalīcijas partnerus "Vienotību" un Zaļo un zemnieku savienību vienoties par kopīgu plānu Krievijas propagandas televīzijas kanālu ierobežošanā Latvijas teritorijā, informēja VL-TB/LNNK pārstāve Dace Kalniņa.

Nacionālā apvienība aicina koalīcijas partnerus kopīgi meklēt risinājumus Krievijas propagandas kanālu ierobežošanai, lai vēl šajā Saeimas sasaukumā "spertu izlēmīgus soļus" Latvijas informatīvās telpas aizsardzībā, pausts politiskā spēka paziņojumā.

VL-TB/LNNK pārstāvji pauž gatavību izklāstīt apvienības redzējumu par veicamajiem pasākumiem šajā jautājumā, kā arī aicina koalīcijas partnerus piedāvāt savas idejas, "lai melīgas un Latvijas valstij nedraudzīgas informācijas izplatītāji sasniegtu iespējami mazāku Latvijas iedzīvotāju skaitu".

"Lai īstenotu efektīvus informatīvās telpas aizsardzības pasākumus, ir nepieciešama visu koalīcijas partneru sapratne un atbalsts. Svarīgi, lai šo jautājumu partijas neuztvertu kā priekšvēlēšanu interešu objektu, bet gan kā kopīgu valsts stratēģisko interešu jautājumu," uzsver nacionālās apvienības priekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Politiķis norāda, ka daudzu kabeļtelevīzijas operatoru piedāvājumos Krievijas propagandas kanāli plašā skaitā ir iekļauti jau lētākajās jeb tā dēvētajās pamatpakās. "Tāpat absurda ir, piemēram, situācija, ka valstij piederošais uzņēmums "Lattelecom" ar plašo Kremļa kanālu piedāvājumu faktiski darbojas pretēji Latvijas drošības interesēm," pauž Dzintars.

Šodien koalīcijas sadarbības padomes sēdē VL-TB/LNNK plāno aicināt koalīcijas partnerus vienoties par formu, kādā partiju priekšlikumi varētu tikt apspriesti.

Jau vēstīts, ka Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) ir informējusi Nacionālās drošības komisiju (NDK) par Latvijā translēto atsevišķu krievu valodā raidošu televīziju veiktajiem pārkāpumiem, pastāstīja NDK priekšsēdētāja Inese Lībiņa-Egnere (V).

Komentāri [12]
#
pletīzeris, 16.aprīlis 2018 17:32 atbildēt
!!! - LATVIEŠU VALODAI -lūdzu LIKUMA SKAIDROJUMU par IZDARĪBĀM portālā - Kas jauns. lv:
- bez angļu valodas pārzināšanas (filtra režģis) nav iespējams ievietot komentāru, pie raksta par Džonsonu
 
#
skatītājs 16.aprīlis 2018 17:19 atbildēt
Bez NA darboņu palīdzības skatītāji un klausītāji paši prot izanalizēt informāciju. Taču NA priekšlikumi bieži ir saistīti ar domu aizliegt, sodīt,ziņot. Īstenībā tā ir cenzūra un vārda brīvības ierobežošana. Par kādu Latvijas demokrātiju var iet runa? Labāk veltīt savas pūles TV darba kvalitātei. Kā apnikuši tie Sipenieces un citi banālie šovi! Pat LVT 1. kanālā ziņu raidījumu vada dāma, kuras jautrība, stāstot pat par nopietnām lietām, rada pavieglas personas iespaidu. Rīta "Panorāmu" vairs neskatāmies.
 
#
fu 16.aprīlis 2018 17:14 atbildēt
Idioti. Vienīgi Krievija kanāli piedāvā tiešām labas filmas. Tagad būs jāskatās ASV seriāli? Piedodiet, bet tie domāti ļaudīm ar ļoti zemu intelektu.
 
#
nabaga raimoha 16.aprīlis 2018 16:24 atbildēt
un vinja apraudamaa un kaa rituaala veertiiba- putina nacistiskaa krievija........ iists marasms
 
#
gatis 16.aprīlis 2018 15:56 atbildēt
Ja pēc 1.pasaules kara Latvijā bija galīgs ekonomisks sabrukums,tika celtas rūpnīcas un skolas attīstijās lauksaimniecība un zvejniecība Latvija cīnijās par savu nākotni.Līdz 1934.gadam attīstība sāka buksēt,partijas kuras tauta ievēlēja vairāk domāja par savu kabatu,bet ne par valsti,amatos lika savus draugus un radus,to Kārlis Ulmanis nevarēja izturēt un uztaisīja apvērsumu pēc kura Latvija uzplauka.Vai mums jāgaida apvērsums,bet varbūt iztiksim ar vēlēšanas sistēmas maiņu?Pašlaik Latvijas ekonomiskā situācija ir kritiska,ja neskatās padLatvijas stilā uzskaistinātos rādītajus,kas notiks pēc 2020.gada,kad neieplūdīs ES līdzekļi,nav grūti iedomāties.Varbūt kaut kas jāmaina,jo rūniecība,lauksaimniecība,izglītības sistēma,zinātne,medicīna,zvejniecība u.t.t. viss iznīcināts, darbaspējīgie aizbrauc noLatvijas ,bez krievu starpniecības ar latviešu partiju svētību. Vai nav laiks pielikt punktu partiju totalitārismam,lai nebūtu jāpieliek punkts sapnim par plaukstošu Latviju?
 
Skatīt visus 12 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers