Latvijā: Pensionāru federācija: Saistībā ar OIK iedzīvotājiem jāatmaksā pārmaksātais 7 komentāri
 
Latvijā

Pensionāru federācija: Saistībā ar OIK iedzīvotājiem jāatmaksā pārmaksātais

 
F64

Latvijas valdībai nekavējoties ir jāpārskata elektrības obligātā iepirkuma komponentes (OIK) politika un iedzīvotājiem jāatmaksā pārmaksātās summas, šādu nostāju valdes sēdē pagājušajā nedēļā pieņēmusi Latvijas Pensionāru federācija (LPF).

LPF skatījumā, valsts enerģētikas politika, ieviešot OIK, maksu par elektroenerģiju ir padarījusi neprognozējamu, "radot situāciju, ka vecākās paaudzes iedzīvotāji daudzos gadījumos ir spiesti atteikties no elektroenerģijas lietošanas nepieciešamajā apjomā". "OIK turpinām maksāt par elektroenerģiju, kurai nav nekāda sakara ar atjaunojamiem un valsts iekšējiem energoresursiem - ūdens, vējš, saule," uz maksājuma kļūdaino raksturu norāda federācija.

Jau ziņots, ka valdošās koalīcijas partijas ir atbalstījušas ieceri par augsta līmeņa darba grupu, kurai līdz 1.augustam būtu jāizstrādā rīcības plāns OIK atcelšanai.

Pēc publiski izskanējušās informācijas par atsevišķu koģenerācijas elektrostaciju neatbilstību Ministru kabineta noteikumu prasībām Ekonomikas ministrija, līdztekus normatīvās bāzes pilnveidošanai, veic auditu sēriju, lai analizētu un vērtētu visu iesaistīto iestāžu un uzņēmēju rīcību un pieņemto lēmumu leģitimitāti.

Komentāri [7]
#
lapa 17.aprīlis 2018 9:37 atbildēt
jaatmaksa tautai visas sis nelikumigi iekasetas naudas , jalikvide sis oik . jaizmekle oik ievieseju vardi un merki - jasida noziedznieki . visas sis aferas saceji bija dambrovskis un kampars , jasak rakt....
 
#
kanāla bebrs 17.aprīlis 2018 9:26 atbildēt
Siliņ,šinī dīķi bebri vairs nedzīvo,nedod cerību pensionāriem,jo atmaksāts nekas netiks.
 
#
Oskars 17.aprīlis 2018 1:42 atbildēt
Pensionāri vienmēr izdomā visādus stiķus, kā sasmīdināt valdību. Reiz tie pat pieprasīja no valdības ''cilvēka cienīgu eksistenci'' ! Nu, vai nav jokdari ?
 
#
vw 16.aprīlis 2018 17:41 atbildēt
Varēs gaidīt ar maisu.
 
#
piemānītais pensionārs 16.aprīlis 2018 17:28 atbildēt
Tās Federācijas priekšnieks māja tikai ar galvu, kad valdība kā apsmieklu, tiem pensionāriem , kuri pensionējās līdz 1996.gadam, par katru nostrādāto gadu Latvijas simtgades gadā piešķīra tikai 50 centus. Padomājiet, par darba mūža gadu tikai 50 centus!
 
#
viņš » piemānītais pensionārs 17.aprīlis 2018 9:28 atbildēt
taču no tās pašas zzs bandas.
 
Skatīt visus 7 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers